Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Naišao Lalat na tvrd doček. I dobro sto je tako da vidi da se ovde ima mnogo oznoji. Posle grafita, hteo da ode. Atmosfera nikad naelektrisanija, pogotovo kad se pojavio i odbor za doček. To se vidi i na početku konferencije kada grupa ljudi ulazi u salu.

Rekao sam ljudima koji su stajali i čekali ga ispred da mu se najebu majke, da nema smisla da nas prljav ves izlazi napolje i da se ostatak Srbije sladi našim unutrasnjim podelama i razmiricama, pogotovo sto nikad vise kamera i novinara.

Starije sam zamolio, a bila je i grupa ljudi od preko 60 godina, da se ne prave scene, prekida konferencija, lupa na prozor, da ne odlazi slika u svet i ne pravimo cirkus od kluba.

Pocinje konferencija, Bojzi i ja smo dalje ispred sa ljudima koji ne žele da pređu preko toga da ovaj vodi klub.

Na kraju se pravi jedan kompromis sa svetom i Bojzi, ja i grupa navijača ulazi na konferenciju(deo kada svi gledaju ka vratima). 

E sad se tu posluzim trikom i navodim Lalata pitanjem da se izvini navijačima, sto se opet moze videti na snimku, na kome se momak tri puta izvinio. Nadam se da ce ovo da amortizuje evidentno nezadovoljstvo navijaca i da ćemo na debiju u Evropi biti svi kao jedno na Cairu.

E sad moj mnogo veci utisak je na mene ostavio njegov otac koga zaticemo ispred prostorija kluba posle konferencije.

Covek onako nizak, fin, kulturan jedan gospodin, ali sav zabrinut i rekao bih potresen celom ujdurmom. Tu ga ja pozovem da sedne sa nama(tu je bio i sportski i Bojzi, navijaci se razišli), u tom naiđe i Lalatović sa Propadalom.

Ono mnogo važnije, Lalat je odmah nagazio da se pojacamo, dosta se tu dobrih igraca dovodi, iz Čuke nam trojica stižu. 

Lalat hoce brze igrače i jak presing, vrlo je ambiciozan, ali mi je mnogo veci utisak ostavio kao persona.

Bio je vrlo fin, otvoren, razuman i pristupacan. Vidim da je i cenio sto sam mu postavio ono pitanje, kaze mi, razumeo sam poentu i dobro je sto si ono pitao. " Treba mi pun stadion, vaša publika je ono sto ja volim, treba nam ta energija...", i tako dalje.

Vrlo su ozbiljno pristupili pojacanjima, pravi izuzetno brz tim, vidim da je bas odlucan da napravi nesto.

Zakazao prozivku za 10ti, i izricit bio da mu se do tad dovedu pojacanja, da može sve da ih namesti i da startujemo kako treba.

Ponavljam predstavio mi se kao susta suorotnost od one slike koju svi imamo o njemui.

Na kraju krajeva, ocekivao sam da ce se pojaviti sa nekim beogradskim kajlama. Dečko je došao sa starim ocem, gospodinom, istrpeo sve stoicki, i ono sto je najvaznije izvinio se.

Pitanja?

 

Edited by Real sa Nišave
Link to comment

Ај' сад још да видимо који су ти брзи играчи што ће да дођу, посебно та тројица из Чуке... :fantom:

Link to comment

Reale da li je pominjao igrace iz Javora i Napretka? Bilo li je jos prica o pojacanjima ili je samo provuceno ovo sto si i napisao? I zna li se gde cemo na pripreme?

Link to comment

Pokupicemo kajmak i iz Javora, Napretka, Lučana... Malo Kazahstan, malo Slovacka, Makedonija. Računa i na Apostola, vidim. Spominje Nomu, Babića, Munju, kapitena, Stanisavljevica. Vrlo je ambiciozan, brzo se prenela energija i na susedne stolove u Pleasure, pa ce svi idu na stadion. 

Izuzetno je motivisan, odma se krenulo tu sa sportskim u napad, pozivi potencijalnih pojačanja..

Iskreno sam se prijatno iznenadio jer je pristupacan, saslušao savete, a sa druge strane nije glumio neku velicinu niti se mogla uočiti neka prepotentnost i sl. Otac mu je recimo vrlo tih, rekao bih skroman čovek. 

Lalat me dosta pozitivo iznenadio.

E da, rekao sam mu da po temperamentu je vrlo slican Nišlijama i da je mnogo blizu da ima pun stadion i popaljene publiku, da moze čudo da se napravi. 

Imam neki fin optimizam, osecam da su nam se nekako energije poklopile i da ce Lalat da iscepa 

Link to comment

Nis je izuzetno tolerantna sredina a ljudi bas fini. U Nisu je 6 sati a jos nije dobio tepanje. Nije da mu zelim, daleko od toga. Samo kazem.

Link to comment

Ako planira trojicu iz Cuke i po jednog iz ovih klubova i zemalja to je devet igraca.

Kontam da je jedan od trojice iz Cuke Puskaric. Igrao je sa Babicem i Stanisavljevicem u timu kada su dosli do baraza za ulazak u grupu. Tada su pobedili Sampdoriju.  Pouzdan, brz i tehnicki potkovan fudbaler. Sa njim nema rizika da li ce da opravda ocekivanja ili ne.

Ne znam da li bi mogli da privolimo i Ozegovica obzirom da ga Partizan pusta da ide. Verovatno zele da ga prodaju ali i neka pozajmica ne bi bila losa kao ove godine sa Pavkovim.

Link to comment
5 minutes ago, Zlurad said:

Nis je izuzetno tolerantna sredina a ljudi bas fini. U Nisu je 6 sati a jos nije dobio tepanje. Nije da mu zelim, daleko od toga. Samo kazem.

U Nis niko nije dobio tepanje pa nece ni on....

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...