Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Ja nesto kapiram po komentarima za Stanisavljevica da mi nismo hteli,  ovako vec ima logike.

Kojasevic ako se dobro secam nije brz igrac, igra slabije odbranu ali je zato dobar tehnicar i ima odlican sut. Vise je desno krilo nego sredina ali igrao je  redje i sredinu. Znajuci Lalata njegove mane nam nece biti problem jer ima da ga natera da trci kao nikad u zivotu a isto vazi i za odbranu.

 

 

Link to comment
36 minutes ago, Constantin said:

To...preko 30 meteri....finjaci su drugo ;)

 

ma kaki kurac finjaci, kad ga zategne drinski, zaebano na liniji ...

Link to comment
2 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

 

ma kaki kurac finjaci, kad ga zategne drinski, zaebano na liniji ...

Potsetio si me ...kad je Gabelja pas'o travu

 

 

Link to comment

Pretpostavljam da je otprilike to sto se tice odlazaka i dolazaka?

Moj utisak je da je sve ovo uradjeno jako korektno sa malo para i na vreme. Spoj mladosti i iskustva.

Sacuvan je tim i medju prvima smo kompletirali sastav.

Otisli su igraci koji se nisu nametnuli tokom prvog dela sem Stanisavljevica. Kojasevic ima kvalitet da ga zameni i u nastavku se moze reci da ulazimo mozda ne jaci ali sa vise potencijala. Petrovic i Cumic su igraci koji mogu da iznenade kao sto je iznenadio Randjelovic. Imaju kvalitet i talenat a Lalat ume da sve to razvije u pravom smeru. Imamo plejadu mladih igraca koji su uz prvi tim vise godina i koji imaju minute u najjacoj ligi. Levi bek,  stoper Silo, Apostol, Krstic, onaj stoper i bek iz Zvezde, Aleksa svi oni su dosta dugo uz tim i nadam se da ce neko od njih uspeti da se nametne.

Treba nam jedan kao Randjelovic da nam obezbedi finansijsku stabilnost i od leta.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...