Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Tomić ističe da su Litvanci iznenađeni kada im otkrije za koga navija.

– U razgovoru sa trenerima, saigračima i navijačima često me pitaju da li navijam za Zvezdu ili Partizan. Iznenadi ih kada kažem da sam ja dete Radničkog i da navijam samo za Radnički. Objasnio sam im da u Srbiji postoji jedan klub koji zovu Real sa Nišave i upoznao ih sa našom istorijom. Meraklija sam i time se ponosim, kaže Tomić.

 

Mare Meraklija :D:D

Link to comment

Vjerovatno su ga gledali ko da je iz Toponice.

 

Kao kad nekome iz Srbije u bijelom svijetu pomenu Djokovica kao prvu asocijaciju za Srbiju, a ovaj kaze - ne, ne ja navijam za Lasla Djerea. :isuse:

Link to comment

Laslo manje vise, ali za Lajovica uvek pre Djokovica... 

 

Sve u svemu glupog li poredjenja.. Naravno da spanci navijaju za Nadala, ali navijaju i za Valensiju, Bilbao, Atletiko, Sevilju...

Link to comment

Srednja klasa se osramotila i dobila preko reda tiketu za Hollywood na svega 13km od Vilinog grada ...

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Ivica ko da je ove iz DB-a zaduzio da nam dovode ta top pojacanja, sve strogo poverljivo, pod velom tajne...
Tako i rade ozbiljni klubovi. Ima opcija za jednu pozajmicu iz Zvezde, a nije Pavkov

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Tako i rade ozbiljni klubovi. Ima opcija za jednu pozajmicu iz Zvezde, a nije Pavkov

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Meleg?

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
1 hour ago, ackonish said:

Tako i rade ozbiljni klubovi. Ima opcija za jednu pozajmicu iz Zvezde, a nije Pavkov

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

Da nece onaj sa platom od 700.000ojra? :D

Link to comment

Zezam se valjda ne moze da se pozajmljuje pozajmljen igrac?!?!

Meleg, Jevtovic imaju smisla za oba tima ako nam daju procenat od prodaje. Spic ko god da je nema smisla ako nema procenta pa sumnjam da je neko od njih. Ne treba nam jer moze da bude Vidic i verovatno samo Vidic. Boljeg da nam daju nisu ludi, mladog takodje a Stoiljkovic valjda ide?

Milijas mator ce zavrsava karijeru u Zvezdu nece valjda kod nas tako da mi niko ne pada na pamet osim ove dvojice. Ovaj drugi da prave mesta Jirki. Eventualno Vulic ili Ebecilio u nekoj kombinaciji

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...