Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Plejof, ispadanje u 4. kolu kval. garantuje grupnu fazu LE. 

I svakako ako ranije ispadnemo u kvalifikacijama za LŠ prelazimo u onu stazu LE u kojoj su ispali iz LŠ, gdje se ukrštamo sa drugim nekvalifikovanim za LŠ. 

Link to comment
4 hours ago, porucnik vasic said:

Звезда не може да испрати милионе долара плате. Шта да учини Терзан? Шта је то све?

da popusi marinu

 

dosadan si sa tom vrstom propitivanja

 

objasnio sam na sta aludiram

 

da, ne moze da isprati milione dolara, ali ima sta moze, a ja se plasim da nece, nego da ce prihvatit prvu ponudu za marina o koju se moze solidno okoristiti

 

a bice mi vrlo drago ako se pokaze da nisam u pravu i u tom slucaju (ostanak marina) ce tek dolazak ivanica biti top pojacanje

izgubili smo jednog jako bitnog igraca veznog reda (krsticica), a ivanic jeste fudbaler koji u perspektivi moze biti podjednako znacajan za tim

 

 

 

 

 

 

 

inace, jedan od najboljih mladih igraca dinama iz zagreba se zove antonio marin :D

 

Link to comment
6 minutes ago, pbg12345 said:

+1

srecna vremena kad su se dovodili najbolji igraci crne gore :D

pa jos direktno iz drugog najboljeg srpskog kluba :fantom:

 

Kojeg? Radnicki ili Vosha?

Link to comment

ne znam da li mozda na to ciljas, meni proslo kroz glavu da mozda neka od tih ponuda i nije stvarna, nego sluzi da sa jedne strane dize cenu, a sa druge da se terza predstavi kao neko ko "cuva ekipu" i odbija milione i milijarde

sa druge strane opet, ovi su bili vrlo izdasni kad su u pitanju pesic, degenek, prijovic (koji nema veze sa nama, ali je lep primer koliko su ovi spremni trositi)

 

 

Link to comment
23 hours ago, pbg12345 said:

da popusi marinu

 

dosadan si sa tom vrstom propitivanja

 

objasnio sam na sta aludiram

 

da, ne moze da isprati milione dolara, ali ima sta moze, a ja se plasim da nece, nego da ce prihvatit prvu ponudu za marina o koju se moze solidno okoristiti

 

a bice mi vrlo drago ako se pokaze da nisam u pravu i u tom slucaju (ostanak marina) ce tek dolazak ivanica biti top pojacanje

izgubili smo jednog jako bitnog igraca veznog reda (krsticica), a ivanic jeste fudbaler koji u perspektivi moze biti podjednako znacajan za tim

 

 

 

 

 

 

 

inace, jedan od najboljih mladih igraca dinama iz zagreba se zove antonio marin :D

 

Не него си ти досадан са кукњавом без везе и смисла. Ово за Марина је класичан пример. Ако Терзан не може да испрати милионе, шта онда може да испрати? Професионални фудбалери играју фудбал за паре. Марин је човек на заласку каријере. Наравно да на све петама у дупе треба да оде код Арапа ако нуде то што нуде. Ми ако се окористимо још боље.

Link to comment

Danas u 3 generalka protiv Maribora.  Maribor pre par dana dogovorio utakmicu sa Borcem iz BL na kojoj su trebali da igraju rezervisti i juniori oba tima bez prisustva medija. Maribor je ipak izveo prvi tim i pustio prenos, vodili su 4-0 na poluvremenu i tada su iz Borca odlucili da nece vise da igraju. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...