Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Reč je o dečaku rođenom 2003. godine koji igra redovno za kadetsku selekciju Crne Gore i prema mišljenju mnogih ima sve pridispozicije da napravi ozbiljnu karijeru.

Link to comment

"Za nas je prioritet odlazak igrača:Jova:, ali kad se pojavi neko izuzetno kvalitetan obaveza Crvene zvezde je da reaguje. Aleksa Vukanović je neko ko nije mogao da se zaobiđe u ovom prelaznom roku, a videćemo šta će predstojeći dani doneti".

Link to comment

Моћна нападачка трансверзала Гајдобра - Бегеч. Још некога из Товаришева и да доминирамо. :fantom:

Link to comment

A jel gleda neko uopste fudbal ovde ili se o pojacanjima sudi na osnovu parametara transfermarketa i fudbal menadzera? Pitam za druga...

Ako ima do 20 godina, crnac po mogucstvu, da je prosao u pionirima skolu reala ili ajaxa onda je do jaja. Naravno i ronaldo i mesi mogu al su matori.
S druge strane, sta ce nam igrac od 25, 26 godina i jos domaci. Mafija.

Eno, ona menadzerska prevara od 26 leta jovancic sto je igrao po seoskim ligama cist je dokaz da igrac takvih generalija na prestiznim tm i fm nema sta da trazi u zvezdi.

Kad je dosao miloje bilo je kukanja sto je dovedena brdjanska prevara. Kad smo usli u le, dizao se u nebo. Onda se kukalo sto se rasprodaju igraci i dovode sumnjiva pojacanja. Predvidjao se debakl i neulazak u grupe, a mi udjosmo u ls. Onda se lamentiralo kako ce da nas osuri ko stigne, a eto dobismo famozni liverpul i odradismo finu sezonu u toj ls u svakako najtezoj grupi.

Dodje zima i gle cuda opet kukanje. Sad za degenekom, koga je u julu pljuvalo pola foruma. Opet se omalovazavaju igraci koji dolaze, a koliko sutra cemo moci da citamo hvalospeve...

Jebote, ovde si nekad mogao da procitas necije misljenje. Danas 80% postova je sublimacija raznih kukanja po internet portalima, gde se menja samo nick koji ga pise. Ima naravno i izuzetaka poput harpera ili fandorina (ima jos da ne nabrajam) sa kojima se ne slazem uvek, ali vidis misao koja je izasla iz glave, a ne neki sazetak sa ovog ili onog portala.

Ja se bas obradovao kad sam video da je vukanovoc dosao. U ovom nasem osakacenom fudbalu, drago mi je kad se dovede neko ko nesto i zna. Pa nek i nije po meri tm i fm prospekta. Cak sam se toliko nisko spustio da sam i gledao vise puta igraca o kome pisem. Kao prvo, iako je prvi strelac lige, on je pretezno krilni napadac a ne klasican spic. I u napredku je daleko vise igrao po strani nego u samom spicu. Kao sto recimo i ben igra. Mene pomalo podseca na danijela ljuboju po stilu igre, samo sto nije levonog. Ima vrlo dobru tehniku i 'pametan' je igrac, tj. Dobro prepoznaje situacije.

Pored njega doveli smo milunovica, koji ima pedigre da zadovolji ukuse internet zajednice. Ako je povreda uspesno sanirana, bice ok. Vulic je talentovan, ali ne verujem da ce se naigrati na prolece. Ovih preostalih par igraca je dovedeno za mladje kategorije i graficar. Bice ih jos i verujem da niko za njih nije cuo. To se desavalo i ranije samo niko o tome nije pisao.

Dakle, milunovic, vulic, vukanovic. Jirka ce verovatno u zemun, mada se dopada miloju, mouda i ostane. Do kraja jurimo gajica i gledamo da zavaljamo par igraca.

To sto ce po portalima da nikne jos x igraca, od napadaca kordobe, do golmana grckog petoligasa, ne znaci da ih obavezno dovodimo, nego da i menadzeri nisu dokoni pa zaradjuju svoj leba, dok je burek vruc.

Eto, mozda neko ne razume moje cudjenje ogorcenoscu nakon ovakve prethodne 2 godine, al sta cu, dobro pamtim, pa mi se ovo i svidja vise od recimo onog desetogodisnjeg secanja...


Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Link to comment
35 minutes ago, adasevic said:

A jel gleda neko uopste fudbal ovde ili se o pojacanjima sudi na osnovu parametara transfermarketa i fudbal menadzera? Pitam za druga...

Ako ima do 20 godina, crnac po mogucstvu, da je prosao u pionirima skolu reala ili ajaxa onda je do jaja. Naravno i ronaldo i mesi mogu al su matori.
S druge strane, sta ce nam igrac od 25, 26 godina i jos domaci. Mafija.

Eno, ona menadzerska prevara od 26 leta jovancic sto je igrao po seoskim ligama cist je dokaz da igrac takvih generalija na prestiznim tm i fm nema sta da trazi u zvezdi.

Kad je dosao miloje bilo je kukanja sto je dovedena brdjanska prevara. Kad smo usli u le, dizao se u nebo. Onda se kukalo sto se rasprodaju igraci i dovode sumnjiva pojacanja. Predvidjao se debakl i neulazak u grupe, a mi udjosmo u ls. Onda se lamentiralo kako ce da nas osuri ko stigne, a eto dobismo famozni liverpul i odradismo finu sezonu u toj ls u svakako najtezoj grupi.

Dodje zima i gle cuda opet kukanje. Sad za degenekom, koga je u julu pljuvalo pola foruma. Opet se omalovazavaju igraci koji dolaze, a koliko sutra cemo moci da citamo hvalospeve...

Jebote, ovde si nekad mogao da procitas necije misljenje. Danas 80% postova je sublimacija raznih kukanja po internet portalima, gde se menja samo nick koji ga pise. Ima naravno i izuzetaka poput harpera ili fandorina (ima jos da ne nabrajam) sa kojima se ne slazem uvek, ali vidis misao koja je izasla iz glave, a ne neki sazetak sa ovog ili onog portala.

Ja se bas obradovao kad sam video da je vukanovoc dosao. U ovom nasem osakacenom fudbalu, drago mi je kad se dovede neko ko nesto i zna. Pa nek i nije po meri tm i fm prospekta. Cak sam se toliko nisko spustio da sam i gledao vise puta igraca o kome pisem. Kao prvo, iako je prvi strelac lige, on je pretezno krilni napadac a ne klasican spic. I u napredku je daleko vise igrao po strani nego u samom spicu. Kao sto recimo i ben igra. Mene pomalo podseca na danijela ljuboju po stilu igre, samo sto nije levonog. Ima vrlo dobru tehniku i 'pametan' je igrac, tj. Dobro prepoznaje situacije.

Pored njega doveli smo milunovica, koji ima pedigre da zadovolji ukuse internet zajednice. Ako je povreda uspesno sanirana, bice ok. Vulic je talentovan, ali ne verujem da ce se naigrati na prolece. Ovih preostalih par igraca je dovedeno za mladje kategorije i graficar. Bice ih jos i verujem da niko za njih nije cuo. To se desavalo i ranije samo niko o tome nije pisao.

Dakle, milunovic, vulic, vukanovic. Jirka ce verovatno u zemun, mada se dopada miloju, mouda i ostane. Do kraja jurimo gajica i gledamo da zavaljamo par igraca.

To sto ce po portalima da nikne jos x igraca, od napadaca kordobe, do golmana grckog petoligasa, ne znaci da ih obavezno dovodimo, nego da i menadzeri nisu dokoni pa zaradjuju svoj leba, dok je burek vruc.

Eto, mozda neko ne razume moje cudjenje ogorcenoscu nakon ovakve prethodne 2 godine, al sta cu, dobro pamtim, pa mi se ovo i svidja vise od recimo onog desetogodisnjeg secanja...


Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 

sve je to u redu, nego el smo to izbaceni iz evrope kad se dovode ovi raspadi od 25+ godina iz domace lige ili stoka sprovodi standardan lopovluk? :coffee:

Link to comment

Vidica smo doveli jer se mita istripovao da ce da otkrije novog zigica, pa ce decko u zemun. To je jedino nepotrebno pojacanje.

Vukanovic je najbolji igrac lige van vecitih, vulic je prospekt (mada meni je on upitan jer je velika guzva). Milunovic je trebalo da bude zamena za jednog stopera. Svi su se nadali da ce to da bide vujadin, al 3,5m za stopera terzo ocito nije mogao da odbije. Na to sam milos dobija opasne pare dole.

Krsticicu je nudjen ugovor bar 4 puta i bio bi najplaceniji domaci igrac, al mene cudi da je uopste ostao do zime. Covek je hteo da ide.

Oticice jos po neko, sasvim izvesno. Ja se nadam da ce srna da se umilostivi i prihvati neku ponudu. Letos je odbijao spaniju, tursku i sad, gde su mu nudjene fine pare. Valjda ce da prihvati nesto.

Igrac od 25, 26 nije polovnjak, nego igrac u najboljim godinama. Jeste lepo igrati menadzera, al ovo nije igrica. Doveli smo kafua koji je trebalo da bude munja, a ispao je odsjaj u ogledalu. Ok, sikanirao ga trener, al kako nije sikanirao marina? Kad igras ko zmaj, ne mrzi te trener zato sto si srbin™. Slicno tome jovancic se nametnuo ucinkom, iako je polovnak od 26 godina. To ne znaci da ce svaki takav igrac biti super niti da ce svaki kafu biti super. Po meni je sustina naci igraca koji ce u zvezdi moci da podigne nivo svoje igre i uklopi se u tim. Bice i promasaja i pogodaka ali rezultati se mere ucinkom.



Bice zanimljivo videti kako ce miloje da slozi ekipu i ko ce da se izbori za pozicije u timu od novajlija. Ne znam ni koliko je milunovic spreman pa je moguce da ce zule na stopera na prolece povremeno.



Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Ma ovu polusezonu može i Milijaš na štopera u smislu preostalog takmičenja u JSL, ali nije nam to cilj, sad je bitno imati na raspolaganju što je više moguće rostera za jul, kad već imamo taj luksuz da uigravamo ekipu za najbitnije utakmice pola godine unaprijed. 

Edited by James Marshall
Link to comment

Slazem se. Ako mene potas baza domacih igraca je z to bitna. Ma koliko su nasi igraci 'balvani' mi ne mozemo da imamo 11 stranaca u ekipi. Mozemo, ali za to treba para, a tu su ispred nas i neki osrednji klubovi belgije i ukrajne. Dakle, treba pokupiti najbolje sto mozes odavde pa tu dodati kvalitetne strance.

Ne znam gotovo ni jednog domaceg igraca koga domaci ljubitelji fudbala docekaju sa simpatijama, tj da nije odma balvan.

Mi smo i dalje fudbalska vukojebina jer nase finansijske mogucnosti nisu ni na nivou nekih marginalnih klubova. Zato treba dovesti sve sto valja odavde, pa nek se od ove trojice jedan pokaze kao ozbiljno pojacanje, na konju smo.

Mi smo cak i mucenog milica koji nije bio licenciran za ls prodali za 300k. Ne tako davno najbolji igraci su nam odlazili za oprost dela dugova.

Jeste 3,5m za degeneka malo u odnosu na to koliko nam je bitan. Ali koliko defanzivaca je iz srbije otislo za makar priblizne pare u prethodnih 10-15 godina? U stvari, koji nas igrac je do pre 2-3 godine otisao za makar priblizne pare?

Nama znaci da od nas odlaze igraci za sve vece transfere jer onda i novi dolaze lakse, jer vide da mogu da napreduju.



Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...