Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Poznat sastav za sutra: Popovic, Stojkovic, Savic, Milunovic, Gajic, Causic :Jova:, Jovicic, Marin, Ben, Simic :Jova:, Boaci.

Borjan i Jovancic povredjeni, navodno i Rodic, mada se suskatm da je sklonjen iz tima jer odbija da produzi ugovor... 

Link to comment

Hotsport najavljuje malo drugacije

 

Borjan – Stojković, Milunović, Savić, Gajić – Jovičić, Čaušić, Marin – Ben, Jirka – Boaći (Pavkov).

 

S obzirom da su povredjeni Jovancic i Ebisilio... sleduje nam Causic u sredini, a Ivanic na klupi

Edited by Milosh76
Link to comment

hotsport je poznat kao  pouzdan portal :)

 

uglavnom, ocigledno je da nam sledi jos jedna poslastica sa causicem i pogtovo joviciem u sredini, ima da pristi od kreacije 

nadam se da ce makar jedno poluvreme odigrati sa bez jovicica, a sa ivanicem i marinom zajedno u vezi, nema razloga da bude drugacije, igramo kuci protiv osetno slabijeg protivnika

 

sto se rodica tice, mislim da mu je vreme da ide, pa i stojkovicu

oni su mi u onoj grupi fudbalera poput pavkova koji mislim da nam nisu neophodni, a verovatno se mogu uzeti neke pare na osnovu lige sampiona

 

njih obojica (bekova) su ok, ali nista posebno, a cini mi se da nisu likovi koji ce biti nesto silno motivisani u zvezdi u buducnosti

zato bolje gurati mladje gajica i terzica, talenta imaju nek se uigravaju, pa ako se proceni da mogu izneti kvalifikacije odlicno, ako pak izleti kakav dobar bek nama dostupan to makar moze da se priusti

za prolecni deo jsl hajdin i gobelja su sasvim dovoljni kao rezerve

Link to comment

Pouzdaniji od Balerine, cini mi se.

Terzic je poslat na pozajmicu da se navikava na seniorski fudbal, Gobeljic vuce neku povredu sa priprema, Pavkova pokusavaju da prodaju u Kinu... Tamo je prelazni rok do kraja februara

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...