Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts


Ovako...  :)

 

Zadrzali smo ne okosnicu nego ceo tim. Doveli uglavnom brze igrace i popunili rupe u timu. 

Pocetak sezone je obilovao dolascima, totalni remont centralnog dela odbrane, novi centralni defanzivni red i novi spicevi.

Lutalo se na poziciji desnog beka dok Aksentijevic nije sam sebe iskljucio a Todor podigao formu.

Na poz.  levog beka u jednom trenutku nismo imali adekvatnu drugu opciju. Stane nije igrao standardno, pogotovo u pocetku.

Povrede oba golmana.

Nov trener.

Nista nas nije omelo da ucinimo cudo ove jeseni.

Sada imamo tim koji je zajedno prosao dve pripreme i nikad bolju atmosferu. Pripremne utakmice pokazuju jednu kompaktnost, zrelost, brzinu, konkretnost, cvrstinu...

Pokazuju bar meni da Haskic pokusava da uhvati formu i da se "paker" Kojasevic ne vidi i ovde se ne radi o uigranosti a molim boga da je zamor jer je kasnije stigao. Petrovic ce morati hrabrije i odlucnije, mnogo mi je to leprsavo i bez jakog ulaska u duel.

Jedini ozbiljni odlazak je odlazak Frica i nadam se da nam njegovih osam golova nece napraviti problem. Tu je Caki koji moze da da i da zapakuje nekoliko komada i samo da ga zdravlje posluzi ako se Kojasevic ne pokaze da uskoci.

Jako optimisticno sve ovo izgleda.

 

Zanima me da li ce biti predstavljeni novi igraci i sta je sa Kosticem?

 

Link to comment

Zaboravio sam da pomenem mlade. Meni je utisak ostavio nas stoper iz podmlatka. Deluje po gradji malo sirovinasto, podseca na engleske stopere iz druge lige, jak i trom ali mislim da decko jako korektno igra i bez ikakvog straha.  Drugi je onaj sto sam okacio njegov video. Podseca mnogo na Randjelovica. Mozda nema njegovu brzinu ali lepo resava situacije. Kostic ako mu Lalat nadje pravu ulogu moze da bude otkrovljenje. Meni je on idealan za iza spica.

Nisam video Cumica tj nisam gledao ni jednu utakmicu ako je uopste igrao. Sta se desava sa njim,  kako se pokazao? 

Cirkovic po meni treba da dobije sansu.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
37 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Meni utisak da je Njegos drugi igrac od ono sto pamtimo i da je bonba iz Viene upgrade na Ivicinog vozaca sto ulazio protiv crveni onomad ..

Vozač je bio Kokezin... btw. 

Link to comment
27 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

 

od esencijalne vaznosti info

fala

Nja.... kolko vidim, nema ni mojega od nekakvu priču... ni unazad ni na tamo... aj, to mu je. 

Link to comment
24 minutes ago, Constantin said:

Nja.... kolko vidim, nema ni mojega od nekakvu priču... ni unazad ni na tamo... aj, to mu je. 

Nesam bio,  zakacio sam ovaj moderni virus.  Zato ga nema carsav.

 

Link to comment
25 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Njegos i celavi mladi stoper iz omladinaca najbolji utisak ostavili.

Taj celavi ce da bude opasan stoper. Ne mogu jos uvek da mu procenim brzinu ali zato moze da izraste u razbijaca kao Vidic.

Pera ako je ocvrsnuo pored Lalata a i vako prirodno ima da bude opasan igrac. Uz ovo mu samo treba samopouzdanje i da se zajebava po ove nase oranice.

Ajde malo pisite o mladima,  kako je ko igrao danas?

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...