Jump to content
Dimitrije

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...

Recommended Posts

Shaq
26 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Miloe stavio ostavku

prica se po selu, da se paridzan sutra sklanja™ vama, a vi cete njima u kupu :coffee:

Rumpelstiltskin
prica se po selu, da se paridzan sutra sklanja vama, a vi cete njima u kupu :coffee:
Bah, bolji deal od ovog bi i Homer Simpson napravio

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Constantin
15 minutes ago, Shaq said:

prica se po selu, da se paridzan sutra sklanja™ vama, a vi cete njima u kupu :coffee:

a šta će nam ? mi smo drugi, pa drugi. I sve da izgubimo do kraja, opet igramo Evropu.

harper
Just now, Constantin said:

a šta će nam ? mi smo drugi, pa drugi. I sve da izgubimo do kraja, opet igramo Evropu.

A i ti odgovaras na svasta. Kod Shaqa se "prica se po selu" cita kao "sad sedoh da napisem nesto i ovo mi pade na pamet da napisem".

Constantin
5 minutes ago, harper said:

A i ti odgovaras na svasta. Kod Shaqa se "prica se po selu" cita kao "sad sedoh da napisem nesto i ovo mi pade na pamet da napisem".

Rekoh sebi, možda stvarno tako misli ?

MiddleClass

U cetvrtak moramo 4:0 povesti i bicemo mirni.

Milosh76

Sutra ako dobije Radnicki vracamo se na +4, a onda Derbi dobija izuzetno na znacaju. Bilo bi bas glupo da zakomplikujemo sezonu par kola pred kraj.. a ocigledno je da smo ubedljivo najbolji, samo ih to mrzi da pokazu ponekad...

Moća

Znaci opet ce derbi da igramo ko picke :/

pbg12345

Osim ako ne polude simic, causic i jovicic :fantom:

Koliko je sve ovo jadno

Dimitrije

Koliko god da je Jovicic tehnicki i kreativno slab, on u ovom timu mora da ima mesto u prvih 11 zato sto je jedini igrac koji ume da secka protivnikovu igru i da sprecava kontranapade protivnika.   Zvezina odbrana je izuzetno ranjiva u kontranapadima jer su odbrambeni igraci spori, skloni kiksevima i osrednjeg kvaliteta (izuzetak Borjan).

Zvezdin tim je po kvalitetu igraca daleko bolja od ostalih timova u ligi, ali taj se kvalitet nije u potpunosti preneo na igru tima.  Drugim recima, Zvezdini uspesi su prevashodno rezultat kvalitetne igre pojedinaca a ne kvalitetne igre tima.  Kada kvalitetni pojedinci odigraju lose (ili ih samo iz njemu znanih razloga Milojevic zameni ili izostavi), nastaju problemi.  U ovom trenutku se vise uzdam u to da Partizan pobedi u Nisu nego da Zvezda pobedi u derbiju.

Cane Vukic Prebranac

Добро је ово. Пред прошли дерби сви су очекивали лагану побједу Звезде. Сад смо уздрмани и бићемо прави ммњ.

Milosh76

U prvih 15ak minuta ce se videti kako ce se razvijati utakmica. Ako budemo agresivni, koncentrisani, timski orijentisani, napadacki igrali bice ok.

U suprotnom gledacemo opet mucenje. Oni ce svakak igrati hrkljus kao i u poslednjih 4-5 derbija, a na nama je da takvu igru ne prihvatimo, nego da nametnemo svoju.

harper
3 hours ago, triple_nippled said:

Nikad nisam bio pristalica teorija zavere ali posle ovog poraza i nacina na koji smo izgubili ne bi bilo zgoreg da se procesljaju razne azijske kladionice i proveri da li je tamo blo nekih zanimljivih uplata.

John Coltrane

L'equipe da reaguje.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...