Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

15 minutes ago, pbg12345 said:

pa vidim po medijima natezanje, pitam vas koji ste valjda bolje upuceni

pretrcao sam ovih par stranica, nisam video da je neko konkretno o tome pisao

Nema jos nista i mi cekamo. Toncev je u nedelju isao u Nion povodom toga i sad sumale. Pretpostavljam da su mu tamo rekli nedostatke koje treba da otkloni i sad pokusava da se dogovori sa drzavom i gradom koji su mu dali obecanje da ce novcano pomoci. Pretpostavljam da sad Ivica cupa kosu jer od olakog obecanja do konkretnih poslova je mukotrpan put.

Link to comment
32 minutes ago, pbg12345 said:

jel vam dozvolila uefa da igrate u nisu evropske utakmice?

izvinjavam se ako je bilo, nisam pratio

 

 

 

 

 

Igraće u Surduli.

Link to comment
17 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Nema jos nista i mi cekamo. Toncev je u nedelju isao u Nion povodom toga i sad sumale. Pretpostavljam da su mu tamo rekli nedostatke koje treba da otkloni i sad pokusava da se dogovori sa drzavom i gradom koji su mu dali obecanje da ce novcano pomoci. Pretpostavljam da sad Ivica cupa kosu jer od olakog obecanja do konkretnih poslova je mukotrpan put.

hvala

14 minutes ago, Apollo Creed said:

 

Igraće u Surduli.

:D

 

 

za vikend sam bio u sevojnu pa smo pretresali njihov izlet u evropu i lil i borcev i ajaks

koliko god ta utakmica sa ajaksom bila velika za borac, ostaje jbg zal sto se (kao i sevojno) igralo na jna, a ne u cacku

Link to comment

Rastavac izgleda bitnu ulogu u strucnom stabu reprezentacije dobio, tako bar citam. Valjda mu se vrati ubrzo posten rad za ove tri uzastopne godine izmicanja Evrope u zadnjem kolu.

Link to comment

jbg, lep stadion na maketi

deluje da je uradjeno pola posla, verovatno je i skuplji ovaj drugi deo, ceo zapad, plus krov

 

ko je to finansirao? grad? drzava?

Link to comment

:) dobro je sto makar nisu menjali projekat kao sto se cesto radi (ili se ne vidi ovako na prvi pogled da jesu) pa ima nade da ce se nekad zavrsiti i izgledati kako treba

 

a dje je zapelo? gradu nestalo para? jesu isplatili dosadasnje radove?

 

u cacku je slicna situacija. daleko skromniji i jeftiniji projekat je zapeo. iskilavili nekako istok (nadogradili), uradili nekakvu sprdacinu od severa koji i nije tribina u pravom smislu te reci, za zapad i finalizaciju se ceka neko bolje vreme

Link to comment
Quote

Мени је драго када дођем на Чаир. Ниш је мој град, Раднички је мој клуб и то нико не може да ми одузме. Када се каже Раднички Ниш и Драган Стојковић, то је спој емоција, ако неког волим, волим навијаче и увек ми је лепо када дођем овде- почео је славни Пикси.

 

Link to comment
19 minutes ago, W.F.C. said:

 

 

serenda dragan, dolazio na zadusnice pa veli aj da odem i do stadion ...

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...