Jump to content
Dimitrije

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...

Recommended Posts

pbg12345

Odokativno :)

lupam, ali kapiram da se gospodin terzic za manje ne bi cimao

zaista ne vidim drugu svrhu dovodjenja ovakvih igraca osim ugradjivanja

Bright Billy

motiv si verovatno pogodio al ne moze da makne 500k na igracu koji kosta npr 250k.

mislim da je realnost vec sama po sebi sumanuta, nema potrebe ze enzacionalizmom...

Edited by Bright Billy

pbg12345

A ok u pravu si skoro sigurno

Nego bas mi mucno ovo sve, pa si dajem oduska

Msm, nije da sam verovao da ce terza i ekipa preko noci postati posteni, ali jesam da ce i taj deo "biznisa" podici na visi nivo i sa kakvom takvom koristi po klub

Ovako em nam vredjaju inteligenciju izjavama tipa da moraju prodati ovog ili onog da zatvore konstrukciju, a drugo i vaznije prodaju najbolje, a dovode igrace za koje je svakom jasno da nemaju kvalitet za zvezdu, a nisu ni mladi

Nego eto da imaju pokrice da prebace pare sa racuna kluba u svoj dzep

Plasim se da nece iskoristiti momenat i na talasu rezultatskih uspeha ekipe u evropi podici klub na visi nivo, nego da cemo vrlo brzo nazad na nivo od pre dve godine

Bright Billy

slazem se, sad vec najstrasnije preteruju...

samo_opusteno

Nije to toliko strasno koliko se cini. Otisli su Krsticic i Degenek, Krsticic otvara prostor Ebesiliju, umesto Degeneka tu je Milunovic, a za Degeneka su uzete fine pare.
Sto se tice anonimusa, Vulic i Vukanovic su, kazu ljudi, ponajbolji igraci lige mimo vecitih. Ovaj Makedonac je verovatno da se Graficar pogura u visi rang a onaj Vidic je ipak skautiran od strane Noja a kad tako trofejan igrac predlozi to se postuje.
Samo da ne prodaju i Bena a pocela su suskanja oko toga. Ovako sve je i dalje ok.

palikaris

Krsticic otvara prostor Causicu, kakav Ebisilio, igrace ko i jesenas, svaku 5. utakmicu. 

Apollo Creed
10 minutes ago, samo_opusteno said:

Nije to toliko strasno koliko se cini. Otisli su Krsticic i Degenek, Krsticic otvara prostor Ebesiliju, umesto Degeneka tu je Milunovic, a za Degeneka su uzete fine pare.
Sto se tice anonimusa, Vulic i Vukanovic su, kazu ljudi, ponajbolji igraci lige mimo vecitih. Ovaj Makedonac je verovatno da se Graficar pogura u visi rang a onaj Vidic je ipak skautiran od strane Noja a kad tako trofejan igrac predlozi to se postuje.
Samo da ne prodaju i Bena a pocela su suskanja oko toga. Ovako sve je i dalje ok.

Da,veoma je ok da se dovode pojačanja koja se nisu snašla u Šajkašu.

Bright Billy
4 minutes ago, palikaris said:

Krsticic otvara prostor Causicu, kakav Ebisilio, igrace ko i jesenas, svaku 5. utakmicu. 

tako se i meni cini. ebisilio ga je realno izduvao dolaskom marina, tako da bi logicno bilo da njega negde uvale a bena zadrze po svaku cenu; mada sve se plasim da ce biti obrnuto... 

samo_opusteno

Mislim da su Jovancic i Ebesilio sigurni a za mesto yard doga ce se boriti Causic i Jovicic. Marin i Ben po krilu.

pbg12345

Mi smo ozbiljan klub trebaju nam dva takva "pleja" :fantom:

Osim u slucaju da marin pocinje na krilu, ebisilio ce mu verovatno biti zamena, a iza causic i jovancic. Ali moze ebisilio povremeno i tu u paru sa jednim od njih. Ima dovoljno prostora za svu trojicu

Mene zanima sta je sa jovicicem, sad je prilika da terza uzme neki evro za njega kao reprezentativca i igraca ls

A ako prodaju bena, onda nek i miloju raskinu ugovor da ide covek negde gde moze da radi

Ja se samo nadam da prodaje krsticica i degeneka sad znaci da nece biti prodaje igraca iz te grupe od njih 10ak koji su nam najvazniji na leto

Bright Billy

ja se plasim da ce oni prodati svakog za koga stigne takozvana konkretna ponuda, a takve ponude ne stizu za rezerviste nego za prvotimce... 

pbg12345

Pa da

A nema razloga za to

Sto je najgore vecina ce popusiti pricu da mora tako da  "zatvore konstrukciju"

Pa ce neii samoopusteno da objasni kaoo su igraci sajkasa, brusa I slicno adekvatna pojacanja za zvezdu

Za bakulu, srnica pa i rodica je odlican tajming za odlazak

Apollo Creed

Još nikog iz Spartaka nismo doveli ovaj prelazni rok?:thumbd:

Milosh76

Ne pratis na casu... sad nam je Napredak glavni izvor JSL kvaliteta

Apollo Creed

Nema ni novog najboljeg mladog Crnogorca...:sad:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...