Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Bolje Lalat nego neki levat. Imalo je prirodnijih opcija ako tako mogu da se izrazim ali bolje i ovo nego Jevic. Ovaj svuda gde je bio imao rezultate.

Link to comment

Шта ће рећи објективна нишка публика када Лалат изађе на зелен Чаир  :fantom:   :jerry:

Link to comment
1 minute ago, Captain_Darling said:

Шта ће рећи објективна нишка публика када Лалат изађе на зелен Чаир  :fantom:   :jerry:

Zamisli Radnicki posle trideset godina igra Evropu i to na svom stadionu i svi u glas krenu da pljuju Lalata. Neka prodju kvalifikacije pa u domace prvenstvo neka kazu sta misle. Ovako mislim....

Link to comment

eee, a nekad ste psovali ovde na pomen 1 i jedinog lalata :fantom:

 

sto se pojacanja tice, vise mislim da se radi o kombinama, pa lalat posle dobije neku cravicu kad razigra odredjene igrace

svojevremeno je u borac doveo ceo proleter iz novog sada

Link to comment

Да знам да ће да остане целу сезону код нас 'ладно бих купио сезонску за запад само да гледам шта се дешава... :ph34r:

Link to comment
10 minutes ago, pbg12345 said:

pa jbg, jeste imao solidne rezultate

druga stvar je sto je budaletina

 

Koje solidne rezultate?

Link to comment
16 minutes ago, ackonish said:

Da, al tada je Borac bio u vrhu tabele ako se sećam tu polusezonu. Boraci  Javor bili u top 3... 

Borac je bio u ocajnom stanju na kraju sezone i na leto je dosao Lalat. Niko im nije davao vise od sredine tabele a oni napravise i igru i rezultat iznad svih ocekivanja. Mislim da su Cacani tada bili i vise nego ponosni na svoj klub. Igraci koji su dovedeni pored ostalih bili su: Maslac, Tanasin, Micic, Zoric, Knezevic, Vujaklija. Mislim da je Jeftovic vec bio u timu.

Mi da okupimo taj tim Borca bili bi glat treci.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
4 minutes ago, pbg12345 said:

pa svuda osim u zvezdi i reprezentaciji

leze mu mali klubovi

 

dakle drugari iz nisa nema sta da brinu :D

 

 

Šta je epohalno uradio u tim malim klubovima?

Osim što je zaključivao višegodišnje ugovore, a ostajao par meseci max...i usput izigravao klovna.

Link to comment

Koje bolje rezultate kad nigde nije ostajao duže od par meseci? 

Eto ti taj tvoj Borac... koliko se tamo zadržao?

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...