Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Smorila" me Andaluzija u februaru, pa sad dajem Spaniji drugu sansu. A glupo mi da ponavljam Italiju, posto sam bio u maju...

 

Jbg... problemi... Na srecu ne idem na more u avgustu, tako da najbitnije utakmice necu propustiti. :D

 

Bitne su male stvari... :D

Link to comment
9 minutes ago, Milosh76 said:

"Smorila" me Andaluzija u februaru, pa sad dajem Spaniji drugu sansu. A glupo mi da ponavljam Italiju, posto sam bio u maju...

 

Jbg... problemi... Na srecu ne idem na more u avgustu, tako da najbitnije utakmice necu propustiti. :D

 

Bitne su male stvari... :D

pored zive, bratske grcke ti ides u spaniju :frust:

Link to comment

da je neki ciganin, letovao bi na baltiku i ispratio zvezdin pohod u evropi uzivo

recimo u jurmali, juce sam na sk saznao da je to mondensko letovaliste

Edited by Nikodije
Link to comment

Elem, jesam li jedini koga Degenek nije bas odusevio?

Nije imao mnogo posla, a opet stigao naivno da ispadne u par navrata.

 

Generalno je odbrana panicila i izgledala nesigurno, sto me cudi s obzirom da je prosle sezone funkcionisala besprekorno, sa 3 od 4 ista igraca.

Bice da je Le Talek tu ipak bio kljucni covek.

Link to comment

Molba za forumaše koji nisu sigurni kako se piše prezime pridošlice iz Apoela, da ispoštuju čoveka i nauče. Malo boli glava čitajući 5,6 različitih izvođenja istog prezimena.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, FPLS said:

Elem, jesam li jedini koga Degenek nije bas odusevio?

Nije imao mnogo posla, a opet stigao naivno da ispadne u par navrata.

 

Generalno je odbrana panicila i izgledala nesigurno, sto me cudi s obzirom da je prosle sezone funkcionisala besprekorno, sa 3 od 4 ista igraca.

Bice da je Le Talek tu ipak bio kljucni covek.

pa kad je i mogao da odusevi?

ovi su tri puta presli centar

 

ja to o cemu pises nisam video (jel mozda na pocetku bilo? propustio sam prvih 10ak minuta)

ali u svakom slucaju, ovo mu je prva utakmica u zvezdi, kuci pred navijacima kluba za koji navija

mlad je on igrac i ako je napravio neki ishitren potez ne treba cuditi

 

ono sto sam ja video je dobra kontrola lopte u par situacija i ok resenja za stopera

nije panicio

 

pisao je i harper o tome da je on taj tip le talek igraca i samim tim dobar par sa drugacijim savicem

ajde da sacekamo neko vreme, ipak je zamenio daleko iskusnijeg igraca, bogatije karijere, koji je prosao mnogo vise klubova

a i le taleka smo u jednom trenutku "terali" iz zvezde. nije ni on od pocetka blistao

1 hour ago, Segundo said:

Molba za forumaše koji nisu sigurni kako se piše prezime pridošlice iz Apoela, da ispoštuju čoveka i nauče. Malo boli glava čitajući 5,6 različitih izvođenja istog prezimena.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 

o jebemu

ja sam prvi nesto nabo, moguce da sam i par slova omasio, mrzelo me da proveravam

kakve veze to uopste ima? vremenom cemo nauciti, zna se dobro na koga se misli

Link to comment
1 hour ago, FPLS said:

Elem, jesam li jedini koga Degenek nije bas odusevio?

Nije imao mnogo posla, a opet stigao naivno da ispadne u par navrata.

 

Generalno je odbrana panicila i izgledala nesigurno, sto me cudi s obzirom da je prosle sezone funkcionisala besprekorno, sa 3 od 4 ista igraca.

Bice da je Le Talek tu ipak bio kljucni covek.

 

Nisi jedini. Doduse, mene sinoc niko nije odusevio, mada se vise nadam da je to do faze u kojoj se ekipa nalzi (jos se skupljamo sa raznih strana i trazi se forma) nego do mogucnosti igraca. 

 

Koliko god to bilo cudno, Milic je juce opet pokazao najvise zelje. I jedini je konkretno nesto pokusavao. Krsticic je dao sjajan gol i puno pretrcao, ali mislim da za celu proslu sezonu nije imao vise nepreciznih pasova i ispadanja. Jovicic je juce bio nepotreban i sudarao se sa Krsticicem. Ebisilio se jos nije pojavio, ovo mora da je neki hologram. Muvao se po terenu, nije puno smetao. Mada za njega je ocito da fizicki nije spreman. Bena ni u sali ne stavljati u spic, covek je krilo. Kad je na krilu, najbolji nam je igrac, u spicu ti dodje da prizeljkujes Pavkova na terenu... I finalno Radonjic... mnogo zelje da bude mangup, da se pokazei dokaze, krene seva, pa sam sebe preseva do auta. Steta sto je toliko daleko od Borjana, deluje da bi mu on finu usi izvukao taman da ga usmeri gde treba da postane vrhunski fudbaler :)

 

Stojkovic i Rodic su posebna prica. Potpuni kontra ritam. Ocekujem da bas njih dvojica koliko za 7 dana budu znacajno bolji. 

 

Meni se najvise dopao Meleg. Mada kod gola Krsticica je jeo pitu, on je morao da a gol a ne da vraca neki alibi pas. Ali vidi se da decko zna lopte. Imao je posle i onu lepu akciju sa Jovancicem kada su prakticno samo njih dvojica zeleli i dalje da igraju a ne da kradu vreme protiv augodinh Letonaca...

 

Sve u svemu ono juce bi mucenje, sto zbog neuigranosti, sto zbog forme, sto zbog bunkera o kome Nesko Milovanovic sanja... 

 

PRvenstvo pocinje vec u petak u 20h, tako da cemo do Litvanaca imati jos 1 takmicarsku utakmicu vise, a to nam bas treba. 

 

Link to comment
4 hours ago, dragance said:

Fotka definitivno kaže da nije ofsajd, ali džaba ti crtati. Znam da bi radije da patimo ili da sanjaš teoriju zavere, no to ostavi barem za JSL.

 

Gde je lopta na fotografiji, jel ovo trenutak dodavanja?

Link to comment
o jebemu
ja sam prvi nesto nabo, moguce da sam i par slova omasio, mrzelo me da proveravam
kakve veze to uopste ima? vremenom cemo nauciti, zna se dobro na koga se misli
Ma nista strasno, nije se konkretno na tebe ni odnosilo [emoji4] nego čitam temu sinoć i jutros i naleteh sigurno na 5 različitih interpretacija njegovog prezimena.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment
38 minutes ago, adasevic said:

sto zbog bunkera o kome Nesko Milovanovic sanja... 

:D

2 minutes ago, Segundo said:

Ma nista strasno, nije se konkretno na tebe ni odnosilo emoji4.png nego čitam temu sinoć i jutros i naleteh sigurno na 5 različitih interpretacija njegovog prezimena.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 

zaslepljeni zvezdinom madjijom :)

 

daj nam vremena, naucicemo :fantom:

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...