Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Kad bi se sad podelili bodovi. Znači, ništa nije gotovo. Pogotovu što se tiče selidbe u niži rang, svi su na jednu pobedu. Voždovac je poprilično jači od ostalih, pa tu ne bih njega kao kandidata za PLS, a što se tiče vrha, cenim da će biti žestoko od 2-5 mesta. MIslim da smo mi najjači kandidati za Vicešampiona, ali sve je u opciji ;)

 

pLVKHS2.jpg

Link to comment

Gledao sam Partizan i ono sto pisu po novinama o nekom gazenju i odlicnoj igri nema nigde veze. Backa (valjda) se sama pobedila. Prvi gol Tosic hoce da sutira direktno i to tako traljavo radi da uspeva da da idealan pas igracu koji je skoro pa u ofsajdu ili je bio u ofsajdu.  Kad ih naceli u osmom minutu ovi jadnici krenuli da napadaju bez pola tima. Mislim da ce Cuka opasno da se umesa za trece mesto ali i oni imaju tezak raspored.  Ako mi drasticno ne padnemo u formi mislim da je drugo mesto skoro pa zagarantovano. Partizan igra sa Zvezdom pa mu mi gostujemo i mislim da ce ta utakmica mnogo da odlucuje ako Partizan izgubi od Zvezde.

Ako ostane ova razlika izmedju nas i Cuke do plejofa mislim da bi to bila gotovo nemoguca misija za bilo koji tim u ligi osim Zvezde.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Jos nema najave na Areni koja ce utakmica da otvori sledece kolo u petak. Pored blizanaca koji su obavezni, najzanimljiviji parovi su Cuka-Vozdovac i Vojvodina-Radnicki.

Opet ako cemo o nekoj istoriji, derbiju, publici pa i stanju na tabeli trebalo bi da prenose nas sto znaci da ce gotovo sigurno prenositi Bg derbi koje ce ispratiti sto ljudi na stadionu i jos toliko preko malih ekrana. Ima i derbi zacelja Rad-Dinamo ali i jedan i drugi tim su prenoseni ovo kolo pa racunam da ne zasluzuju bas toliki medijski prostor. Opet Vojvodina je prenosena ali kao kolateralna steta jer je igrala sa Zvezdom.

Dakle ocekujte prenos u petak Cuka-Vozdovac ili Rad-Dinamo. :D  Mozda Mladost-Backa zavredjuje paznju ili Napredak-Spartak ? Nikad se ne zna sa Arenom

Link to comment
19 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Grba razvaljuje, kaze ..........

Pogledaj ocene u Narodnim novinama od malo strucnijih ljudi od mene pa vidi ko je po njima bio medju gorima... a mozes slobodno i ti da izneses svoje misljenje ne bijemo.

Link to comment

Jel ti mene podbrckujes ? Da uzimam za ozbiljno isfrustriranog Jocica  ?! Retarda koji je Todorovskom dao manju ocenu od Grbe ? Pankovu dao vecu ocenu od Crnog ? Ti si bate ili naivan kao francuska sobarica ili si zesci trol, trece nema

Link to comment
10 minutes ago, Constantin said:

Jocić je naš najbolji novinar koji išao, čak na Olimpijadu....bato.

 

Dobro, da li su realne ove ocene iz narodnih ?

Link to comment
2 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

 

Dobro, da li su realne ove ocene iz narodnih ?

Meni npr. bode previsoka ocena za Njegoša, a preniska za Lakija.....Caki ne može da bude neocenjen za 30 minuta igre...Crnom bi dao isto kao i Pankovu.

Različito vidimo utakmicu, a i sa suprotne strane je posmatramo. :)

Inače. ko je terao Bogosavca da "pase travu"   Grba ili Todor...u prvom poluvremenu, naravno ????

Link to comment
34 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Jel ti mene podbrckujes ? Da uzimam za ozbiljno isfrustriranog Jocica  ?! Retarda koji je Todorovskom dao manju ocenu od Grbe ? Pankovu dao vecu ocenu od Crnog ? Ti si bate ili naivan kao francuska sobarica ili si zesci trol, trece nema

Inace Todor 8, Grba 7

 

p.s.: ‚‚Boldovano je tvoj fax, ja se time ne bavim‚‚

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...