Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

Oni s najboljim timom u poslednjih ko zna koliko godina ne mogu da nas pobede ovako kljakave. Ne samo da nas pobede, nego ni da nas nadigraju, da odigraju nešto osim besomučnog napucavanja.

 

Mi verovatno najgori tiim u poslednjih dvadesetak godina, sa Leonardom ili Tavambom lagano bismo ih isprašili s nekoliko lakih komada.

Odolevamo.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uf kako će biti do jaja kada se Boris Tadić sa zasukanim rukavima vrati na vlast i kada budemo mogli da dovodimo ozbiljna pojačanja... 7-0 lagano!!!1

 

Link to comment

šteta što primismo onu frljoku, muzika za uši bi tek tada bila potpuna

 

bata mirković je fabio kapelo za milojajaratm

Link to comment
1 hour ago, Mark Rothko said:

Oni s najboljim timom u poslednjih ko zna koliko godina ne mogu da nas pobede ovako kljakave. Ne samo da nas pobede, nego ni da nas nadigraju, da odigraju nešto osim besomučnog napucavanja.

 

Mi verovatno najgori tiim u poslednjih dvadesetak godina, sa Leonardom ili Tavambom lagano bismo ih isprašili s nekoliko lakih komada.

Odolevamo.

 

Bukvalno mi smo grupa gradjana, pola tima su nam crnogorski internacionalci, i onda tek vidis kolika je evropska zvezda kurcina. Pobegli su sa lopate, do sledeceg puta.

Link to comment

Ali Pavlović... kakva doktorska, blekijevska partija. Milenijumsko dete 17 godina.

 

Stavio u džepčić njihovog centafora, ovaj se siroma video samo kada je plakao i slinavio kod sudije da malom da karton.

Link to comment
2 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

partizan slab danas, u onoj prethodnoj su razmontirali zvezdu tako. 

 

I takav Partizan je dozvolio ovima da šutiraju jednom u okvir gola za celu utakmicu, na njihovom stadionu

 

Bata cedi suvu drenovinu

 

 

Link to comment
10 minutes ago, Mark Rothko said:

Ali Pavlović... kakva doktorska, blekijevska partija. Milenijumsko dete 17 godina.

 

Stavio u džepčić njihovog centafora, ovaj se siroma video samo kada je plakao i slinavio kod sudije da malom da karton.

+1

 

pavlović je maestralno odigrao. te klince treba kao kolekcionari sa slikama, da držimo zaključane u nekom depou i samo odabrani da mogu da ih vide

 

ako je ovoj sprdnji od utakmice prisustvovao i jedan agenttm mi ćemo malca gledati još plafon na jesen

Link to comment

svasta pisu nasi mediji o ovoj utakmici, ali mislim da je ovo najbolja analiza:

 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...