Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

3 hours ago, BlackGeorge said:

Zahovića sam mnogo cenio kao fudbalera. Kakav je kao trener? Jel bolji Milanič od njega?

Zahovic je u Mariboru sportski direktor. On umesto Ilieva i puna kapa. 

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uz duzno postovanje prema Zahovicu on je od Maribora napravio tim na nivou Cuke i to posle nekoliko LS, uz neverovatnu srecu na zrebu. Nisam siguran koliko puta su igrali grupe u zadnjih nekoliko godina. Uspeli su i da izgube titulu od Olimpije koja je izuzetno skroman tim. 

Link to comment

Nevezano za Djukica i njegovu sudbinu, cisto iz radoznalosti da li mislite da bi neki trener mogao da dobije podrsku za ostanak a da ne osvoji titulu? Sto vise razmisljam sve mi se vise cini da nema sanse.

Link to comment
Crno Belo
Gospodine Panticu kad je konacna odluka o Djukicu?
 

2

 

 

 
 
 
Danas Conference Center
Valjda sutra, ali sve ide ka tome da Đukić ostaje, mislim da je ta smena generalno od početka neodbranjiva, mislim da mu nije trebalo da ovo u Žurnalu daje kao izjave, može svako da priča šta hoće, ali Vučela je uvek bio garant da sportski sektor ima sve uslove i da im se niko ne meša u posao :laugh:, to što neko sa strane ima svoje mišljenje i priča svoju priču, njega ne treba da zanima, a posebno ne da te ljude koji realno ne nose ključne funkcije u klubu, niti imaju bilo kakve funkcije, povezuje sa Vučelom i njegovim odnosom prema njemu. Ne može da se nađe bolji trener od Đukića :lolol:, da bude naš, a bojim se da bi i nakon smene Đukića, još teže našli normalnog trenera, pošto bi i ta smena bila poruka budućim trenerima koji kod nas dolaze da i ako imaju rezultate :rolf:, mogu da budu smenjeni zbog nekog utiska ili ne znam čega. :rolf::rolf: Videćemo sutra hoće li biti nešto neočekivano, ali mislim da je to manje više rešeno pitanje i da Đukić nastavlja dalje.
Link to comment

pantića samo budale shvataju za ozbiljno

 

pok sloba novaković je za njega sa onim prenosima na stankomu bio jedna nedosegnuta veličina

Link to comment
46 minutes ago, MiddleClass said:

Pantic je lud kao konj. :D

Pantić sam sebi postavlja pitanja i odgovara. Čovek je u nekom svom svetu. Ne treba ga ometati.

Let iznad kukavičjeg gnezda.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...