Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

12 hours ago, martick said:

Velike su sanse da nam i Borivoje ostane,kao Zivkoviceva zamena

Velike su šanse da Borivoje ostane jer je početkom decembra potpisao novi ugovor :)


Pričao sam sa ljudima iz uprave, nisam se interesovao za konkretna imena, rečeno mi je da su spremna pojačanja za svakoga ko ode i biće to igrači koji će igru podići nivo iznad. Tako da, nema brige. Za Lalata si mislim da će si ostane. :)

Link to comment
4 hours ago, ultra boban said:

 

Naglasava da dolaze top pojacanja, i da je sa nekima od njih vec sve dogovoreno.. Ajmo Mare preori TM da vidimo koji su ti:D

Vec je preoran ;)

Mislim da je Lalat svestan da ce svi da se pojacaju i da mu treba mnogo jaci tim kako bi dobio Zvezdu ili Partizan u nastavku. Vojvodina kao i uvek moze zacas da napravi odlican tim. Verovatno ceka rasplet oko igraca. Da ne prodje u nastavku kao kad je vodio voljeni klub. Bez Drincica, Stanisavljevica i Randjelovica koga Olimpijakosmoze da povuce i bez adekvatnih zamena za njih on sigurno ne moze da ostvari postavljene ciljeve a i evropa moze da klizne. Takodje i ako se ko od nosioca igre povredi.

Zeznuto je naci igraca slicnog Randjelovicu i Drincicu za male pare a da toliko doprinosi igri...

Link to comment

Napredak - Radnički N.

Nedelja, 16.12.2018 19:00 - Kruševac
Delegat - Sp. radnik: MARIĆ Momčilo
Glavni sudija: PRISLI Elvis
Prvi pomoćni sudija: OLAJOŠ NAĐ Matija
Drugi pomoćni sudija: ŠUTULOVIĆ Milan
Četvrti sudija: ILIĆ Milan
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: PETROVIĆ (SB) Zoran
Super kontrola:
Link to comment
Quote

U timu polusezone po glasovima trenera i kapitena Super lige nalaze se Milan Borjan (Crvena zvezda), Filip Stojković (Crvena zvezda), Miroslav Bogosavac (Čukarički), Nemanja R Miletić (Partizan), Miloš Degenek (Crvena zvezda), El Fardu Ben (Crvena zvezda), Nikola Drinčić (Radnički Niš), Marko Marin (Crvena zvezda), Danilo Pantić (Partizan), Nermin Haskić (Radnički Niš) i Aleksa Vukanović (Napredak).

https://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/glasali-treneri-i-kapiteni-izabran-najbolji-tim-super-lige-petorica-iz-zvezde-361067.html

 

Djumi izgleda preuzima Voshu.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...