Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

20 minutes ago, Constantin said:

Inače preskočiti sa Zapada u Ložu na Čairu.....hahahaha...ko preskoči, ovako kako je Vuletić video, vodim ga na pivo. Ćevapi inkluding ;)

 

Jel kapiraš možda koliko si neduhovit?

Link to comment
4 minutes ago, crtamOrasi said:

 

Jel kapiraš možda koliko si neduhovit?

Nije mi bila namera...ovo je istina. Nemoguće je, osim ako nisi u vrhunskoj, olimpijskoj formi. Onaj čikica sa snimka, ćelavi, svakako nije mogao preko. I ne znam od koga je bežao Vuletić, Sekjuriti oko njega, izlaz iz lože fizički odvojen od ostatka stadiona...

Link to comment
5 minutes ago, Apollo Creed said:

Čitaj pažljivo, lepo kaže da je bežao od nezapamćenog stampeda...

AHa...čitam, samo ne znam ko je napravio taj stampedo. Uprave, kao što vidiš, bili su zajedno pre i posle utakmice. U loži su još bili Gradonačelnik Niša i neki njegovi saradnici i mahom "viđeniji" građani Niša, Beograda i FSS. Nema tu materijala kao na tribini. Ko zna gde je trapča trpavi zapeo.

Link to comment
7 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

srećan nam rođendan, poklon smo već dobili. jbg. takav je kakav je, situacija je da nema biranja

Pa nek vrate barem deo pokradenih para u naredna dva prelazna roka i ispregovaraju sa bugojanskim sultanom malo regularnije prvenstvo, eto toliko, nista vise se ne nadam

Link to comment

@mozzer

Malo realnosti nije na odmet...

 

1 minute ago, mozzer said:

Pa nek vrate barem deo pokradenih para u naredna dva prelazna roka i ispregovaraju sa bugojanskim sultanom malo regularnije prvenstvo, eto toliko, nista vise se ne nadam

 

...da da, kako da ne :fantom:

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...