Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Potcenjuju nas i to je dobro. Ipak bodovi se prepolovljavaju, kako bese u plejofu, ako smo drugi igra se kod njih a ako smo treci kod nas? Ali sto pa da budemo treci... Drcni su i nece se odreci ni titule ni kupa, ali ovo drugo se igra kod nas. Tako da...

Edited by W.F.C.
Link to comment
9 hours ago, W.F.C. said:

Potcenjuju nas i to je dobro. Ipak bodovi se prepolovljavaju, kako bese u plejofu, ako smo drugi igra se kod njih a ako smo treci kod nas? Ali sto pa da budemo treci... Drcni su i nece se odreci ni titule ni kupa, ali ovo drugo se igra kod nas. Tako da...

Slazem se u potpunosti sa tobom,zasto ne napasti titulu? Nemamo sta da izgubimo,samo mozemo da dobijemo!

Veliki je problem sto pickousti to nece da dozvoli,jbga drzava je iza cigana!

Link to comment

"Lagao bih kada bih rekao da nema interesovanja, ali i dalje čekam tu pravu ponudu koja još uvek nije došla. Ima interesovanja i od domaćih klubova, videćemo šta će se desiti. Meni nije hitno da idem, niti imam pritisak da moram da odem u ovom prelaznom roku. Meni je lepo u Radničkom, voleo bih da ostanem možda do leta, da probamo da podignemo trofej. Videćemo šta će da bude, ali za sada nema ozbiljne ponude koja bi me zadovoljila i zbog koje bih otišao", zaključio je Pankov. "

 

Jel Raša ima dil sa klubom da si mož zapali čim se ukaže prilika ?!

 

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
18 minutes ago, nikolani80 said:

Da li treba uopste komentarisati takvu moralnu gromadu? Inace jel nakaza vratila pasos?

Da treba. Ovo je atak na klub i ako nema dokaza treba da odgovara.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...