Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

10 minutes ago, samo_opusteno said:

Nije to toliko strasno koliko se cini. Otisli su Krsticic i Degenek, Krsticic otvara prostor Ebesiliju, umesto Degeneka tu je Milunovic, a za Degeneka su uzete fine pare.
Sto se tice anonimusa, Vulic i Vukanovic su, kazu ljudi, ponajbolji igraci lige mimo vecitih. Ovaj Makedonac je verovatno da se Graficar pogura u visi rang a onaj Vidic je ipak skautiran od strane Noja a kad tako trofejan igrac predlozi to se postuje.
Samo da ne prodaju i Bena a pocela su suskanja oko toga. Ovako sve je i dalje ok.

 

Da,veoma je ok da se dovode pojačanja koja se nisu snašla u Šajkašu.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 minutes ago, palikaris said:

Krsticic otvara prostor Causicu, kakav Ebisilio, igrace ko i jesenas, svaku 5. utakmicu. 

 

tako se i meni cini. ebisilio ga je realno izduvao dolaskom marina, tako da bi logicno bilo da njega negde uvale a bena zadrze po svaku cenu; mada sve se plasim da ce biti obrnuto... 

Link to comment

Mi smo ozbiljan klub trebaju nam dva takva "pleja" :fantom:

 

Osim u slucaju da marin pocinje na krilu, ebisilio ce mu verovatno biti zamena, a iza causic i jovancic. Ali moze ebisilio povremeno i tu u paru sa jednim od njih. Ima dovoljno prostora za svu trojicu

Mene zanima sta je sa jovicicem, sad je prilika da terza uzme neki evro za njega kao reprezentativca i igraca ls

 

A ako prodaju bena, onda nek i miloju raskinu ugovor da ide covek negde gde moze da radi

 

Ja se samo nadam da prodaje krsticica i degeneka sad znaci da nece biti prodaje igraca iz te grupe od njih 10ak koji su nam najvazniji na leto

Link to comment

Pa da

A nema razloga za to

Sto je najgore vecina ce popusiti pricu da mora tako da  "zatvore konstrukciju"

 

Pa ce neii samoopusteno da objasni kaoo su igraci sajkasa, brusa I slicno adekvatna pojacanja za zvezdu

 

 

Za bakulu, srnica pa i rodica je odlican tajming za odlazak

Link to comment
2 hours ago, palikaris said:

Krsticic otvara prostor Causicu, kakav Ebisilio, igrace ko i jesenas, svaku 5. utakmicu. 

 

3 hours ago, pbg12345 said:

 

 

Plasim se da nece iskoristiti momenat i na talasu rezultatskih uspeha ekipe u evropi podici klub na visi nivo, nego da cemo vrlo brzo nazad na nivo od pre dve godine

Ако тако мислите чему све то праћење Звезде?

Link to comment

Немаш потребе да будеш нити агресиван, напросто ме интересује. Уколико мислиш да крај света долази у петак, чему туширање?

Link to comment

zato sto ne volim da sam prljav i da smrdim sve i ako je kraj sveta za sat vremena

 

 

 

i nisam uopste agresivan

u nekoliko postova danas, a i ranije sam konkretno opisao sta mi smeta

 

kakvo ti pitanje uopste postavljas? sta to znaci? evo i mene interesuje odgovor, jer mi zaista nije jasno

 

 

posle skoro 30 godina razjebavanja kluba, kad smo dosli u situaciju da nas uefa izbacuje iz evrotakmicenja zbog ogromnih dugovanja i malverzacija, enormnih dugovanja zbog kojih bi klub u iole uredjenoj drzavi bio ugasen, uzgred sa ocajnim igrackim sastavom maltene na amaterskom nivou i najgorih evropskih rezultata u istoriji kluba

dakle posle svega toga nas usere miloje

postavi sistem, iz ekipe izvuce maksimum i uz dozu srece ostvari za nas dve fenomalne evropske kampanje zbog kojih se u klub za nase uslove slije ogroman novac

i sad kad smo napokon u prilici da koliko toliko stanemo na noge, napravimo iskorak, terza radi opet iste one stvari koje su radjene proteklih 30 godina, koje svi znamo kuda vode

 

i ti me pitas sta? sto sam nezadovoljan? i sto pratim ako sam nezadovoljan?

pa jbt

 

 

ne zaista sta je poenta tvog pitanja?

jel treba da pisemo iskljucivo afirmativno? sve je do jaja jel? treba biti presretan sto nam se dovode igraci koji nisu prosli u jebenom sajkasu i lokomotivi iz sofije?

ili treba da odobravamo terzine izjave da degeneka prodaje za tri miliona da se zatvori financijska konstrukcija iako svi znamo da se u klub ove sezone slilo daleko preko 10 puta vise novca zbog ls?

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...