Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

@kud u maglu Simoviću

 

http://www.butasport.rs/fudbal/on-sudi-na-vozdovcu-saznajte-nesto-vise-o-lazaru-lukicu/

 

image.png.63975b7fd88b4bfad2828bab80e30a95.png

 

 

Kumse, ustvrdio si da je covek sikaniran i degradiran zato sto je Zvezda izgubila titulu. 

1) Kad je delegiran da sudi tu utkamicu nije bio u Elit grupi. U Elit grupu je usao naredne sezone i to bas nakon stoj e Zvezdi sudio na Vozdovcu (iskreno nisam znao da je presao u Elit grupu) 

2) Sada su Elit grupi svega 6orica sudija i svi su internacionalci. To je vise stvar reorganizacije nego discipline. Mazic je sudio pre 2 godine derbi srpske lige Beograd, pa ne znaci da je skinut na drugu ligu, nego da se neke teze utakmice ponekad dodele iskusnijim sudijama sa viseg ranga. Toga ima na svim nivoima. 

 

 

Dakle, da rezimiramo, momak ni na koji nacin nije skrajnut, sikaniran ili ostecen jer je lose odsvirao utakmicu koju je Zvezda izgubila, cak je eto i napredovao (lepo da si mi na to ukazao). 

 

@Tresko: Zeku medju usi pa na GTR cuclu.

 

Edited by adasevic
Link to comment
1 minute ago, adasevic said:

 

.U Elit grupu je usao naredne sezone i to bas nakon stoj e Zvezdi sudio na Vozdovcu 

 

 

Obavio dobro zadatak i odmah elit grupa.  #srbija2018. 

Link to comment

klasičan naprednjački progresivni stil glumljenja žtve dok kradu i otimaju nemilice i bez blama.....

I manir im se zapatio... :fantom:

 

 

Link to comment

Navijači Radničkog napali su našu delegaciju, i to je bilo mučno. Tokom celog meča oni su nam se najpogrdnije obraćali. Taj čin eskalirao je fizičkim napadom. Navijači su pokušali da preskoče betonsku ogradu i upadnu u ložu, a u nezapamćenom stampedu zadobio sam povredu kolena - kaže Vuletić.

Link to comment
1 minute ago, Apollo Creed said:

Navijači Radničkog napali su našu delegaciju, i to je bilo mučno. Tokom celog meča oni su nam se najpogrdnije obraćali. Taj čin eskalirao je fizičkim napadom. Navijači su pokušali da preskoče betonsku ogradu i upadnu u ložu, a u nezapamćenom stampedu zadobio sam povredu kolena - kaže Vuletić.

Ma izdržljiv je on, a ta povreda kolena....he,he...ko  zna ;)  Inetersantno...juče mi je jedan forumaš crno-bele orijentacije tvrdio da Vuletić nema veze s Partizanom. Jel to ovaj :

 

 

Link to comment
6 minutes ago, Apollo Creed said:

Navijači Radničkog napali su našu delegaciju, i to je bilo mučno. Tokom celog meča oni su nam se najpogrdnije obraćali. Taj čin eskalirao je fizičkim napadom. Navijači su pokušali da preskoče betonsku ogradu i upadnu u ložu, a u nezapamćenom stampedu zadobio sam povredu kolena - kaže Vuletić.

 

Koji si ti "mućak"...bacaš kosku između nas i njih....opasan si..

 

Sportski žurnal:

–  Ништа не кријемо, нешто, међутим, мора да се зна – ми смо са руководством Партизана у коректним односима, гајимо квалитетну комуникацију у којој колико знам никада нису, нити сада постоје проблеми. Били смо заједно и пре и после меча. 

Edited by Constantin
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...