Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

"Иначе, посматрач на утакмици између Пролетера и Радничког био је некадашњи судија а данас један од најбољих посматрача Ђорђе Жутић, који је како сазнајемо, замерио главном судији Далибору Манојловићу на слабом кретању и вишку килограма." 

Одузети лиценцу, неће нас по Европи бламирати инертни дежмекасти спотокретајући свирци

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
23 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

"Иначе, посматрач на утакмици између Пролетера и Радничког био је некадашњи судија а данас један од најбољих посматрача Ђорђе Жутић, који је како сазнајемо, замерио главном судији Далибору Манојловићу на слабом кретању и вишку килограма." 

Одузети лиценцу, неће нас по Европи бламирати инертни дежмекасти спотокретајући свирци

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Partizanovi novinari baš ne sede....prebacuju normu 100%...ali, evo im ga "na". Mi se spremamo da se suprotstavimo vodećem na tabeli, u sledećem kolu, i pokažemo da smo procentualno poštenije došli od kmekavaca do bodova. Nema bodova za "zelenim stolom". Uostalom u članku se između ostalog kaže i to:

Quote

Утакмица између Пролетера и нишког Раднилчког, којој су између осталог присуствовали и директор Суперлиге Владимир Булатовић и комесар за ингтегритет Иван Петрић, била је чудновата. 

Neće oni protiv sebe.

P.S. Izvinjavamo se poštovanom publikumu zbog nepismenosti novinara Polikite..

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...