Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

15 minutes ago, Bright Billy said:

ja bih voleo da joveljic dobije sansu...

+1

12 minutes ago, Nikodije said:

godinama slusam price o joveljicu, a onda se ispostavi da trener vise veruje pavkovu nego njemu. cudno...

pa sta je toliko cudno ako miloje ipak odluci da ne pocne joveljic?

mozda je procenio da ne bi bilo najbolje da klinac prvu ozbiljnu utakmicu u profesionalnom fudbalu odigra od pocetka utakmice "koja se mora dobiti", gde jurimo rezultat i gde je ekipa totalno van takmicarskog ritma

 

ponavljam, voleo bih da joveljic pocne, ali mi je sasvim jasno zasto miloje mozda izbegne takav scenario

 

a ako je dilema pavkov ili ben kao napadac, onda sam jbg pre za pavkova

mislim da je bolje za ekipu da ben igra na svojoj poziciji, nego da smo slabiji i na toj poziciji i na mestu napadaca

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

jeste logicnije, da vrlo brzo ima prednost, kazem ti sta bi mogao biti razlog da ga ne gurne na ovoj utakmici od prvog minuta

naravno, ne znam, mozda je nesto sasvim drugo razlog (ako uopste bude tako), nagadjam na osnovu onog sto znam o fudbalu i ovoj ekipi

 

 

sta ti uopste zelis da kazes? da je miloje uvideo da joveljic nije ni blizu talenat kakvim se cinio rasturajuci za mlade ekipe, odnosno da nije dovoljno dobar ni da istisne 1 pavkova?

Link to comment
13 minutes ago, pbg12345 said:

sta ti uopste zelis da kazes? da je miloje uvideo da joveljic nije ni blizu talenat kakvim se cinio rasturajuci za mlade ekipe, odnosno da nije dovoljno dobar ni da istisne 1 pavkova?

 

ne znam, kazem, cudno mi je da on nema mesta ni na klupi, cak ni sada kada su prodali pesica, stojiljkovic nespreman, pojacanja nema, a pavkov jedina konkurencija. pa se opet pise "voleo bih da vidim da se joveljicu da sansa", a iz nekog razloga sansa mu se ne daje

Edited by Nikodije
Link to comment

imamo li koga u salati? jel istina ovo sto novosti pisu da je "plan c" vijeira?

to bi bio drugi igrac jokohame u ovom prelaznom roku :D

kapiram da je sledeci babunski

eto napokon i tog dugo zeljenog ofanzivnog veznog :fantom:

 

Link to comment
Nista od Boacija? :(

 

samo SK?

 

u pravu je trener za Joveljica. Neka ide u UB da se kali.

Uzevši u obzir da je pre par sati odigrao meč za Jiangsu Suning, govori dovoljno o tome koliko je realna priča o povratku u Zvezdu

 

 

 

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

 

 

467cd65610ba705b1856fe39517d829b.jpg

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...