Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Evo ga konacan spisak nosioca i nenosioca, mislim samo da umesto Grblja koji nije dobio licencu ide Rudar PLevljE...

 

Quote
Seeded:

 

Izbegli smo vecinu timova iz okolnih zemalja i veliku vecinu favorita... Ne vidim ko bi mogao da privuce neki bas veci broj navijaca od ovih timova sem mozda Madjara, ali opet protivnik je nebitan, i bolje sto ce biti, nadam se, laksi... Inace nekoliko timova nije dobilo licencu UEFA, medju njima i pobednici kupova Portugala i Rusije.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Meni nije bitan protivnik jer je to kup i sam po sebi je specifican. Znam da mnoge koji inace ne dolaze privlace zvucni klubovi ali opet se nadam da ce osim toga da ih privuce Evropa tj prvenstvo samo po sebi. Ja bih voleo sto slabijeg protivnika da uzmemo neku kintu. Moramo ako prodjemo nekad da se padnemo sa zvucnim timom a ja ne bih imao nista protiv da prva dva kola budu totalni autsajderi. I  Vojvodina i Cuka ce dobiti lepe cifre od prodaje igraca i da bi im parirali u plati bitno je samo proci i uzeti koju kintu a za atraktivne protivnike ima vremena.

Link to comment
1 hour ago, W.F.C. said:

Evo ga konacan spisak nosioca i nenosioca, mislim samo da umesto Grblja koji nije dobio licencu ide Rudar PLevljE...

 

 

Izbegli smo vecinu timova iz okolnih zemalja i veliku vecinu favorita... Ne vidim ko bi mogao da privuce neki bas veci broj navijaca od ovih timova sem mozda Madjara, ali opet protivnik je nebitan, i bolje sto ce biti, nadam se, laksi... Inace nekoliko timova nije dobilo licencu UEFA, medju njima i pobednici kupova Portugala i Rusije.

dovoljan je lalat magnet za navijace :fantom:

 

Link to comment

Ne znam kako imas obraz da smrdis ovde po temi ...................... A da, ti to nemas ... Nastavi samo

Link to comment
11 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Ne znam kako imas obraz da smrdis ovde po temi ...................... A da, ti to nemas ... Nastavi samo

Nemo tako o eliti. Ima on prava da, sa visine, nama selcima iz Nis objasni neke stvari.

Link to comment
15 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Ne znam kako imas obraz da smrdis ovde po temi ...................... A da, ti to nemas ... Nastavi samo

ajde  ja za mene je poznato da sam covek bez obraza

ali od tebe, tako karakternog bi covek ocekivao da licno sprecis dolazak lalata u radnicki posle svega sto si pisao o tom magu fudbala

1 minute ago, Dali_man said:

Nemo tako o eliti. Ima on prava da, sa visine, nama selcima iz Nis objasni neke stvari.

niti sam ja elita, niti sam prozivao bilo koga iz nisa, zajebavam se na temu lalata

ti ako imas nekakve komplekse resi to sam sa sobom, nemoj druge ljude uvlaciti

Link to comment

Meni je utisak koliko se brzo ustvari moze napred, evo ih Osijek i Vardar kojih nigde nije bilo do prosle sezone u drugom kolu bice nosioci. Osijek stigao do plejofa, a Vardar usao u grupe prosle sezone. Mislim da je ovo vec sad dobar iskorak koji nismo ocekivali znajuci situaciju. Radnicki, Zelja, Nais, Naisa u kvalifikacijama su za Evropu.

Link to comment
7 minutes ago, W.F.C. said:

Meni je utisak koliko se brzo ustvari moze napred, evo ih Osijek i Vardar kojih nigde nije bilo do prosle sezone u drugom kolu bice nosioci. Osijek stigao do plejofa, a Vardar usao u grupe prosle sezone. Mislim da je ovo vec sad dobar iskorak koji nismo ocekivali znajuci situaciju. Radnicki, Zelja, Nais, Naisa u kvalifikacijama su za Evropu.

Vardara drzi onaj ruski tajkun, koji je rukometni klub doveo do titule evropskog sampiona. Mnogo je tu veca para uletela. Osjek je, takodje, na organizacionom nivou mnogo jaci klub od Radnickog. Odi na njihov zvanican sajt i vidi ko su im sve sponzori, pa ce ti biti jasnije. Mnogo mi tu zaostajemo. Nemogu ce samo sa logistickom podrskom, koju smo dobili u Toncevu, da napravimo bilo kakav znzacajniji iskorak. 

Link to comment

Cekaj be mi li smo gubavi za tajkuni? Ne grozimo se na pare i zavrsetak stadiona...a da...i opet bi bili treci i sa abramovica.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...