Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 minutes ago, Apollo Creed said:

ahahaa

videvsi naslov pomislio da se radi o nekoj "bombi", nekakav brazilac, spanac od 35 godina koji je pre 10 godina upisao nastup ili dva za reprezentaciju

da se masi baci neka kost da glodje

kadono terza ovaj prelazni rok ide bez predigre, samo direkt u vugla

 

dakle jos 1 "najbolji fudbaler lucanske mladosti"

 

a vidi bili recenicu u tekstu: "jovanovic je procenjen na 500.000 na transfermarketu..." :D

kazem ti ja, nece terza ustaje iz fotelje za manje od pola milke :fantom:

 

jel da vasicu da bi nam 27godisnjak koji povremeno igra za jedan od dva najlosija tima 2 spanske lige bio bas onako pojacanje po meri?

ipak se radi o "nekad jednom od najboljih fudbalera lucanske mladosti"

uostalom kakav je talenat govori i to da je vec sa 23 debitovao u jsl, a pre toga igrao sto drugu, sto srpsku ligu

vidim u sezoni 2016/17 nam je na dve utakmice dao tri gola, mora da ga je terza jos tad stavio u tefter :isuse:

Link to comment

     Taj lik se pominje u svakom prelaznom roku unazad 5 godina. Ako samo i pomišljaju da ga dovedu, u bilo kojoj varijanti, nekmoli nešto više, to je zločin prve vrste. Realna potreba je dovesti zamenu za Krstičića i to kvalitetnijeg igrača, stranca, a mislim da je to sasvim moguće za 4 miliona koje smo prihodovali samo ove zime i tu staviti tačku na dolaske. I još samo pokloniti Srnića.

Link to comment

Ako ste se pitali kako je Ben postao dobar igrac...

 

 

„Da, da! Nisam ni znao da je Ratko Dostanić trenirao Crvenu zvezdu dok nisam došao ovde. Video sam njegovu sliku u klubu i bio u fazonu: ’Čekaj, šta?! Pa to je moj bivši trener’. Kada je Dostanić došao u Veriju, meni je postalo mnogo lakše. Pre svega jer je tečno govorio francuski. A u tom trenutku mi je bilo jako važno da savladam tu jezičku barijeru i da razumem savršeno šta trener i klub očekuju od mene. Bio mi je to prvi klub van Francuske. Ratko je došao u lošem trenutku za Veriju, bili smo poslednji na tabeli... On je sve promenio po dolasku i uspeli smo da ostanemo u ligi, a ja sam počeo da dajem golove. Za mene je on bio važna osoba u karijeri“.

Šta si naučio?
„Doneo nam je drugačiji mentalitet u ekipi. Ima to vaše, srpsko... Ne predajete se. On mi je vratio samopouzdanje. Digao me ja na viši nivo“.

Link to comment
11 minutes ago, fandorin said:

     Taj lik se pominje u svakom prelaznom roku unazad 5 godina. Ako samo i pomišljaju da ga dovedu, u bilo kojoj varijanti, nekmoli nešto više, to je zločin prve vrste. Realna potreba je dovesti zamenu za Krstičića i to kvalitetnijeg igrača, stranca, a mislim da je to sasvim moguće za 4 miliona koje smo prihodovali samo ove zime i tu staviti tačku na dolaske. I još samo pokloniti Srnića.

vulic, vidic, krstevcki, vukanovic sve su to zlocini, pa ne vidim sto bi tu stali

koja 4 miliona, zaradili su ove sezone samo od ls daleko vece pare

nikakve prodaje nisu neophodne, to su terziceve lazi

 

inace slobodan je marko petkovic, pa ako zavaljaju stojkovica, mozda bi bolje bilo vratiti njega koji nije top klasa, ali je kod nas ok igrao, nego dovoditi najbolje igrace sajkasa, celareva itutina

 

takodje bez kluba je i (h)ugo :)

 

Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

vulic, vidic, krstevcki, vukanovic sve su to zlocini, pa ne vidim sto bi tu stali

koja 4 miliona, zaradili su ove sezone samo od ls daleko vece pare

nikakve prodaje nisu neophodne, to su terziceve lazi

 

inace slobodan je marko petkovic, pa ako zavaljaju stojkovica, mozda bi bolje bilo vratiti njega koji nije top klasa, ali je kod nas ok igrao, nego dovoditi najbolje igrace sajkasa, celareva itutina

 

takodje bez kluba je i (h)ugo :)

 

 

      Rekoh, ove zime.

 

      Gobeljić je bolji igrač od Petkovića, čak je bolji i desni bek.

 

      Vulić ima rezona, od njega može nešto da bude, sve ostalo je kriminal. 

 

     Ni Hugo nam ne treba, čemu još jedan špic i to stranac?

Link to comment

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:765914-Zvezdina-zarada-preko-47-miliona-evra

ima ovde na dnu tabela, mozda nije u evro tacna, ali okvirno sigurno jeste

moze lepo posluzitikao podsetnik kad terza sledeci put kaze da jenepohodno prodati nekog za milion, dva, tri da bi "zatvorio konstrukciju"

Spoiler

PRIHOD

Ulazak u LŠ: 15.250.000

Prihod od ulaznica: 4.500.000

Prihod od bodova u LŠ: 3.600.000

UEFA bonus: 2.200.000

Zarada od kvalifikacija: 660.000

Prihod od marketinga: 100.000

Bonus od "Gasproma": 400.000

UKUPNO: 26.710.000

PRIHOD OD TRANSFERA

Boaći (Đangsu) 5.500.000

Kanga (Sparta) 1.000.000

Radonjić (Marselj) 6.000.000

Pešić (Itihad) 4.200.000

Račić (Valensija) 2.200.000

Adžić (Anderleht) 800.000

Frimpong (Ferencvaroš) 300.000

Spajić (Krasnodar) 350.000

UKUPNO: 20.350.000

PRIHODI: 47.060.000

ULAGANjA U IGRAČE: 8.510.000

ULAGANjA U IGRAČE

Boaći (Đangsu) 3.000.000

Čaušić (Arsenal) 1.000.000

Babić (Sosijedad) 800.000

Jirka (Trnava) 750.000

Marin (Olimpijakos) 700.000

Kafu (Bordo, poz.) 700.000

Ebisilio (APOEL) 600.000

Sumaila (Al Kacija, poz.) 260.000

Simić (Zemun) 200.000

Degenek (Jokohama) 200.000

Stojiljković (Braga, poz.) 200.000

Popović (Bodo) 80.000

Čupić (OFK Beograd) 20.000

UKUPNO: 8.510.000 evra

 

da me neko ne bi pogresno razumeo, posto kapiram da smaram, jasno je da zvezda mora prodavati igrace

prodaju i daleko bogatiji klubovi od zvezde

 

ali sporan je deo gde se prodaje redom sve za koga stigne bilo kakva ponuda i terzino vredjanje inteligencije sa pricama kako su nam bas te pare neophodne da prezivimo

Link to comment
3 minutes ago, fandorin said:

 

      Rekoh, ove zime.

 

      Gobeljić je bolji igrač od Petkovića, čak je bolji i desni bek.

 

      Vulić ima rezona, od njega može nešto da bude, sve ostalo je kriminal. 

 

     Ni Hugo nam ne treba, čemu još jedan špic i to stranac?

ne slazem se da je gobelja bolji desni bek od petkovica

nije petkovic idealno resenje, ali kazem ako prodaju stojkovica, ne bih da ostajemo samo na gobeljicu ili da dovode nekog 25godisnjeg talenta  iz jsl koji je vecinu karijere proveo po drugoj i srpskim ligama

a to je postao profil igraca koje dovodimo

 

ja bih najvise voleo da dovedu gajica

to i jeste profil igraca kakve su dovodili do ovog leta

mlad, talentovan, deo ekipe sa novog zelanda, otisao rano u inostranstvo, tamo malo igra

plus bi bio jubilarni 10ti zemara u ekipi :fantom:

 

ne kazem da na treba hugo, samo pominjem da je slobodan, nadovezao se pisuci o petkovicu

 

 

usput, mislim da nismo pominjali:

https://www.espreso.rs/sport/fudbal/338431/novi-transfer-na-marakani-crvena-zvezda-niotkuda-potpisala-jos-jednog-igraca

 

Link to comment

taj je kadetski reprezentativac, takve i treba da dovodimo. 

 

ovaj napadac iz krusevca (prezimena vise stvarno ne mogu da im pohvatam) je prvi strelac lige tako da i njegovo dovodjenje ima smisla ali samo pod uslovom da prethodno prodamo pavkova. 

 

problem su pojacanja za zemun i graficar, takvi sluze samo za uzvlacenje love... 

 

stose se ponude za bena tice, malo mi smrdi na fejk njuz. vest je izasla u novostima a oni nisu bas kraljevi aktuelnosti + ne kazu koji je kineski klub u pitanju. na kraju ce terza kao da odbije tu ponudu i eto, vidite da ne prodajemo sve redom... 

Edited by Bright Billy
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...