Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

38 minutes ago, Milosh76 said:

Videcemo u subotu, verovatno ce biti na klupi... mora da se navikne na sistem :D

 

Ako kojim slucajem prodamo i Bena, onda ce Jirka biti standardan i tu se otvara prostor za Vukanovica koji je krilni napadac, a verovatno ce igrati vise Simic, koji nije krilo, nego tamo visi, jer nema gde.

nadam se da se to nece desiti

 

marin, ben, jirka, boaci je do jaja kombinacija

kakav vukanovic i simic

 

 

i vidljiva je opet podvala na portalima "kako bi prodaja pavkova zatvorila konstrukciju do avgusta"

jebala ih konstrukcija, gde su milioni od uefe?

ja ponavljam nemam nista protiv prodaje pavkova ako je ok ponuda, ali mi idu na kurac sa tim laganjem

 

ovo sto kazete za dva transfera, nije mi jasno sto ga benfika ne bi direktno prodala nekom trecem? kakvu oni imaju obavezu prema ajntrahtu?

no dobro, ako ce to doneti vise para zvezdi (ako terza ne uzme sve :) ) neka bude tako

samo sto onda sumnjam da ce oba transfera biti pominjanih 40 miliona ili slicno, vec verovatno jedan daleko manji (iako mi dalje nije jasno zasto moraju dva transfera)

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, pbg12345 said:

i vidljiva je opet podvala na portalima "kako bi prodaja pavkova zatvorila konstrukciju do avgusta"

 

Nije podvala, zatvorile su se menendžerske konstrukcije za Pavkova do avgusta...Možda ga vrate iz Kine u avgustu, kad tamo utvrde kakav su balvan doveli...

Link to comment

sta ja znam, kad prodajes auto kazes a) nikad ga ne bih prodao da mi nisu hitno potrebne pare ili b) gledam kako da se oslobodim ovog krsa? 

Edited by Bright Billy
Link to comment
41 minutes ago, pbg12345 said:

nadam se da se to nece desiti

 

marin, ben, jirka, boaci je do jaja kombinacija

kakav vukanovic i simic

 

 

i vidljiva je opet podvala na portalima "kako bi prodaja pavkova zatvorila konstrukciju do avgusta"

jebala ih konstrukcija, gde su milioni od uefe?

ja ponavljam nemam nista protiv prodaje pavkova ako je ok ponuda, ali mi idu na kurac sa tim laganjem

 

ovo sto kazete za dva transfera, nije mi jasno sto ga benfika ne bi direktno prodala nekom trecem? kakvu oni imaju obavezu prema ajntrahtu?

no dobro, ako ce to doneti vise para zvezdi (ako terza ne uzme sve :) ) neka bude tako

samo sto onda sumnjam da ce oba transfera biti pominjanih 40 miliona ili slicno, vec verovatno jedan daleko manji (iako mi dalje nije jasno zasto moraju dva transfera)

 

Pa takav je ugovor. Pozajmljen je Ajntahtu na 2 godine. U tom periodu Ajntraht ima pravo da ga otkupi po fiksnoj, unapred dogovorenoj ceni ako bude zeleo. Ako ne zeli posle 2 godine se vraca u Benfiku. Ako postoji ponuda na 100 miliona, Benfika po tom ugovoru ne moze da ga proda sem ako se Ajntraht ne odrekne prava da ga kupi. 

To je nesto sto smo mi pokusavali da odradimo sa nekim igracima. Kupis ga sa pravom otkupa za milionce. Ako mu dignes cenu na 5 miliona, isplatis klub od koga si ga pozajmio i ostatak ide tebi. 

 

Mnogo cesce se desi da se takve pozajmice ne zavrse dobro, tj. da pozajmljeni igrac prsne, pa je klub svakako na gubitku. Vidi Markovica u Liverpulu npr. a ima primera koliko hoces. Luka kad je dosao u Ajntraht bilo je pitanje da li ce ista uraditi, a ne da dostigne ovu cifru... 

 

Ajntraht je jos zimus potvrdio da ce svakako iskoristiti pravo iz ugovora i otkupiti Jovica, a sve posle toga je novi transfer. Ja verujem da trasfer nece biti manji od 45-50M evra (ovaj iz Ajntrahta) jer je rec o momku koji ima 21 godinu a prvi je strelac Bundeslige... A onih 12M koje ce platiti Ajntraht Benfiki ce se svakako desiti. 

 

Jedini zajeb za nas je ako Luka ode u Bajern jer onda ne menja zemlju, ali oni su doveli onog mladog Svabu, tako da je izvesno da ce u Spaniju ili Englesku. 

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, Bright Billy said:

sta ja znam, kad prodajes auto kazes a) nikad ga ne bih prodao da mi nisu hitno potrebne pare ili b) gledam kako da se oslobodim ovog krsa? 

"ko casa, malo presao, vozio ga ujka sa kracom desnom nogomnije mogao dodati gas do kraja..."

ma nije to u zurnalu sigurno prica za kineze, jebe se kinezima za nase konstrukcije i zurnale i sportske portale

to je prica za nase mase, kako smo prinudjeni prodavati, jer eto... kostrukciju terza zatvara :D

 

 

@adasevic

aaa, hvala

ma ja sam mislio da je on na klasicnoj jednogodisnjoj pozajmici 

 

pa dobro,  2 transfera x 2,5% nije lose :fantom:

mada onda (12m+ 40m) x 2,5% nije bas 2 miliona, pre oko milion, ali "poklonu" se u zube ne gleda 

Link to comment
1 hour ago, W.F.C. said:

Prihvatajte to pa da i mi stavimo u dzep, ovaaaj... da ulozimo u infrastrukturu, u zapadnu tribinu i novi teren...

ima li tu ikakvih pomaka?

zna li se makar okvirno koliko to kosta?

steta jbg da ostane onako

Link to comment
5 minutes ago, pbg12345 said:

ima li tu ikakvih pomaka?

zna li se makar okvirno koliko to kosta?

steta jbg da ostane onako

Nista konkretno, kao neke najave, iseljeni su svi lokali i to je to. Spominju se dosta velike cifre za projekat, mislim da se nikom tek tako ne ulazi u to.

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

"ko casa, malo presao, vozio ga ujka sa kracom desnom nogomnije mogao dodati gas do kraja..."

ma nije to u zurnalu sigurno prica za kineze, jebe se kinezima za nase konstrukcije i zurnale i sportske portale

to je prica za nase mase, kako smo prinudjeni prodavati, jer eto... kostrukciju terza zatvara :D

 

 

@adasevic

aaa, hvala

ma ja sam mislio da je on na klasicnoj jednogodisnjoj pozajmici 

 

pa dobro,  2 transfera x 2,5% nije lose :fantom:

mada onda (12m+ 40m) x 2,5% nije bas 2 miliona, pre oko milion, ali "poklonu" se u zube ne gleda 

 

znas kako ide sa lazima, lzov mora prvo sam sebe da ubedi u pricu pa onda da je podeli sa ostalima. tako da terza ne moze jedno da prica kinezima a drugo nasim novinarima. a ima i do javnosti kojoj moras da se pravdas sta god uradio. od kad postoji internet svaki kurac misli da sve najbolje zna i spreman je to da podeli sa svima koje ne mrzi da slusaju/citaju... tako i i u ovom slucaju, koliko god da je (potencijalna) prodaja pavkova krajnje logicna, kladim se da je bar trecina cigana u fazonu neeeeee, ne radite to, on bitan igrac, ko ce da da gol liverpulu itd. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...