Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

- gde igrate prvo kolo razigravanja za predvalifikacije za kvalifikacije za prvo kolo LE ?

- u Lepaju u Letoniju

 

triespetogodisnji san

Aukurac 

Link to comment
8 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

- gde igrate prvo kolo razigravanja za predvalifikacije za kvalifikacije za prvo kolo LE ?

- u Lepaju u Letoniju

 

triespetogodisnji san

Aukurac 

Mi uopste ne sanjamo o tome. Nas san doseze do treceg kola :D Mislim realno sta prvo, drugo... !?!?!?! Ce i pocepamo !!!

Link to comment
20 hours ago, W.F.C. said:

Evo ga konacan spisak nosioca i nenosioca, mislim samo da umesto Grblja koji nije dobio licencu ide Rudar PLevljE...

 

 

Izbegli smo vecinu timova iz okolnih zemalja i veliku vecinu favorita... Ne vidim ko bi mogao da privuce neki bas veci broj navijaca od ovih timova sem mozda Madjara, ali opet protivnik je nebitan, i bolje sto ce biti, nadam se, laksi... Inace nekoliko timova nije dobilo licencu UEFA, medju njima i pobednici kupova Portugala i Rusije.

 

Kako bre nema nijedan tim iz Kosovo* ? Zar gi nisu dali da ritaju loptu u FIFA ? Nesto mi se javlja Partizani ....... Mada i ovaj Shkupi iz Čair svicno zvuci ...

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment
3 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Jel iskusni strucnjak Neško  nekad vodio neki tim na evro sceni ? :fantom:

Zar nije docerao Vojvodinu do plej ofa?

 

1 minute ago, Rumpelstiltskin said:

 

Kako bre nema nijedan tim iz Kosovo* ? Zar gi nisu dali da ritaju loptu u FIFA ? Nesto mi se javlja Partizani .......

Oni valda prvo igraju neke pretkvalifikacije. Mada i ako prodju nece mozemo sa njima.

Link to comment
1 minute ago, Dali_man said:

Zar nije docerao Vojvodinu do plej ofa?

 

 

 

evo ne znam bogumi, zato i pitam

Link to comment
2 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

 

evo ne znam bogumi, zato i pitam

Quote

Само дан након што је напустио Чачане, Лалатовић је представљен као нови шеф стручног штаба Војводине.[8] Са Новосађанима се задржао до 16. децембра 2016. године када је поднео оставку. Војводина је са њим као тренером стигла до последњег кола квалификација за Лигу Европе, а у Суперлиги Србије 2016/17. је на крају јесењег дела шампионата била на трећем месту са девет бодова мање од Црвене звезде, а три од Партизана. Под његовим вођством, током 13 месеци и четири дана, Новосађани су одиграли 54 званичне утакмице у првенству, Купу Србије и квалификацијама за Лигу Европе. Забележили су скор од 30 победа, 15 ремија и само 8 пораза, уз сјајну гол разлику – 87:36.[9]

https://sr.wikipedia.org/wiki/Ненад_Лалатовић

 

Pravi covek na pravom mestu :fantom:

Edited by Dali_man
Link to comment

РезÑлÑÐ°Ñ Ñлика за stojkovic sa majicom

 

Bojim se da ce ovaj morati da mu pozajmi ovu majicu, i da ce ovaj "nas" morati sa istom da obidje jedan pocasni krug po atletskoj stazi...

Link to comment
55 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

РезÑлÑÐ°Ñ Ñлика за stojkovic sa majicom

 

Bojim se da ce ovaj morati da mu pozajmi ovu majicu, i da ce ovaj "nas" morati sa istom da obidje jedan pocasni krug po atletskoj stazi...

 

i posle lose sto imamo atletsku stazu ...

Link to comment

Sreto Brzog na isto mesto gde i prosli put sa merdivan. Dobro je kaze, Kazahstan ovo ono, pozdravio vas sve

Link to comment

Поздрави Брзог, питај колико наплаћује за квадрат.

 

Уживо Лалат иде на стрим, извинио се навијачима ако је случајно некога лично увредио...:fantom:

Link to comment

Ma dobro doso bi bio Brzi u ovuj sezonu, jedino ako je zajebao da igra. Ne znam fasade dal radi...

 

Edit...ko i Marko Randjelovic, vido ga u socijalno pre neki dan, da pripomogne kad ovi ne umeju

Edited by W.F.C.
Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...