Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Ja mislim da je definitivno Meleg . Izuzetno je nezadovoljan minutazom a ne verujem da ce mu obecati vecu minutazu , s obzirom da je u Vojvodinii i dalje rasulo i da nemaju jos trenera,mi smo realna opcija....

Link to comment

Arsic pa Stanisavljevic, pa... Nadam se neko jos bolji, videcemo. Vazno da ostane Drincic i sa Cakijem onda da opet imamo ok ofanzivni srednji red. Ali verovatno bude jos promena, ko i svaki put.

Link to comment

Sta se desava sa golmanima? Da li je potpisao Borivoje i sta se desava sa Ziletom?  Eno Brkic slobodan i valjda je izasao iz povrede i nas nislija mladi reprezentativac nekadasnji a i mladi brkajlo Peric mislim da je...

Link to comment

Voleo bih da vidim u nekoj blizoj buducnosti golmana sa dobrim organizacionim sposobnostima poput Borjana da dodatno poveze odbranu. Nemerljiv je bio njegov doprinos u svakom pogledu u ekipi. Mozda bi neko kao Brkic mogao to nalik njemu. Pisem bzvzzz kad vec nema vesti ali bi neka takva pojava znacila i za samu igru i za povratak publike. Kad se setim samo koliko je ljudi doslo da vidi Borjana pa onog stopera tamne puti iz Zvezde Inrahima Gaya. Uprava bi trebala da misli i o marketingu i privlacenju navijaca ali tesko je to usaglasiti sa finansijske strane.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
16 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Sta se desava sa golmanima? Da li je potpisao Borivoje i sta se desava sa ZiletomEno Brkic slobodan i valjda je izasao iz povrede i nas nislija mladi reprezentativac nekadasnji a i mladi brkajlo Peric mislim da je...

 

15 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Voleo bih da vidim u nekoj blizoj buducnosti golmana sa dobrim organizacionim sposobnostima poput Borjana da dodatno poveze odbranu. Nemerljiv je bio njegov doprinos u svakom pogledu u ekipi. Mozda bi neko kao Brkic mogao to nalik njemu. Pisem bzvzzz kad vec nema vesti ali bi neka takva pojava znacila i za samu igru i za povratak publike. Kad se setim samo koliko je ljudi doslo da vidi Borjana pa onog stopera tamne puti iz Zvezde Inrahima Gaya. Uprava bi trebala da misli i o marketingu i privlacenju navijaca ali tesko je to usaglasiti sa finansijske strane.

 

Znači ode Žile, a ti navijaš za Brkića ;) ?????????

Link to comment

Ma ne mora da se izvinjavaš ( :) Šalim se naravno) , samo pitam gde je to otišao Žile pa mu svi tražite zamenu? Bio na prozivci, spreman je da se bori za mesto u timu... 

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...