Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

učinili bi nam uslugu ako bi nam uskratili tu licencu.

igrači  bi učinili najviše za Partizan ako niko od njih ne bi potpisao tzv. reprogram i da svi tuže klub. za igrače imam razumevanja pošto to i nije nikakav reprogram već obična ucena, odnosno kriminal. nikakve tu saglasnosti volja nema. želim im da što pre pronađu angažmane u inostranstvu i uteknu od ove nesreće.

biće zanivljivo videti kako će sportski sektor, koga btw ni nema, uspeti na leto da pokuša proboj u evropu sa volonterima. pošto je jasno da su cifre iz ugovora mrtvo slovo na papiru i da sleduje deset reprograma koji kulminiraju oprostom dugova prilikom odlaska. da se ne radi o kriminalu, ovo bi se fino moglo posmatrati kao urnebesna komedija.

Edited by Ted
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Quote

Ušlu su srce, a ne razumom u priču i nisu bili spremni za to, ja jesam. Zaista sam srpeman i svi koji me bar malo poznaju sigurni su da teško odustajem kad nešto počnem da radim“, samouveren je Milošević.

 

Savo i rayum™

Link to comment
Quote

"Istina, često sam govorio da nikada neću biti trener, to se promenilo posle četiri-pet godina, kada sam radio u UEFA sa najvećim trenerima u Evropi. Direktno sam analizirao dvanaest utakmica i neke mečeve Lige šampiona i Lige Evrope, a predsednik te komisije je ser Aleks Ferguson. Jedan od tih ljudi, ali i sam Aleks Ferguson, tada su govorili da bi trebalo da razmislim da budem trener. Prva inicijalna kapisla je bila od ljudi iz UEFA, oni su me nagovarali. Od pre tri godine i ja sam doneo tu odluku. Poslednje dve godine u Savezu nisam imao direktna zaduženja, jer sam se pripremao za ovu ulogu. Imao sam ponude za druge funkcije, ali uži krug mojih ljudi je znao da sam se opredelio za ovo. Čekao se pravi momentat da počnem da radim, ali spremam se duži niz godina", priznao je Milošević tokom predstavljanja na funkciji prvog trenera Partizana.

sa ovakvom preporukom nema greške :happy: samo koliko ono je seralex čekao na prvu titulu u jedinstvu :D

Link to comment

Dobro mu je i ovo priznanje da je bio na grbači svih nas u savezu 2 godine dok se bavio sviranjem kurcu i pripremanjem za ovu ulogu (pored one neke u predstavi što gostuje po ovim vodviljskim scenama), kako je to slatko, plaćaju te 2 godine da se pripremaš za naredni posao :lol:

 

Vidi se da nastupa s razumom, ako ništa, djeluje da će mu KZŠ biti fontane bisera

 

 

Link to comment

Bilo je i pitanje da li protiv Zvezde ili Radničkog, terzićevci neće jedni na druge u polufinalu.

Protiv Neška u finalu, repriza Surdulice od proletos.

Okupiramo Niš kao svih ovih godina u basketu i osvojimo to.

 

 

Link to comment

"Ima partizanovaca koji žele loše Partizanu. Za pet, šest godina koliko Zvezda nije bila prvak vi nikada niste čuli toliko ružnih stvari da je bilo koji zvezdaš rekao protiv Zvezde. Ovo što partizanovci govore, to ukupno u istoriji Crvene zvezde nema da su zvezdaši rekli o svom klubu. Ja im na tome zavidim i odajem priznanje", rekao je Vučelić.

 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...