Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Ja ne verujem da smo ovako lako pobedili. Pregazili smo Cuku bez da smo se i ozojili. Ocigledno im nije prijala prva utakmica u nastavku.

Golman neocenjen

Stoperi sigurni, agilni, pojeli Ozegovica.

Todorovski odlican u oba pravca, siguran, zrela igra.

Djordjevic pojeo Owusua. Ovaj dugo nije odigrao ovako slabo gotovo smesno. U napadu nije bio ucinkovit kao Todor ali vidi se stof i tu. Ipak nije dugo igrao i verovato i to ima veze.

Bondarenko pozrtvovan, siguran. Odlican.

Drina 10+++++++++++++

Randjelovic nastavlja gde je stao. Ne mogu loptu da mu uzmu.

Grbic stavio Bogosavca u dzep. Prosao ga je zilion puta i kao rezultat toga ovaj dva puta presao centar za celu utakmicu. Da je Grbic bolji od ovoga tesko da bi igrao kod nas.

Kojasevic se krio, ume da sacuva loptu ali nekako jos uvek sve to mrljavo. Da sacekamo jos par utakmica pa da vidimo.

Haskic 10+++++++++++++

Njegos kao sto sam rekao i kroz pripreme mora zustrije, energicnije, drcnije. Mnogo razmislja, nedovoljno pozrtvovan.

Caki i Nikodijevic usli da odrade posao i privedu utakmicu kraju pa nemam nesto ni za zameriti niti pa nesto preterano da hvalim. Odradili posao.

Link to comment
2 hours ago, Boki Nis said:

Dajte neki info za nas koji nismo u mogucnosti da pratimo uzivo... emoji846.png

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 

Konstantinova statistika ti sve docarava...ko da smo igrali protiv zadnjeg na tabeli. Zao mi sto nije pao jos bar jedan gol.

Link to comment
27 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Ja ne verujem da smo ovako lako pobedili. Pregazili smo Cuku bez da smo se i ozojili. Ocigledno im nije prijala prva utakmica u nastavku.

Golman neocenjen

Stoperi sigurni, agilni, pojeli Ozegovica.

Todorovski odlican u oba pravca, siguran, zrela igra.

Djordjevic pojeo Owusua. Ovaj dugo nije odigrao ovako slabo gotovo smesno. U napadu nije bio ucinkovit kao Todor ali vidi se stof i tu. Ipak nije dugo igrao i verovato i to ima veze.

Bondarenko pozrtvovan, siguran. Odlican.

Drina 10+++++++++++++

Randjelovic nastavlja gde je stao. Ne mogu loptu da mu uzmu.

Grbic stavio Bogosavca u dzep. Prosao ga je zilion puta i kao rezultat toga ovaj dva puta presao centar za celu utakmicu. Da je Grbic bolji od ovoga tesko da bi igrao kod nas.

Kojasevic se krio, ume da sacuva loptu ali nekako jos uvek sve to mrljavo. Da sacekamo jos par utakmica pa da vidimo.

Haskic 10+++++++++++++

Njegos kao sto sam rekao i kroz pripreme mora zustrije, energicnije, drcnije. Mnogo razmislja, nedovoljno pozrtvovan.

Caki i Nikodijevic usli da odrade posao i privedu utakmicu kraju pa nemam nesto ni za zameriti niti pa nesto preterano da hvalim. Odradili posao.

hvala Mare i svaka cast :thumbup:

Link to comment

Najbolji danas Todorovski ( Marselo iz najboljih dana za ovu ekipu Radnickog) i Drincic (nevezano za evrogol, ne treba trositi reci za coveka) !

 

Najslabiji , po navici Grbic koji je u nekoj svojoj dimenziji, i Kojasevic ali njemu cemo dati vremena - nadam se ne toliko koliko i Grbicu...

 

Ostali su bili onako kako smo ih i navikli... sve u svemu nikad laganija pobeda nad Cukom, na kraju su dobro i prosli, realno, verovatno nekih 4:0...

Link to comment
7 minutes ago, Captain_Darling said:

Маре, Грба је носио број 18, гледао си неког другог све време...

Grba je konstantno pritiskao desnu stranu. Probijao ko lud. Epilog toga je da je Bogosavac dva puta presao pola terena. Nije dobro ubacivao, imao jedan sut pored gola ali on doprinosi i kad to ne radi kako treba. Solidno igra odbranu, lepo saradjuje sa Todorom i stvara nervozu ako nista drugo kod protivnika. Malo li je???

I ne zaboravite igrali smo sa trecim klubom u zemlji po snazi a Grba imao ispred sebe jednog od najboljih bekova ne Cuke nego lige...

 

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...