Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

15 minutes ago, W.F.C. said:

Levi UltraNS :ohmy:

 

Zato sam se zacudio ovim tribinaskim "ako ti se nesto ne svidja u timu ti si izdajnik" forama od njega, nije ranije pokazivao takve tendencije.

 

Da ponovim nesto sto sam vec vise puta napisao a ocigledno je promaklo pojedinim forumasima. Milojevic je jako dobar trener i jedan od najboljih trenera-takmicara koji je seo na nasu klupu u poslednjih 30 godina. Meni se ne dopada ono sto igramo ove godine, dopadaju mi se rezultati ali mi se ne dopada igra. Mislim da ovako dobar i superioran tim mora igrati i lepse za oko, napadacki potentnije, a narocito mislim da ne sme zavrsavati utakmice oko pedesetog minuta utakmice zato sto nam rezultat odgovara pa da se igraci ne cimaju previse. Nije to bas toliko tesko razumeti.

Link to comment

Ja bih ovo Ljubino potpisao. Sa tim da dodam da sam ja iracionalan i volim Zvezdu (tj njen simbol za mene) ma kako god da igrala. A nije sa me ne nerviraju često. Ipak, to sve nema veze sa logikom i sa “uživanjem”. 

Link to comment

Ladno su uspeli smaraci da poture kao cinjenicu da igra kao sisa. Nema veze sto je na prethodnom derbiju na Marakani napao i lagano dobio.
Ili sto smo npr. napali Liverpul na Marakani.

Link to comment
2 hours ago, samo_opusteno said:

Ladno su uspeli smaraci da poture kao cinjenicu da igra kao sisa. Nema veze sto je na prethodnom derbiju na Marakani napao i lagano dobio.
Ili sto smo npr. napali Liverpul na Marakani.

 

Napali Liverpul na Marakani.:laugh:

 

Kazem ja, ljudi ne gledaju utakmice nego samo rezultate pa im se svasta pricinjava.

Link to comment

Inace, evo sta na ovu temu ima da kaze upravo nas strucni stab:

 

"Naš stručni štab je analizirao šta nas sve čeka u domaćem takmičenju, šta nam to nedostaje da bismo bili ubedljiviji. Zato smo se na pripremama dosta bavili detaljima koje prave razliku. To se najviše odnosi na ubrzanje igre, kako što pre stići do gola protivnika, da ne gubimo vreme uzaludnim pasovima u širinu...

Na pitanje zar i ovo do sada nije bilo dovoljno ubedljivo, Kosanović je imao spreman odgovor.

- Možda rezultatski to izgleda tako, ali je sigurno da postoji prostor za napredak u brojnim ofanzivnim elementima. Stručni štab nije bio u potpunosti zadovoljan, jer je neke utakmice trebalo da pobedimo ubedljivije. Fali nam veća strast za postizanjem golova. Nije suština priče da pokažemo moć, nego da izvučemo najviše iz sebe. Kada smo davali maksimum u Ligi šampiona bili smo bolji iz meča u meč. Ne smemo da spuštamo nivo u domaćem prvenstvu i da se zadovoljavamo samo pobedama. Težnja je da u kontinuitetu igramo na visokom nivou, da forsiramo prepoznatljiv i efikasan stil svih 90 minuta i omogućimo publici da gleda utakmice sa puno golova i još više uživa.

- Očekujemo da Zvezda napreduje u svim ofanzivnim elementima, da poboljša broj šuteva na gol, broj završenih napada, samim tim postane efikasnija. Bitno je da se u fazi završnice kod igrača pojača glad za golovima pogotovo kod onih koji ulaze često u šanse, a ne iskoriste ih koliko bi mogli. Ne želimo da se ekipa zadovoljava što vodi, pa da spusti gas. Jer, statistika je veoma bitna, pogotovo u transferima. Kad vidite da bočni napadač postigne 10,12, golova po sezoni, drugačije se na njega gleda neko kada ima dva, tri. Cene igrača su poprilično vezane za brojke, bolja statistika znači i da je veća cena."

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...