Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

2 minutes ago, Dali_man said:

Jos ako su obrnuli kintu na kladzu...

Lako moguce, nego nekako mi deluju da igraju sa rezervom i da mogu vise, videcemo ubrzo... Od nas su jaci i svaka cast.

Link to comment
8 minutes ago, W.F.C. said:

Lako moguce, nego nekako mi deluju da igraju sa rezervom i da mogu vise, videcemo ubrzo... Od nas su jaci i svaka cast.

Posteno...

Link to comment
1 hour ago, Rumpelstiltskin said:

dali ste videli da kapetan vise dzmije na crnu temu no kod nas. izgleda da je kaznena politika urodila plodom.

 

Идем и на једну и на другу тему, рекли људи да смо добродошли, можда ме дочека со, леба и ракија...

Link to comment

А јел би могли ми ретроактивно да одложимо утакмицу са Звездом, и ови наши су били уморни, убила ги врућина у Израел и дошли смо дан пред утакмицу... :fantom:

Link to comment
31 minutes ago, Captain_Darling said:

А јел би могли ми ретроактивно да одложимо утакмицу са Звездом, и ови наши су били уморни, убила ги врућина у Израел и дошли смо дан пред утакмицу... :fantom:

Eto teme za novinare. Treba i na zvanicnu stranicu da se postavi pitanje da li je interes naseg fudbala samo CZ i Partizan???

Link to comment
Eto teme za novinare. Treba i na zvanicnu stranicu da se postavi pitanje da li je interes naseg fudbala samo CZ i Partizan???
Da.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
9 hours ago, Rumpelstiltskin said:

В неделя няма телевизионно предаване на Aрената

Odlozili i grobare, moz nas ipak udenu.

Link to comment
2 minutes ago, Constantin said:

Screenshot_3.jpg

 

ma ja to malo, onako ... nema na sajtu  arene, bar jutros nije bilo ... a ionako, sta oni znaju sta ce prenose:)

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...