Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Pa ne znam ko je počeo sa lupetanjem oko zabrane ćirilice. 

 

ti

 

ja kažem da treba da se zabrani nečitak font, a ti smaraš sa austrougarskom i Blajburgom

Link to comment
59 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Kad dodju ustaše ili se barem vrate austrugari

 

Ej, sto sad vrijedjas grobare... :fantom:

Link to comment
1 hour ago, levi said:

jbt ćirilica italic, kad će to više da im zabrane  :isuse:

G. Levi, kada ste u prvom osnovne ucili da pisete slova, pisali ste ih kurziv cirilicom, zar ne (ili kako se to popularno zvalo "pisanim slovima" za razliku od "stampanih slova")?  Kurzivom se pise ne samo Abeceda, vec i Azbuka, i arapsko pismo i gracka slova itd.  Uostalom, pre nego predlozite zabranu, malo informacije o cirilicnim fontovima : http://tipometar.org/

Link to comment
8 minutes ago, Dimitrije said:

G. Levi, kada ste u prvom osnovne ucili da pisete slova, pisali ste ih kurziv cirilicom, zar ne (ili kako se to popularno zvalo "pisanim slovima" za razliku od "stampanih slova")?  Kurzivom se pise ne samo Abeceda, vec i Azbuka, i arapsko pismo i gracka slova itd.  Uostalom, pre nego predlozite zabranu, malo informacije o cirilicnim fontovima : http://tipometar.org/

 

samo što kurziv i pisana slova nisu isto,  ovu štampanu italic ćirilicu niko nikad nije pisao rukom, ni u 1. razredu ni kasnije. korisiti se samo izuzetno u štampanom tekstu kad treba nešto da se naglasi, a i tada je nečitko. a kad se  grune ceo pasus u tom kretenskom fontu onda zaboli glava od čitanja.  taj ko je to izmislio  treba da ide u zatvor za dizajnere

Link to comment

Necitko je zato sto to nije srpska nego ruska cirilica kad je rec o nekim slovima, kao sto su T, D, B ili G. To niko od nas nije ucio u skoli.

Edited by Meazza
Link to comment

Siromah Adzic.  Na vr' mu jezika da kaze da misli da je bolji igrac od Radonjica ali ga pristojnost jos uvek obuzdava.

Link to comment

ma dobro, da je do Adže delio bi minute sa Radonjićem i bio bi dobar igrač u Zvezdi. ali on ne odlučuje mnogo o svojoj karijeri 

 

 

Edited by levi
Link to comment

Meh, Adza je popriličan serator. Odigrao je oko 30 utakmica ove sezone. Vjerovatno više nego što je učinkom zaslužio. Ok je da misli da zaslužuje više prostora, al ova preseravanja o smišljenom sklanjanju iz tima su... Sprdnja.

Link to comment

Adzica su mediji proglasili vanserijskim talentom jos dok je bio u juniorskom timu.  Mene svojim igrama u seniorskom timu nikada nije u to ubedio.  Umeo je na momente da bljesne ali ti momenti su bili sporadicni i izmedju njih je bilo sivilo.  Imao sam utisak da je dugo bio ubedjen da se njegov doprinos igri jedino sme da meri njegovim talentom i  sporadicnim bljeskovima.  Odbrambene zadatke nije izvrsavao; u napadu, kada mu dribling nije prosao iz prve, mucio bi loptu, pokusavao neke trikove koji bi se uglavnom zavrsili gubitkom lopte, njegovim padanjem i podizanjem ruku prema sudiji; umeo je da upropasti akciju zeljom da se istakne nekim potezom i da zaseni ostatak tima.  S tim u vezi, uvek se secam jednog pasusa iz Milijasevog intervjua za klupsku web-stranu.  Jedno pitanje Milijasu je bilo sta ga najvise nervira, a on je odgovorio da kada Luka Adzic pocne da dribla.  Delio sam to misljenje.  U prolecnoj sezoni Adzic je odigrao nekoliko dobrih utakmica.  Ponadao sam se da ce konacno da potvrdi na delu price o svojim vanserijskom mogucnostima.  Medjutim, on je odlucio da to uradi u Anderlehtu.  To je u redu, srecan mu put i sve najbolje.  Medjutim, ruzne opaske na racun trenera od starne Adzica i clanova njegove familije (mada je Adzic sam rekao da mu je Milojevic unapredio igru), nisu na mestu i vrlo su tendenciozne i neutemeljene.

Link to comment
On 24.5.2018. at 19:05, Cane Vukic Prebranac said:

Ма не треба, односно ако заслужи, зашто да не. Али свакако не уговорно.

 

Али још од Пиксијевог времена на мјесту предсједника слушам како се рјешавамо менаџерских играча и лоших уговора ... Мани ме тога.

 

Kako da se resimo menadzerskih igraca kad su svi igraci menadzerski?:laugh:

 

Od Rajovih pulena u klubu su jos samo Gobeljic i mali Cvetkovic koji jos nije ni zaigrao.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...