Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, Apollo Creed said:

Orlandić je slobodan!

 

Posle Uniao Madeire iz Portugalije, pa kineskog Sinjanga i Birkirkare sa Malte, stameni napadač ide i na Tajland. Njegov novi klub je Sukotai koji se diči nadimakom Vatreni slepi miš.

 

c44a544a7bd6692787b24802d6d9df3a03adf3f7

Link to comment

Juce mi u radnji kaze prodavacica, ciji sin igra za Vosine kadete, da smo kupili nekog extra talentovanog klinca od 15, 16 godina na poziciji stopera, Krstica, valjda. Razvezla ona pricu kao da je Posrbica ili Harper u najmanju ruku, pominje i probu u Sitiju, ovo ono - ja reko zeno bezi tamo.

Link to comment
Juce mi u radnji kaze prodavacica, ciji sin igra za Vosine kadete, da smo kupili nekog extra talentovanog klinca od 15, 16 godina na poziciji stopera, Krstica, valjda. Razvezla ona pricu kao da je Posrbica ili Harper u najmanju ruku, pominje i probu u Sitiju, ovo ono - ja reko zeno bezi tamo.

Kacio sam clanak o tome pre 10-ak dana.
Link to comment

Ono što je danima najavljivano, danas bi trebalo da dobije zvaničnu potvrdu. Najbolji strelac Superlige u jesenjem delu sezone Aleksa Vukanović postaće i zvanično novi fudbaler Crvene zvezde. Ofanzivac Napretka je juče posetio stadion Rajko Mitić i pregovarao sa čelnicima Crvene zvezde, potom je u Beogradu imao sastanak sa ljudima koji mu nude prelazak u švajcarsku Lozanu. Sportski Žurnal u današnjem izdanju piše da je momak iz Gajdobre odlučio da pojača crveno-bele i da to danas saopštiti ljudima na Marakani.

Link to comment

Simić, Marin, Ben - Boaći

Srnić, Ebisilio, Kafu - Pavkov

Jirka, Meleg, Jevtović - Joveljić

Stanojev, Nikolić, ? - Vukanović

 

fali nam jos jedno pojacanje pa da imamo cela 4 ofanzivna kvarteta. pritom nisam racunao stojiljkovica i ove sto ih nisu poveli na pripreme...

Link to comment
18 minutes ago, Bright Billy said:

Simić, Marin, Ben - Boaći

Srnić, Ebisilio, Kafu - Pavkov

Jirka, Meleg, Jevtović - Joveljić

Stanojev, Nikolić, ? - Vukanović

 

fali nam jos jedno pojacanje pa da imamo cela 4 ofanzivna kvarteta. pritom nisam racunao stojiljkovica i ove sto ih nisu poveli na pripreme...

Imas Milijasa, da bude ofanzivni vezni :D

Edited by Milosh76
Link to comment
On 16.1.2019. at 20:39, Apollo Creed said:

Nema ni novog najboljeg mladog Crnogorca...:sad:

 

Stigao!

 

Quote

ZVEZDIN NAPAD NA REGION: Dres Crvene zvezde uskoro će zadužiti najtalentovaniji napadač Crne Gore Lazar Mijović koji trenutno igra za podgoričku Budućnost.

 

Mijovic :Hail:

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...