Jump to content
Dimitrije

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...

Recommended Posts

Bright Billy

otiso u radnicki :D

porucnik vasic
2 hours ago, palikaris said:

Krsticic otvara prostor Causicu, kakav Ebisilio, igrace ko i jesenas, svaku 5. utakmicu. 

3 hours ago, pbg12345 said:

Plasim se da nece iskoristiti momenat i na talasu rezultatskih uspeha ekipe u evropi podici klub na visi nivo, nego da cemo vrlo brzo nazad na nivo od pre dve godine

Ако тако мислите чему све то праћење Звезде?

pbg12345

dosadan si sa tom vecitom istragom pravovernosti

porucnik vasic

Немаш потребе да будеш нити агресиван, напросто ме интересује. Уколико мислиш да крај света долази у петак, чему туширање?

pbg12345

zato sto ne volim da sam prljav i da smrdim sve i ako je kraj sveta za sat vremena

i nisam uopste agresivan

u nekoliko postova danas, a i ranije sam konkretno opisao sta mi smeta

kakvo ti pitanje uopste postavljas? sta to znaci? evo i mene interesuje odgovor, jer mi zaista nije jasno

posle skoro 30 godina razjebavanja kluba, kad smo dosli u situaciju da nas uefa izbacuje iz evrotakmicenja zbog ogromnih dugovanja i malverzacija, enormnih dugovanja zbog kojih bi klub u iole uredjenoj drzavi bio ugasen, uzgred sa ocajnim igrackim sastavom maltene na amaterskom nivou i najgorih evropskih rezultata u istoriji kluba

dakle posle svega toga nas usere miloje

postavi sistem, iz ekipe izvuce maksimum i uz dozu srece ostvari za nas dve fenomalne evropske kampanje zbog kojih se u klub za nase uslove slije ogroman novac

i sad kad smo napokon u prilici da koliko toliko stanemo na noge, napravimo iskorak, terza radi opet iste one stvari koje su radjene proteklih 30 godina, koje svi znamo kuda vode

i ti me pitas sta? sto sam nezadovoljan? i sto pratim ako sam nezadovoljan?

pa jbt

ne zaista sta je poenta tvog pitanja?

jel treba da pisemo iskljucivo afirmativno? sve je do jaja jel? treba biti presretan sto nam se dovode igraci koji nisu prosli u jebenom sajkasu i lokomotivi iz sofije?

ili treba da odobravamo terzine izjave da degeneka prodaje za tri miliona da se zatvori financijska konstrukcija iako svi znamo da se u klub ove sezone slilo daleko preko 10 puta vise novca zbog ls?

ljuba_zemunac
Još nikog iz Spartaka nismo doveli ovaj prelazni rok?:thumbd:
Наљутио се Терза на јарана Симовића што је "појачао" гробље Николићем и Ивановићем.

Bright Billy

kad sam bio mladjan lovac ja :evilsmile:

[media]

MiddleClass

Jesic mu je fudbalski otac! :D

pbg12345
34 minutes ago, Bright Billy said:

kad sam bio mladjan lovac ja :evilsmile:

[media]

kakav stajling! :ziga:

vazdi smo mi cigani bili gospoda sa stilom :fantom:

pbg12345
6 minutes ago, Apollo Creed said:

ahahaa

videvsi naslov pomislio da se radi o nekoj "bombi", nekakav brazilac, spanac od 35 godina koji je pre 10 godina upisao nastup ili dva za reprezentaciju

da se masi baci neka kost da glodje

kadono terza ovaj prelazni rok ide bez predigre, samo direkt u vugla

dakle jos 1 "najbolji fudbaler lucanske mladosti"

a vidi bili recenicu u tekstu: "jovanovic je procenjen na 500.000 na transfermarketu..." :D

kazem ti ja, nece terza ustaje iz fotelje za manje od pola milke :fantom:

jel da vasicu da bi nam 27godisnjak koji povremeno igra za jedan od dva najlosija tima 2 spanske lige bio bas onako pojacanje po meri?

ipak se radi o "nekad jednom od najboljih fudbalera lucanske mladosti"

uostalom kakav je talenat govori i to da je vec sa 23 debitovao u jsl, a pre toga igrao sto drugu, sto srpsku ligu

vidim u sezoni 2016/17 nam je na dve utakmice dao tri gola, mora da ga je terza jos tad stavio u tefter :isuse:

fandorin

Taj lik se pominje u svakom prelaznom roku unazad 5 godina. Ako samo i pomišljaju da ga dovedu, u bilo kojoj varijanti, nekmoli nešto više, to je zločin prve vrste. Realna potreba je dovesti zamenu za Krstičića i to kvalitetnijeg igrača, stranca, a mislim da je to sasvim moguće za 4 miliona koje smo prihodovali samo ove zime i tu staviti tačku na dolaske. I još samo pokloniti Srnića.

MiddleClass

Ako ste se pitali kako je Ben postao dobar igrac...

„Da, da! Nisam ni znao da je Ratko Dostanić trenirao Crvenu zvezdu dok nisam došao ovde. Video sam njegovu sliku u klubu i bio u fazonu: ’Čekaj, šta?! Pa to je moj bivši trener’. Kada je Dostanić došao u Veriju, meni je postalo mnogo lakše. Pre svega jer je tečno govorio francuski. A u tom trenutku mi je bilo jako važno da savladam tu jezičku barijeru i da razumem savršeno šta trener i klub očekuju od mene. Bio mi je to prvi klub van Francuske. Ratko je došao u lošem trenutku za Veriju, bili smo poslednji na tabeli... On je sve promenio po dolasku i uspeli smo da ostanemo u ligi, a ja sam počeo da dajem golove. Za mene je on bio važna osoba u karijeri“.

Šta si naučio?
„Doneo nam je drugačiji mentalitet u ekipi. Ima to vaše, srpsko... Ne predajete se. On mi je vratio samopouzdanje. Digao me ja na viši nivo“.