Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

ZBM...

 

 

Quote

Poštovani,

ovim putem želim javno da se obratim i otklonim svaku sumnju i bilo kakvu neizvesnost oko mog daljeg statusa u Partizanu. Podneo sam ostavku zbog meni neprihvatljive situacije, u kojoj se moj klub nalazi. O tome s pravom mogu da sudim, jer sam za 25 godina fudbalske karijere, prošao crno-beli put od odanog igrača, do predanog trenera.

Moja ostavka nije moj moralni čin. Ne! Ja sam sve radio kako sam najiskrenije mislio i najbolje umeo. To je moj manir i moje vaspitanje, ljudsko i sportsko: pošteno i hrabro – i na terenu i na klupi. To nikako ne znači da sam trener bez greške. Uvek sam spreman za stručnu analizu i odgovornost za sopstvena dela. Svoj teret nosim sam i bilo bi pošteno da svako nosi svoj…

Tako bi bilo lakše Partizanu!

Izvinjavam se svima, koji su pomislili da je rastanak mogao da bude drugačiji. Možda je i mogao, ali ovo je konačna odluka čoveka, koji beskonačno voli Partizan. Zato molim sve prave partizanovce da uvaže moj stav i da ga poštuju.

I na kraju, iz sve snage aplaudiram svakom mom igraču i stručnom saradniku ponaosob. Uvek smo bili prava grupa, nije nas napuštao timski duh i to u izuzetno teškim okolnostima, koje samo mi znamo. Uvek zajedno, delili smo istu sudbinu kao velike ekipe i to treba da ostane najjači utisak naše saradnje. Rezultatski, nismo bili najbolji, to treba da priznamo, a ko poznaje današnji fudbalski poredak to svakako i razume. Želim im svu sreću u nastavku karijera.

Vreme je da sada zastanem, i zbog Partizana, i zbog sebe. Između Partizana i mene nikada neće stajati barijere … Tužan sam što mojim dolaskom nisu rešeni problemi kluba, ali biću najsrećniji čovek na svetu ako moj odlazak bude prekretnica ka novim odlukama, novim okolnostima, novim ljudima i novom vremenu dostojnom slave šampionskog Partizana… One koju pamtim iz igračkih dana.

S poštovanjem,

Zoran Bata Mirković

 

Link to comment

To je to. Sad više neće moći da bude trener ni u Mauritaniji. Ostaće priča da je bio srpski Sampaoli, sam pao...

Edited by Goranz
Link to comment
1 hour ago, ZokiAsov said:

Zeljko je lud ko konj.

o bombašu

 


 

Spoiler

 

Danas Conference Center 18 hours ago

Sprema se vesnik za sutra, biće sednica Upravnog odbora, pa ćemo onda znati nešto više, ceo dan traje objašnjavanje Bati Mirkoviću da je napravio ogromnu grešku, da je zbog neke potpuno beznačajne utakmice u kojoj je tim bio totalno istumban povredama i kartonima, praktično stavio tačku na svoju trenersku karijeru i potpuno bespotrebno destabilizovao tim pred ključnu utakmicu koju imamo u Kruševcu u sredu. To mu objašnjavaju ne samo ljudi iz uprave, već Peđa Mijatović, Jokanović, Tumbaković, čak i Gordan Petrić, prosto ova ostavka je toliko nepotrebna, u najgorem mogućem trenutku, on od avgusta kada je došao u Partizan nije izgubio utakmicu i sada nakon dva nesrećna poraza on praktično diže klub u vazduh i između nedelje i srede daje ostavku. Iliev je dao ostavku kako bi mu olakšao da se predomisli i preuzeo krivicu na sebe, ali mislim da ako Bata večeras ne povuče ostavku, mi sutra moramo da tražimo neko vatrogasno rešenje do kraja sezone i da vidimo ko će biti novi sportski direktor, a da taj ne izgori za tri meseca. Iliev je objasnio najbolje, ja mislim da je realno da podnese ostavku ako on ima skoro pola tima igrača koji su dovedeni mimo njega, od raznih trenera i postalo je jasno da on toj praksi nema snage da stane na put, da mi imamo trenere koji odlaze iz raznih razloga, a svaki od njih ostavi nekoliko "svojih" igrača sa kojima klub posle ne zna šta će, niko ne nudi ništa za njih, oni neće da idu pošto imaju uslove kakve nigde ne mogu da dobiju i onda mi dobijamo ovo što imamo na terenu, kada povrede i kartoni prorede startere, imamo tim koji realno deluje žalosno i makar na nivou komandne odgovornosti, sportski direktor mora da plati za to. Iliev je doneo ogromne dobitke Partizanu, i po trofejima i po igranju Evrope i po novcu koji je doneo u klub, on je u zoni 20 miliona evra plusa između uloženog i zarađenog, ali prosto ovo sa Batom je kap koja preliva čašu i postaje jasno da nama treneri rade šta hoće, odlaze kada hoće i da jedini kontinuitet koji treba da imamo je kontinuitet sportskog direktora koji mora da ima sistem dovođenja igrača od golmana do špica, a ne sportskog direktora koji dovodi napadače i ostatak tima dovode treneri po svojoj želji. Biće sve sutra jasnije, ali generalno potpuno nepotrebno pucanje u sopstvenu nogu u najgorem mogućem trenutku sezone.

 

 

to znači da će ilić biti i sd i trener, jer avidim koji će to trener pristati da mu sd dovodi igrače i da mora da ih forsira iako mu nisu po ukusu, 1 ili dvojica ok ali da većina tima bude tako dovedena, pa onda bi menjali sd svakih 6-10 meseci a treneri bi ostajali po 3-4 godine jer zaboga oni nisu birali tim

 

- potvrdilo se ono o čemu sam pisao da će bagra iz uprave pokušati da eventualno osvajanje bezvrednog kupa prikaže kao veliki uspeh i razlog da ostanu u foteljama i naredne sezone

Link to comment

Kakvo osvajanje Kupa, teško da ćemo i Napredak proći a kamoli dva znatno organizovanija kluba. Opravdanje će im biti sezona puna povreda i Mirkovićev nož u zadnju ložu kad su se tome najmanje nadali.

Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

Ko je bik? (praštajte meni neobaveštenom)

 

Ne znas ko je Crni Bik!? Druze, iz kakve li si ti vremenske masine ispao.:laugh:

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...