Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

nije Zvezda bila prejaka nego je Partizan nije imao ni glavu mi rep veći deo sezone. bivalo je obrnto ranije, kad su Zvezdu vodile razne teče. odnosno kad je mnogo veća razlika  kvalitetu bila na klpi nego u igračkom kadru.

jebe me slovo u na tastaturi, upravo dumam dal da je zveknem o zid ili bacim kroz prozor, a ne mog da nađem staru

Link to comment

ma prejaka je bila Zvezda  i igrački, a pogotovo zbog Miloja. Partizan je mogao da osvoji više bodova, tj da pruži jači otpor, ali to ne menja mnogo, Zvezda je bila šampionska ekipa ove godine, to se vidi po svemu, kao Partizan prošle god. ne znam koji trener bi mogao to da preokrene, i da li Partizan može da dovede takvog

Link to comment
53 minutes ago, Ted said:

nije Zvezda bila prejaka nego je Partizan nije imao ni glavu mi rep veći deo sezone. bivalo je obrnto ranije, kad su Zvezdu vodile razne teče. odnosno kad je mnogo veća razlika  kvalitetu bila na klpi nego u igračkom kadru.

jebe me slovo u na tastaturi, upravo dumam dal da je zveknem o zid ili bacim kroz prozor, a ne mog da nađem staru

Za nas su realno bili prejaki. Naš tim je bio krš, u roku od nekoliko meseci su otišli ključni igrači iz šampionske sezone a dovedeni pozajmičari koji za godinu dana nisu spojili dve utakmice, iluzionisti i pimpleri kojima su trebali meseci da dođu u fazu da mogu da potrče a da im ne strada zadnja loža. Zvezda je, pak, bila u mogućnosti da ostane bez pompezno najavljivanog Jovičića i odmah dovede Krstičića, da formira odbranu i vezni red još u julu i spremno uđe u sezonu. Možemo mi sutra da smenimo Đukića i dovedemo Stolicu ili Ligeštula ali rezultat u domaćim okvirima će teško da se promeni ako uzdanice i dalje budu povratnici koji su u prestižnoj kirgistanskoj ligi imali zavidan učinak od 30 utakmica bez šuta na gol.

Link to comment
1 hour ago, levi said:

ma prejaka je bila Zvezda  i igrački, a pogotovo zbog Miloja. Partizan je mogao da osvoji više bodova, tj da pruži jači otpor, ali to ne menja mnogo, Zvezda je bila šampionska ekipa ove godine, to se vidi po svemu, kao Partizan prošle god. ne znam koji trener bi mogao to da preokrene, i da li Partizan može da dovede takvog

To je otprilike to. Mi da bismo bili konkurentni sledece sezone morali bi da imamo ili prilicno jaci igracki kadar od njih ili da dovedemo neku azdaju od trenera. Naravno, ni jedno ni drugo se nece desiti.

 

Sto ne znaci da ne idemo po duplu krunu, minimum cetvrtfinale Lige Evrope i finansijsku stabilizaciju. 

 

Gotov je!

Link to comment

"Samo što smo završili sezonu, krenuli smo u ofanzivu pravljenja tima za narednu godinu. Dovođenjem Nemanje Nikolića krenuli smo od onoga što mislim da nam je bilo najpotrebnije u ovoj sezoni, a to su realizatorske sposobnosti, igrač koji može da nam donese mnogo golova", rekao je sportski direktor Partizana na konferenciji za novinare u Beogradu. 

 

 

ouaj, zasto je buljavi onoliko vristao kako licno garantuje za glodara, ako su nam opet sad najpotrebniji golgeteri?

Link to comment
On 27.5.2018. at 0:44, Goranz said:

Za nas su realno bili prejaki. Naš tim je bio krš, u roku od nekoliko meseci su otišli ključni igrači iz šampionske sezone a dovedeni pozajmičari koji za godinu dana nisu spojili dve utakmice, iluzionisti i pimpleri kojima su trebali meseci da dođu u fazu da mogu da potrče a da im ne strada zadnja loža. Zvezda je, pak, bila u mogućnosti da ostane bez pompezno najavljivanog Jovičića i odmah dovede Krstičića, da formira odbranu i vezni red još u julu i spremno uđe u sezonu. Možemo mi sutra da smenimo Đukića i dovedemo Stolicu ili Ligeštula ali rezultat u domaćim okvirima će teško da se promeni ako uzdanice i dalje budu povratnici koji su u prestižnoj kirgistanskoj ligi imali zavidan učinak od 30 utakmica bez šuta na gol.

 

jbg zvezda je svaki jebeni prelazni rok menjala kompletan tim, dovodila igrače koji i ne koštaju baš malo, po 15 igrača po prelaznom roku, kompletan remont, moralo je jednom da ih usere da pogode. mi smo ove godine usrali sa sumom i tošićem i to je dovoljno. mi smo jake utakmice kući dobro igrali, na strani je bilo sramotnih izdanja kao u plzenju i na derbiju. bolje smo izgledali protiv olimpijakosa u prvoj utakmici u gostima nego ovde. od tog tečinog™ mi smo Partizan, ostali samo dugmići. ne može dve tako bitne utakmice ekipa da odigra tako beskrvno. 

Edited by theanswer
Link to comment

suma i tošić zajedno nisu mogli da urade ono što je uradio leo, a glodar 51 nije ni do kolena đurđeviću, šta reći kada nam je glavna opcija u napadu bilo bunarenje na grejača klupe iz prethodne sezone

- protiv ciganijakosa se prvo igralo ovde i oni su u tom meču već overili prolaz dalje, zato smo i izgledali mnogo bolje u atini, oni su imali 1:3 i nisu se previše cimali, na stranu što je to bio najslabiji ciganijakos u ovoj deceniji, uzeli su tek 1 bod u grupi i bili tek 3 u prvenstvu

edit

postoji šansa da im se revanširamo u playoff-u za le ove godine, eto dokle nas je dovelo neosvajanje titule, hvala teči na "uspešnoj" sezoni

Edited by gone fishing
Link to comment

Mi smo ovde odigrali sasvim ok napadački, uz gol je bilo nekoliko dobrih prilika (Leonardo, Janković, Ostojić posle kornera). S druge strane, oni su svoje šanse realizovali jer smo mi odbrambeno bili debakl, ocvali Ostojić i Ćirković koji je na teren stigao nakon dvogodišnjeg odmora. I u revanšu je bilo slično, s tim da se Olimpijakos opustio nakon Kljajićevog prevremenog novogodišnjeg poklona pa se igralo prilično otvoreno. Drugi deo sezone je za totalni zaborav jer se više gledalo ko treba da igra da bi se prodao, da se u prvih 11 ubace neki mlađi igrači bez obzira na to u kakvom su psihofizičkom stanju itd. Đukić bi zbog toga trebalo sam da ode ali čisto sumnjam da će naredni treneri moći da izbegnu glasnika sa depešom pre sastavljanja protokola.

Link to comment

drugi deo sezone smo imali ispostaviće se 4 bitne utakmice. po meni 2 sa plzenom, derbi (ne toliko zbog titule koju svakako ne bi uzeli nego zato što je derbi) i revanš protiv čukaričkog. može se reći da smo 2 odigrali korektno, na jednoj nismo imali sreće, na drugoj jesmo i ove 2 smo odigrali katastrašno. 

Link to comment

Ma otpočetka sezone je išlo kako ne treba. Budućnost, čupali se, vadili i na kraju uspeli. Olimpijakos...plaćen račun odmah što nismo uzeli normalnog golmana i kvalitetnog štopera. Revanš je bilo otaljavanje posla, to neću ni da spominjem. YoungBoysi...imali smo sreće i tamo (imali su nekoliko stopostotnih šansi) a i u beogradu da nam ne naplate povlačenje stojkoviću u krilo zadnjih 20 minuta igre.

Večite derbije da ne spominjem...prvi derbi nismo pošteno na gol šutnuli. Poslednji derbi blamaža, blickrig za dva minuta rešen meč. Olako gubljenje utakmica od uslovno rečeno lošijih protivnika, velika bodovna razlika.

O psihologiji da ne pričam. Dovoljno je spomenuti dinamo kijev kod kuće.

Pa onda besni Iliev od onoga "ja garantujem za ovog dečka" do današnje rečenice "doveli smo nikolića jer nam nedostaju golovi." Pa đukić sa svojim čuvenim "pa dobro.." posle svake nerešene/poraza.

Najveći problem je što sns uprava ne može da nađe kvalitetnog trenera da zameni Đukića...i njima je Stolica sumnjiv kao i nama.Krivi su isto i đukić i iliev, kako za ekipu (prelazni rok,dovođenje) tako i za treniranje iste.

Nije bilo adekvatne kvalitetne zamene za redom odlaske Milenkovića, Leonarda, Đurđevića i na kraju Evertona.

Svaka čast ovom Nikoliću ali ja sam skeptik prema centarforu koji je za 4 sezone pre Spartaka postigao nula golova u Rusiji i Kazahstanu gde je igrao, koliko toliko.

 

Link to comment

Ah da, zaboravio sam Plzen. Ajde dobro, nesrećno primiš gol u zadnjim minutima igre (opet očajna psihologija/nedostatak koncentracije fudbalera) i onda jedan od NAJSRAMNIJIH mečeva Partizana u Evropi od kada pratim Partizan u evropi (sezona 1983/84. od Norveškog Viking Stavangera). Takvu kukavičku i bezmudu igru u evropi bukvalno ne pamtim da se desila a da mi bude urezana u pamćenje. Bilo je tu pucanja, petardi itd...ali su se trudili i u tim porazima. Tolika količina bezmudosti i nezalaganja kao te večeri, stvarno se ne sećam da je skoro bila. Opasno sam zamrzeo Đukića od te večeri. Pa kakav si ti to trener kada ne možeš NIMALO da motivišeš svoje fudbalere za plasman u 1/16 finala Lige Evrope? Nula od trenera.

 

Edit: Dok ovo pišem evo u Kuriru tekst da smo smenili Miroslava Đukića. Nadam se da je tako.

 

https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3057895/crno-beli-se-rastali-sa-trenerom-partizan-smenio-miroslava-djukica

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
14 minutes ago, BlackGeorge said:

 

 

Edit: Dok ovo pišem evo u Kuriru tekst da smo smenili Miroslava Đukića. Nadam se da je tako.

 

 

stanoje stanoje stanoje stanoje stanoje stanoje stanoje stanoje stanoje stanoje stanoje stanoje stanoje stanoje stanoje stanoje stanoje stanoje stanoje stanoje stanoje stanoje stanoje stanoje stanoje stanoje stanoje stanoje stanoje stanoje

 

:rolleyes:

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...