Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

4 hours ago, Bright Billy said:

Nova sezona, novi i predsednik. Dinamo će prvi put igrati u Superligi Srbije, a tamo bi trebalo da ga povede - Aleksandar Vuksanović, poznatiji kao Aca Lukac.

 

Folk pevač je prvi, moguće i jedini kandidat kluba iz Vranja da sedne u fotelju u kojoj se trenutno nalazi Dragan Antić Recko, koji ujedno obavlja i funkciju šefa stručnog štaba.

„Ako Aca Lukas ne može da nam pomogne, ne znam ko može. Kako gradski čelnici jednostavno ne žele da nam pomognu, moramo da se snalazimo kako znamo i umemo. Nekima je, prosto, krivo što je Dinamo postigao ovaj uspeh, a nisu svesni koliko Vranje kao grad dobija našim plasmanom u Superligu Srbije“, predočio je u razgovoru za Večernje novosti Dragan Antić

:laugh:

 

pa sledeca sezona ce biti spektakl

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bitan šraf Reala u 4 LŠ, u toku 5 sezona neviđene dominacije, bogami, teško je naći jaču karijeru na ovim prostorima. 

Link to comment

Luka je najveći bez sumnje, ali vrlo mali broj igrača mu je uopšte blizu

 

Recimo samo oni sa višestrukim CL, Jugović, Savićević.. i Vidić sa jednom, ali je bio kapiten velikog kluba što je dodatni +

Link to comment
20 minutes ago, Milosh76 said:

Da li mislis da bi Modric mogao da menja Jugovica u timu koji je osvojio KES 1991 godine?

 

kako ne, ako ne bi bili i bolji

 

da dodam i Vasovica kao prvaka Evrope i kapitena velikog kluba, iako uglavnom pricamo o igracima iz naseg vremena uslovno

 

 

Edited by levi
Link to comment

Ne znam, volim i ja Japan, ali kapiram da bi 99% igrača uvijek izabralo da učestvuje u osvajanju 4 LŠ u odnosu na trofej Carskog kupa i status legende japanskog fudbala. 

 

Druga stvar, to da je Modrić epizodista, to može samo da se izjavi pod teškim ideološkim opterećenjem. Da je epizodista Real bi ga se otresao a ne bi im 6 godina držao sredinu terena. Dok je on držao igru Reala u svojim nogama kroz taj isti Real je prošlo raznoraznih Morata, Ozila, Kedira i sličnih. Za sve to vrijeme ovaj tip je konstanta. Učestvovao u 4/5 posljednjih LŠ. 

 

Ja više volim Pikseta, (Modrića nešto nikad nisam volio, na stranu što mi je djelovao kao govnar nakon ovog sa Mamićem) meni je Pikse etalon fudbalera kakve ja volim, ali porediti npr. Piksetovu i Modrićevu karijeru bilo kako sem u korist Modrića je bezobrazluk. Objektivne okolnosti da, sjebalo je Piksija mnogo štošta a Modrića prosralo, no ne raspravljamo, koliko vidim o tome. Raspravljamo o karijerama. Ispade Modrić donosilac vode Ronaldu (a recimo on je izvukao Real protiv MU kad je Real bio zreo za ispadanje, a kad je počela ta dominacija)

 a Piksi sticao status legende u zajebanom japanskom fudbalu. Jbg, malo objektivnosti nije naodmet. 

Link to comment

Рећи да је Модрић епизодиста који гледа додјелу трофеја са стране је једна од највећих глупости које сам прочитао на читавом форуму.

Link to comment

Kao što rekoh, ja mislim da nama poručnik baci ovakvu kosku namjerno, pa umire od smijeha gledajući kako se mi isprimamo ozbiljno na nešto što je on rekao u svrhe trolovanja :D

Link to comment

pa dobro, i rekao je da je kandidovao temu u svrhu forumske fiskulture, šta fali

 

o čemu da pričamo dok ne stigne 2. pojačanje novajlija, o Aci Lukasu? :dry:

Link to comment

Kada se vec diskutuje o domacim igracima koji su napravili vrhunske karijere u insotranstvu i stekli popularnost vecu nego sto su je imali u svojoj zemlji, onda ne moze da se zaobidje Rambo Petkovic.  Doduse nije se proslavio u Realu, ali se proslavio u "Zemlji fudbala" - Brazilu.  Imao je fantasticnu karijeru igrajuci za najbolje klubove Brazila.  Igrao je fudbal onako kako on voli, leprsavo i efikasno; postizao neverovatne golove, publika je za njim ludovala, o njemu pesme pevala.  Ostavio je vidljiv trag u Brazilskom fudbalu gde talenti nicu kao pecurke posle kise, a Brazil mu je poklonio ljubav i postovanje.  Srpski fudbal mu je ostao veliki duznik i gubitnik.

Link to comment
1 hour ago, Cane Vukic Prebranac said:

Рећи да је Модрић епизодиста који гледа додјелу трофеја са стране је једна од највећих глупости које сам прочитао на читавом форуму.

 

57 minutes ago, James Marshall said:

Kao što rekoh, ja mislim da nama poručnik baci ovakvu kosku namjerno, pa umire od smijeha gledajući kako se mi isprimamo ozbiljno na nešto što je on rekao u svrhe trolovanja :D

Има и једног и другог.:happy: Ту оно што је по мени важно је да број освојених трофеја није мерило квалитета играча, поготову ако тај фудбалер није био доминантан у свом тиму. Успут, Модрић и Југовић не деле исту позицију. 

Link to comment
40 minutes ago, Dimitrije said:

Kada se vec diskutuje o domacim igracima koji su napravili vrhunske karijere u insotranstvu i stekli popularnost vecu nego sto su je imali u svojoj zemlji, onda ne moze da se zaobidje Rambo Petkovic.  Doduse nije se proslavio u Realu, ali se proslavio u "Zemlji fudbala" - Brazilu.  Imao je fantasticnu karijeru igrajuci za najbolje klubove Brazila.  Igrao je fudbal onako kako on voli, leprsavo i efikasno; postizao neverovatne golove, publika je za njim ludovala, o njemu pesme pevala.  Ostavio je vidljiv trag u Brazilskom fudbalu gde talenti nicu kao pecurke posle kise, a Brazil mu je poklonio ljubav i postovanje.  Srpski fudbal mu je ostao veliki duznik i gubitnik.

 

Прије пар година сам био на Камп Ноу и угледао старијег господина у дресу Фламенга. Некако смо почели комуницирати на мјешавини шпанског, италијанског и португалског, и кад је разумио да сам Србин, прва асоцијација му је био Рамбо: "Serbia? Pet! Pet e grande jogador! Legenda!" :)

Link to comment

U vreme kada je Pet(kovic) igrao u Brazilu, svi moji studenti iz Brazila su o njemu govorili u superlativu.  Dobro, bilo je tu malo i slihtanja, za vecu ocenu, ali prijatno je slusati kada stranci hvale nase ljude.  Moj sin je na (pravoj) Marakani gledao utakmicu Flamengo-Flumineze u kojoj je Petkovic igrao za Flamengo.  Kaze da kad god je Petkovic imao loptu, da se deo stadiona na kome su bili Flamengovci dizao na noge.  Kada im je moj sin rekao da je poreklom iz Srbije i da je kao dete gledao Ramba Petkovica u Zvezdi, podigli su ga navijaci na ruke.

Link to comment

nema potrebe da se piksetov status vezuje obavezno za japan, malo to nije fer prema njemu. on kada je otišao tamo već je imao vrlo visok status, stečen u zvezdi, a pre svega u repstaciji. modrić će me više impresionirati kad sa dva gola protera hrvatsku u četvrtfinale mundijala, preko recimo neke belgije. otkad je modrić u repki, hrvati nisu prošli grupu na mundijalu.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...