Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

свако добро браћо и сестре. будите храбри ко стојке, благоглагољиви ко профа, само добра дрога ко ивица и да сте жилави као капитен

 

не дајте се пасјим синовима!

 

 

 

Link to comment

Da nam se vrate neka lepša vremena ...

 

 

 

A ovi pacovi iz uprave da napuste FK Partizan.

Samo toliko želim u novoj 2019..ništa više.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

http://www.novosti.rs/vesti/kultura.71.html:769037-DUSAN-KOVACEVIC-Pisanje-je-moj-hobi-izmedju-utakmica

U mojoj kući se navijalo za Partizan. I u to doba - polovinom pedesetih godina prošlog veka, pa sve do sedamdesetih godina, Partizan je bio jedan od boljih evropskih timova. Polovina fudbalera Partizana igrala je za reprezentaciju Jugoslavije. I kad ste pomenuli te moje priče o odrastanju u zemlji sklonoj podelama, voleo bih za života da doživim malo jedinstva, tolerancije i prijateljstva među braćom Srbima sklonim preziru onoga tamo preko tarabe. Voleo bih da nam budućnost bude isti cilj, koji se zove život u zemlji bez mržnje, svađa i osveta. Mi moramo da menjamo sami sebe, a ne da nas menja trenutna politika i pripadnost jednoj "političkoj boji".

 

Šta biste našem fudbalu i Partizanu poželeli u Novoj 2019?

 

- I u Novoj godini želim, što se tiče fudbala, da Partizan ponovo bude ono što je nekada bio - važno ime u evropskoj fudbalskoj igri, a čestitam Novu godinu i svim ostalim sportistima. Vašim čitaocima mir koji je tako krhk i nesiguran, uz bolje zdravlje nego što je bilo u odlazećoj godini. Znači, mir i zdravlje, a za sve ostalo ćemo se nekako snaći, kao što smo se snalazili otkako znamo za sebe.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
On 31.12.2018. at 23:16, Mark Rothko said:

Grobari... u 2019. puno zdravlja, bahanalija, da oteramo okupatore i da nam klub preživi.

 

IzVučićemo se.

To je to (da oteramo ne samo iz FKP eto da dodam)

Link to comment

Seća se detinjstva. Snova o velikoj karijeri.
„Kad si mali samo spavaš i treniraš. Čekaš da se nešto dogodi. Znao sam da će se desiti, jer sam tražio znak. Ne znam da li ste gledali film „Tajna“, snimljen po romanu. Momak objašnjava bolest pričajući drugima da je bolestan. Drugi momak mu daje lek i uverava ga da će ga izlečiti. Ovaj prvi, posle konzuimiranja, kaže „vau, izlečen sam“. Zahvaljujući tom saznanju, shvatio sam da mora čovek da veruje u nešto i onda će se to dogoditi. Da pojednostavim: ako ste opsednuti pobedama – pobedićete“.

 

 

Lud je kao hat! :D

Link to comment

 

Quote

Crno-beli su odlazak istinske fudbalske legende propratili vešću koju su objavili na Instagramu u kojoj se ističe da je Šekularac preminuo istog dana kada je odigran i premijerni večiti derbi našeg fudbala.

"Na dan prvog večitog derbija odigranog 5. januara 1947. godine između FK Partizan i FK Crvena zvezda, danas je u Beogradu preminuo legendarni fudbaler Crvene zvezde Dragoslav Šekularac. FK Partizan izražava iskreno saučešće porodici preminulog kao i FK Crvena zvezda", stoji u poruci kluba iz Humske.

konačno nešto što dolazi iz jazbine ovih naših bednika na šta bih smeo da stavim

 

+1

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...