Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovaj mmmh.. Znate predsedniče... Mmmm išli smo na pobedu jer ovaj mi smo Partizan mmmm nisam mislio tako ovaj... Još mi je teško da budem dripac jer mi smo ipak Partizan. 

Link to comment
On 28.5.2018. at 17:41, BlackGeorge said:

Ah da, zaboravio sam Plzen. Ajde dobro, nesrećno primiš gol u zadnjim minutima igre (opet očajna psihologija/nedostatak koncentracije fudbalera) i onda jedan od NAJSRAMNIJIH mečeva Partizana u Evropi od kada pratim Partizan u evropi (sezona 1983/84. od Norveškog Viking Stavangera). Takvu kukavičku i bezmudu igru u evropi bukvalno ne pamtim da se desila a da mi bude urezana u pamćenje. Bilo je tu pucanja, petardi itd...ali su se trudili i u tim porazima. Tolika količina bezmudosti i nezalaganja kao te večeri, stvarno se ne sećam da je skoro bila. Opasno sam zamrzeo Đukića od te večeri. Pa kakav si ti to trener kada ne možeš NIMALO da motivišeš svoje fudbalere za plasman u 1/16 finala Lige Evrope? Nula od trenera.

 

Edit: Dok ovo pišem evo u Kuriru tekst da smo smenili Miroslava Đukića. Nadam se da je tako.

 

https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3057895/crno-beli-se-rastali-sa-trenerom-partizan-smenio-miroslava-djukica

 

Zaboravio si malo više. Utakmica protiv YB u gostima je verovatno najkvalitetniji FKP nastup još od Fenera, trebalo je sa 3-4 razlike da ih pokidamo, do pred kraj nisu mogli do lopte. Zaboravio si kako je Teča rutinski posrao Marka Nikolića, preveo tim preko praznog stadiona kad je bilo ili-ili, zaboravio si afirmaciju Đerleka i Toze Markovića, itditd.

 

E sad, zašto ja mislim da Đukić ipak treba da ide? Pa jednostavno: zato što do kraja nije ovladao timom. Kako je bilo moguće da se tako brzo namesti igra protiv Mađara, protiv YB, pa i protiv Ukrajinaca je prvo poluvreme bilo dobro, a onda da se opet sve raspadne kao na početku? Šta se desilo sa Mitrovićem koji je vrlo dobro utegao zadnju liniju, zašto je onako prsao ćelavi Miletić na kraju....hiljadu pitanja.

 

Sezonu je realno ukenjao prsotina Iliev sa kljajićima, ćirkovićima, Bogoljubom  & umetnicima, ali ako jedan Miroslav Đukić ne može da otera narkomana u kurac kakve god bile posledice, onda neka trpi toplog zeca. I neka se seća propuštene prilike.

Link to comment
11 minutes ago, April said:

Zaboravio si malo više. Utakmica protiv YB u gostima je verovatno najkvalitetniji FKP nastup još od Fenera, trebalo je sa 3-4 razlike da ih pokidamo, do pred kraj nisu mogli do lopte. Zaboravio si kako je Teča rutinski posrao Marka Nikolića, preveo tim preko praznog stadiona kad je bilo ili-ili, zaboravio si afirmaciju Đerleka i Toze Markovića, itditd.

 

E sad, zašto ja mislim da Đukić ipak treba da ide? Pa jednostavno: zato što do kraja nije ovladao timom. Kako je bilo moguće da se tako brzo namesti igra protiv Mađara, protiv YB, pa i protiv Ukrajinaca je prvo poluvreme bilo dobro, a onda da se opet sve raspadne kao na početku? Šta se desilo sa Mitrovićem koji je vrlo dobro utegao zadnju liniju, zašto je onako prsao ćelavi Miletić na kraju....hiljadu pitanja.

 

Sezonu je realno ukenjao prsotina Iliev sa kljajićima, ćirkovićima, Bogoljubom  & umetnicima, ali ako jedan Miroslav Đukić ne može da otera narkomana u kurac kakve god bile posledice, onda neka trpi toplog zeca. I neka se seća propuštene prilike.

http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2018/matches/round=2000890/match=2022017/statistics/

 

Apsolutno se ne slažem sa tobom, oni su imali zrelije šanse (YB). Takođe i Videoton. Mrtva šansa ispred gola pred kraj meča za 0 - 1 u beogradu, pa u revanšu opet oni odlična šansa za 1 - 0 na početku meča...pa smo ih presekli golom Tawambe.

Đerleka je gurao, ali ga nije afirmisao jer je mali još nezreo za ozbiljan fudbal. Jedino je afirmisao Svetozara Markovića.

 

Ali nije ni važno sada. Važno je da ostaje status quo, što znači da ne smeju da ga smene jer im se ne daju velike pare. Prelazni rok već sada miriše da će se završiti sa popunom neke bukovine, kako iz Srbije tako i iz Evrope. Đukić će da radi svoj posao za pare koje je lepo izboksovao letos i u pravu je... šta ga boli uvce.

Realno predstoji nam borba za drugo mesto u sledećoj sezoni i to ako ne budemo primali ovoliko golova koliko smo ih primili ove sezone.

Odbrana i defanzivna sredina nam je horor a vidim po internetu da se priča o tome da nas i Stojke napušta. 

Link to comment

ovako opisati utakmicu protiv videotona je smešno. ko što je milojević rekao da nas je stojković uveo u ligu evrope. jbg, pobedili smo 4:0 u gostima, ti pričaš o njihovoj promašenoj šansi. 

Link to comment

Vezujem dve utakmice.Nikolić je zatvoreno igrao u Beogradu. Mrtva šansa pred kraj meča za 0 -1 u bg, pa onda odmah na početku u revanšu za 1 - 0...Posle ih je zasluženo stigla kazna u kontri gde gotovo da nije bilo nikoga u odbrani. Pa sad ako ćemo u sitna crevca da idemo, posle Tawambinog gola oni su imali dve - tri odlične šanse (Henty i još neko).

Otvorili se - napali - primili golove iz kontri i to je to. Nisu iskoristili svoje šanse a nije da ih nisu imali. Za tu Nikolićevu taktiku falio im je taj gol u gostima kojeg nisu postigli.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
3 hours ago, BlackGeorge said:

Vezujem dve utakmice.Nikolić je zatvoreno igrao u Beogradu. Mrtva šansa pred kraj meča za 0 -1 u bg, pa onda odmah na početku u revanšu za 1 - 0...Posle ih je zasluženo stigla kazna u kontri gde gotovo da nije bilo nikoga u odbrani. Pa sad ako ćemo u sitna crevca da idemo, posle Tawambinog gola oni su imali dve - tri odlične šanse (Henty i još neko).

Otvorili se - napali - primili golove iz kontri i to je to. Nisu iskoristili svoje šanse a nije da ih nisu imali. Za tu Nikolićevu taktiku falio im je taj gol u gostima kojeg nisu postigli.

To je to. Uostalom, odavno je apsolvirano da je 0:4 rezultat koji najviše može da zavara.

Edited by Goranz
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...