Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Srećan praznik, drugovi 

A ono juče, komšijama se osvetile propuštene šanse u prva 44 minuta, to je moralo da dođe na naplatu, neiskusni sveci nisu mogli da pređu centar a toliki pritisak ostade neiskorišćen. 

Spoiler

 

Link to comment

Ovo u prvom poluvremenu je izgledalo odlično. Imali smo nekoliko baš dobrih akcija, iz jedne je pao drugi gol.

Šteta što mali Panta nije dao gol posle štikle Nikolića na samom kraju poluvremena.

Igramo sa samo jednim zadnjim veznim Šćekićem, a u sredini su još Zakarić, Đerlek i Pantić.

 

 

 

 

 

Link to comment
26 minutes ago, Mark Rothko said:

 

Igramo sa samo jednim zadnjim veznim Šćekićem, a u sredini su još Zakarić, Đerlek i Pantić.

 

ovo je i meni prva impresija dela koji sam gledao, pri tom deluje vrlo fluidnotm

 

zaista nema potrebe da u ovom cirkusu od takmičenja igramo sa dva dmc-a

 

 

Link to comment

Na kraju Voždovac prošao kao komšije u prvom poluvremenu na Parku prinčeva...

Dobra utakmica, mi uvek najbolje odigramo pred pauzu u prvenstvu.

Primećujem li samo ja tihi bojkot Rikarda od strane ostalih kolega iz veze i napada?

Link to comment
7 minutes ago, Mark Rothko said:

 

Primećujem li samo ja tihi bojkot Rikarda od strane ostalih kolega iz veze i napada?

e?

:blink:

Link to comment

Ma nemam pojma, možda mi se učinilo...

Ono kada je Đerlek vukao kontru 4 na 2 ovaj mu se lepo otvorio, mali šutira sa 18 metara.

Pa i Nikolić je u sličnoj situaciji propustio finu priliku da Rikiju asistira za gol i odlučio se za par bespotrebnih driblinga pre nego što je izgubio loptu.

I Pantić sredinom drugog poluvremenu šutira iz prve, a ovaj bio u mnogo boljoj poziciji.

Pripisaćemo to želji da baš oni daju gol.

Link to comment

to nije nista novo, odvratno je koliko su pomenuti sebicni (ukljucujuci i samog rikarda), al ne bih to pripisao zelji, nego ogranicenosti i verovatnim lozenjem od strane menadzera im, a u cilju pumpanja statistika.

za ono sto je djerlek uradio, posebno za igrace u njegovim godinama, je nekada sledila momentalna klupa - batica ga doduse nagradio istom malo kasnije.

scekara u ovih nekoliko meceva pokazao da je prilican upgrade za zdjelara, maltene sve kupio u sredini i imao nekoliko dobrih pasova. primetio sam da se isto lepo otvara i ispostuje igraca ili fino istrci posle svake predaje lopte ili za dupli pas, za razliku od pantica koji je blago receno - katastrofalan u ovom segmentu igre.

odbrana nam je uzasna zahvaljujuci centralnoj rupetini u vidu s.markovica koga je neko, ili menadzera mu, opasno zajebao lozeci ga da ce biti fudbaler. momak nema apsolutno nista fudbalsko - samo zahvaljujuci sreci nocas nas opet nije kostao barem jednog gola.

drago mi zbog ivanovica sto je bocnuo onaj cetvrti, ako bude igrao kao par meseci proletos, mozda probati s njim i nikolicem mesto rikarda ne nekim laksim mecevima.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...