Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Harpere, mozes da uzivas - nema ni simica ni causa u startnih 11 :)

Borjan, gajic, savic, milunovic, stojkovic, jovicic, jovancic, ben, ivanic, joveljic, pavkov

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Ukrade mi adasevic post [emoji23]


CRVENA ZVEZDA (4-4-2): Borjan - Gajić, Savić, Milunović, Stojković - Ben, Jovičić, Jovančić, Ivanić - Joveljić, Pavkov.


Klupa: Popović, Vulić, Ebisilio, Babić, Simić, Jirka i Vukanović.

Link to comment

meni je bakula gori igrac od causica i simica... 

 

edit. evo, u tridesetoj sekundi mu pobeze igrac i napravi sansu... 

Edited by Bright Billy
Link to comment
23 minutes ago, Bright Billy said:

meni je bakula gori igrac od causica i simica... 

 

 

Nije.  Tehnicki su ova dvojca "Harperovaca" bolji, ali Bakula je korisniji za tim.  Sto ne znaci da ja volim da ga gledam u startnoj postavi, ali je podnosljiv i u nekim utakmicama dobar.  Harperovci to do sada nisu pokazali.

Link to comment

vise se trudi od harperovaca al covek bukvalno ne zna nista sa loptom, kao da je juce presao sa rukometa na fudbal. jedino sto zna je da uleti protivnickom igracu u putanju... 

Link to comment

On ume dobro da secka igru protivnika, da je sitnim faulovima uspori i osujeti kontra-napade a da pri tom ne dobije zuti karton.  Problem je sto i kada osvoji loptu on ne ume da je pretvori u Zvezdinu prednost i zapocne neki smisleni napad.

Link to comment

Odlican rezultat s obzirom na to da igramo s tri igraca manje. Nema problema sto Krstajaje nije pozvao Milivojevica i Grujica, tu ce biti jovicic da zablista. Pavkov i Joveljic, ne zna se ko je veci glupan. Jos se Pavkov primio da je neki fudbaler pa ne da nikom loptu, samo gruva iz svih pozicija a svaki sledeci sut mu je veca blamaza od prethodnog.

 

Milojevic je lepo doterao formaciju u proslom kolu ali evo ga opet sa ovom sumantuom 4-4-2 kombinacijom bez krila i sa dva centarfora koji ne znaju nista i van 16 su totalno neupotrebljivi, osim ako ih ne usere neki sut kao Pavkova protiv Liverpula. Rezultat je da, naravno, ne igramo nista, osim ako Jovancic, Ben i Ivanic nesto ne povuku sami protiv cele odbrane Rada.

 

Joveljic me sve vise i vise razocarava kako vise igra. Sebican, neodgovoran, umisljen, zreo kao desetogodisnje dete sa smetnjama u razvoju. Ne cudi sto jedino za njega od svih nasih talentovanijih klinaca nema nikakvih ponuda, iako smo ga reklamirali vise nego bilo koga drugog.

Link to comment

Sad ce da udje Ebi umesto Jovicica i Vukanovic umesto Pavkova i vracamo se na formaciju sa 2 ofanzivna krila i jednim spicem...

 

To bih ja uradio... A opet, ne mora ni da menja formaciju, posto je Vukanovic vise spic, nego krilo

 

 

2-0 Joveljic iz peterca

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...