Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Bio sam na konferenciju.

Kad je završio monolog, pitao sam ga direktno dal ostaje 

Ide za desetak dana preko na potpisivanje ugovora sa nekim timom.

Onda ga Toma pitao jel sve bilo u redu kod nas, ovaj se zahvalio svima

Ono, palo pozdravljanje i oprastanje

Link to comment
2 minutes ago, Real sa Nišave said:

Bio sam na konferenciju.

Kad je završio monolog, pitao sam ga direktno dal ostaje 

Ide za desetak dana preko na potpisivanje ugovora sa nekim timom.

Onda ga Toma pitao jel sve bilo u redu kod nas, ovaj se zahvalio svima

Ono, palo pozdravljanje i oprastanje

Znaci nek licitacija pocne !

Ko nam odgovara posle Lalata ?

Link to comment
Just now, ultra boban said:

Veselinovic suska se...

Da ali sta mislis o njemu ili o nekom drugom? Ko bi po tebi bio dobar posle Lalata?

Meni se Veselinovic svidja ali suvise forsirao kontre i polukontre. Lalatova igra mi se vise svidja. Takodje mi se svidjalo kako smo igrali pod Djumijem. I ako je imao lose izbalansiran tim uspeo je da ih pritegne. Njegova igra i ova igra su dosta slicne ali mora da se uzme u obzir da je Djumi imao za bar 30% slabiju ekipu. Odbrana losija, preuzeo ih posle dve smene trenera u katastrofalnom stanju i nije imao Randjelovica.

Stolica je jos jedan u nizu kvalitetnih trenera i njegova igra i poimanje fudbala podseca na Rastavca. Ipak mislim da Toncev voli i trazi igru poput Lalatove.

 

 

Link to comment
17 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Da ali sta mislis o njemu ili o nekom drugom? Ko bi po tebi bio dobar posle Lalata?

Meni se Veselinovic svidja ali suvise forsirao kontre i polukontre. Lalatova igra mi se vise svidja. Takodje mi se svidjalo kako smo igrali pod Djumijem. I ako je imao lose izbalansiran tim uspeo je da ih pritegne. Njegova igra i ova igra su dosta slicne ali mora da se uzme u obzir da je Djumi imao za bar 30% slabiju ekipu. Odbrana losija, preuzeo ih posle dve smene trenera u katastrofalnom stanju i nije imao Randjelovica.

Stolica je jos jedan u nizu kvalitetnih trenera i njegova igra i poimanje fudbala podseca na Rastavca. Ipak mislim da Toncev voli i trazi igru poput Lalatove.

 

 

 

Iskreno delimo misljenje o Djumiju, smatram da bi nam njegova filozofija igre najbolje legla. Takodje jedva cekam da vidim dolaske/odlaske, ma da to u mnogome zavisi od novog trenera

Link to comment

Djumijeva statistika u nasem klubu. Nesrecni poraz od Napretka kod kuce uz onaj kijamet i vetar. Ako se secate problem je bila nasa katastrofalna odbrana i par igraca koji su bili van forme. Jedini trener koji je uspeo da Mrkica vrati u zivot! Tezak raspored, preumorni igraci i kad se to sve ukomponovalo posle pet kola i tri osvojena poda usledile su pet vezane pobede. Sa ovim timom bi napravio mnogo bolji rezultat.

 

Date Competition Season MD Home Team Result Away Team Tactic
Dec 13, 2017 SuperLiga  17/18  22  Radnik FK Radnik Surdulica 0:2 FK Radnicki Nis Radnicki Nis 4-2-3-1
Dec 9, 2017 SuperLiga  17/18  21  Radnicki Nis FK Radnicki Nis 1:0 FK Cukaricki Cukaricki 5-4-1 Diamond
Dec 4, 2017 SuperLiga  17/18  20  Rad FK Rad 2:3 FK Radnicki Nis Radnicki Nis 4-2-3-1
Nov 29, 2017 SuperLiga  17/18  19  Radnicki Nis FK Radnicki Nis 3:0 FK Macva Sabac Macva 4-2-3-1
Nov 25, 2017 SuperLiga  17/18  18  Radnicki Nis FK Radnicki Nis 4:1 FK Zemun FK Zemun 4-2-3-1
Nov 17, 2017 SuperLiga  17/18  17  Mladost FK Mladost Lucani 2:2 FK Radnicki Nis Radnicki Nis 4-2-3-1
Nov 5, 2017 SuperLiga  17/18  16  Radnicki Nis FK Radnicki Nis 0:4 Red Star Belgrade Red Star 4-2-3-1
Oct 29, 2017 SuperLiga  17/18  15  Radnicki Nis FK Radnicki Nis 1:3 FK Napredak Krusevac Napredak 4-4-2 Diamond
Oct 20, 2017 SuperLiga  17/18  14  Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 1:1 FK Radnicki Nis Radnicki Nis 4-2-3-1
Oct 14, 2017 SuperLiga  17/18  13  Radnicki Nis FK Radnicki Nis 1:1 FK Vozdovac Vozdovac 4-2-3-1

result

Matches W D L Goals Points PPM
10 5 3 2 18:14 18 1,80
Link to comment

Đumi.

Pepi 

Miloš Veselinovic.

Barate sa pogrešnog Veselinovića, da vam odam tajnu.

Jedini adut da zadrži Lalata su njegova deca. Retko ih viđa od razvoda, ako ode preko tek tad ih nema viđa.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...