Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

ako ne udjemo u ligu sampiona, bice mnogo lakse da se udje u ligu evrope nego ranije, npr u odlucujucem kolu za ulazak u ligu evrope mogli bismo da igramo protiv karabaga, batea, dinama zg, serifa, malmea, aeka, sto je sve mnogo lakse nego  sto je bilo protiv krasnodara prosle sezone, ili ostalih koji su mogli da nam dodju umesto krasnodara.

 

hm, tj mi bismo mogli da budemo nosioci u 4. kolu kvalifikacija za ligu evrope, tek sad vidim. to je onda gotovo rutinski prolaz u ligu evrope :) ovi gore protivnici su ako ne budemo nosioci

Edited by Nikodije
Link to comment

VAŽNI DATUMI (Liga šampiona):

19. jun - žreb za 1. i 2. kolo kvalifikacija
10. i 11. jul - prva utakmica 1. kola kvalifikacija
17. i 18. jul - revanš 1. kola kvalifikacija
23. jul - žreb za 3. kolo kvalifikacija
24. i 25. jul - prva utakmica 2. kola kvalifikacija
31. jul i 1. avgust - revanš 2. kola kvalifikacija
6. avgust - žreb za 4. kolo kvalifikacija (plej-of)
7. i 8. avgust - prva utakmica 3. kola kvalifikacija
14. i 15. avgust - revanš 3. kola kvalifikacija
21. i 22. avgust - prva utakmica 4. kola kvalifikacija
28. i 29. avgust - revanš 4. kola kvalifikacija
30. avgust - žreb za grupe

Link to comment

negde (mozda i ovde?) sam procitao da smo sigurni nosioci u 4 kolu kvalifikacija le, ako prodjemo 2 kolo kvalifikacija za ls (odnosno ispadnemo u 3 kolu kvalifikacija ls)

 

sto mi se cini i da ovo gore milosevo potvrdjuje

Link to comment

Tako je ,ako prodjemo drugo kolo LŠ i ispadnemo u trećem kolu bićemo nosioci u kvalifikacijama za Le.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Link to comment

zanimljivo je da bi po ovom sistemu mogli dva puta da se sastanemo sa istim klubom u toku jednog leta - npr da igramo protiv seltika u drugom kolu kvalifikacija za cl, a kasnije i u 4. kolu kvalifikacija za le.

Link to comment

Lepo je to sto je trener ostao, mogao bi covek da pomisli da ce u prelaznom roku biti love da popunimo odlaske najboljih igraca, posebno Kange i Boacija.  Bez njih smo uspesno zavrsili JSL, ali ako misle da postignu opet neki solidan rezultat u LE (ili nekim cudom) ulaskom u LS trebace tu nekoliko dobrih igraca... Mi imamo narav da brzo zaboravimo odakle stizemo. Sada se ovde lako prica o nosiacima, kako je lako doci do grupe LE itd itd...

 

Podseca me na sezonu kada smo za LS dobili Rangerse i pre prvog sudijskog zvizudaka su svi bili sigurni to je to, ovog puta nije MIlan ili Leverkuzen, vec "samo" jadni Skoti, i tu obicno puknemo bez problema. Samo mirno i bez euforije molim vas :-)

Link to comment

Burzo Maradona je te veceri, s 21 godinom vec postao pokojni, nikad vise loptu nije zglavno sutnuo. Dje je on, sta radi?

Link to comment

Iskusni crnogorski fudbaler,Igor Burzanović,nakon bogate igračke karijere koju je gradio u redovima Budućnosti,Crvene Zvezde,Nagoje,Irtiša i Hunana,svoj igrački put nastavlja u Petrovcu.

Link to comment
48 minutes ago, Apollo Creed said:

Iskusni crnogorski fudbaler,Igor Burzanović,nakon bogate igračke karijere koju je gradio u redovima Budućnosti,Crvene Zvezde,Nagoje,Irtiša i Hunana,svoj igrački put nastavlja u Petrovcu.

Прави човек на правоме месту. Ретко се деси такав сплет околности.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...