Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Evo i crveni... Lakat u grlo...

 

A mogao je i Gomes da dobije zuti posle guranja da Borjanom

 

To je to, losa utakmica 2-1 za toliko smo i bili bolji

Link to comment

Milojevic i Terzic su totalno razjebali ovu ekipu odstranjujuci igrace i gurajuci svoje kombinacije i drugare gardiste. Partizan je los sto je los ali za nas, ekipu koja je potrosila dzumlu para da nakrca 40 igraca od kojih se ne zna ko je veci debil, nema nikakvog opravdanja za ovu jadnost koju igramo. Dve akcije Ivanica za dva gola i to je sve sto smo videli veceras, ostalo ne zasluzuje da se nazove fudbalom. Jos kad vidim ono Milojevicevo seljacenje, radovanje i padanje u nesvest od straha kad je Ben izvodio penal, smuci mi se i ono malo zadovoljstva zbog pozitivnog rezultata. Da i ne govorim o seljacenju igraca, pre svih Stojkovica i Borjana.

 

Naravno, sad ce odmah cuvari vatre da se rastrce po medijima i podvuku pobedu protiv Liverpula, rekorde u neporazenosti i osvojenu titulu, mora da se nekako prikrije cela ova ordinarna pljacka kluba prodajama najboljih igraca i kupovinom gomile degenerika od kojih polovina nece obuci Zvezdin dres a druga polovina bolje da ga ne obuce. Opet cemo slusati bajke o nezainteresovanom Kafuu, vecito povredjenom i debelom Ebesiliju, Jirki za koga ima vremena, moranju da se prodaju Krsticic i Degenek jer se, eto, drugacije nije moglo preziveti i gomile drugih cinicnih lazi i mazanja. 40 igraca imamo na platnom spisku, spiskali smo nevidjene pare, a danas na terenu pet krstenih igraca i na klupi jedno veliko nista. Na leto ce, naravno, opet da se kupuje, jer smo svi svesni da s ovakvim timom ne mozemo u Evropu, niko nece da se zapita za cije babe zdravlje smo zimus prodali dva bitna igraca i pokupovali gomilu nebitnih.

 

Vidim ja da ce vec na leto ovo zajebavanje da se zavrsi u kvalifikacijama a da ce Terzic opet na usavrsavanje u inostranstvo, ovoga puta bogatiji za jos nekoliko ukradenih miliona.

Link to comment

sve +1

msm, pisalo smo vec x puta povodom svega toga i kapiram da je dosadilo ljudima, eli jbt, ne znam...

mene neka tuga uhvati

 

da znam da je to terzic, ovo srbija, srpski fudbal

razvoj situacije je bio jasan jso rano jesenas, ali opet nesto coveka tera da misli, odnosno da se nada da moze drugacije

 

sve ovo ne vide jos samo najzaludjeniji, kojima se nebitnim rezultatima u jsl mazu oci, ali se losi potezti bukvalno nizu jedni za drugim

 

posle 30 jebenih godina, tamo negde kad smo izborili plasman u ls, ponadao sam se da posle jel u tom trenutku druge uzastopne dobre evropske "kampanje" postoji nada, ali avaj

 

a itekako se sve to moglo iskorisititi i da sad imamo situaciju gde uigravamo ekipu za evropu i ovde se svadjamo oko startnih 11 

Link to comment
6 minutes ago, pbg12345 said:

a itekako se sve to moglo iskorisititi i da sad imamo situaciju gde uigravamo ekipu za evropu i ovde se svadjamo oko startnih 11 

 

Ma, nije se moglo nista uraditi. Nije se Terzic radovao Ligi Sampiona zbog kluba nego da bi zaradio iz vise kombinacija. Mi nismo imali da damo plate igracima na vreme pre mesec dana ali smo zato kupovali jablane sa Zlatibora koji se blamiraju i u Zemunu a Zvezdu nece ni videti. Ali, njega su skautirali bivsi kumovski velikani Zvezde pa je moralo malo i njima da se ubaci koja kinta. Ko god pomisli da se nesto moglo iskoristiti samo neka ponavlja sebi da smo dali milion i 420 hiljada za jebenog Gorana Causica.

Link to comment
37 minutes ago, pbg12345 said:

vrhunska tekma

tri gola za poluvreme

dva penala

crveni

prava fudbalska poslastica sto bi kazali nasti renomirani sportski novinari

kakvi su bili penali osim sto su dragi?

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...