Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nemoj odmah "seljačina", pižon je bog fudbala i kada on uradi nešto ovako onda je to simpa. Seljačina bi bio npr srpski murinjo, ili šta ja znam, aleksandar stanojević da nešto slično naprave. Kao što se maradoni tolerišu svakojake nepodopštine, jer je zaslužio da mu se toleriše. 

Link to comment
6 hours ago, Nikodije said:

Nemoj odmah "seljačina", pižon je bog fudbala i kada on uradi nešto ovako onda je to simpa. Seljačina bi bio npr srpski murinjo, ili šta ja znam, aleksandar stanojević da nešto slično naprave. Kao što se maradoni tolerišu svakojake nepodopštine, jer je zaslužio da mu se toleriše. 

Jankosan bi se sapleo o loptu i verovatno polomio nozni prst, da je probao tako nesto da uradi

 

Meleg se povredio zato nije ni bio na klupi!

Edited by Milosh76
Link to comment

Mnogo su nam nespremni ovi igrači koji su dovedeni da budu udarne igle™ što se tiče kreacije i realizacije. Nije mi jasno kako profesionalac sebi dopusti da bude tako zapušten kao stojiljković. Ok, nisi igrao, al valjda si trenirao dva puta dnevno, jer to ti je jedini posao u toku dana, a ti onda dođeš potpuno nespreman.

Link to comment
14 hours ago, triple_nippled said:

prilicno jadno. odnos prema igri kao kurac, cini se da se ekipa bas opustila, ustvari raspustila.

mnogo fali lider na terenu. nema ko da pokrene ekipu. u ekipi ima 11 epizodista. cak mislim da bi sa milijasem u postavi sve mnogo bolje izgledalo.

 

za jovicica i pavkova svaka cast zato sto uspevaju da zaradjuju za zivot baveci se fudbalom.

 

6 hours ago, ljuba_zemunac said:

Miloje u bata Djora stilu. Jebes kreativce daj dunstere koji trce i slusaju. Jebo ga Milic i ostali trkaci. Ovo danas bi resio i jbni Caki Stojanovic ili penzos Milijas a kamoli Meleg koji nije bio ni u protokolu. Genijalna odluka ziherasa.

 

pa jbg pisao sam ja ovde jos pre mesec dana pa sam prozivan da mracim :fantom:

milijas u kakvom god stanju bio, za ove letonce i slicne maltezane je bog fudbala i za poluvreme na terenu bi "izmislio" nesto. slobodnjak neki ako nista drugo

bilo je vrlo ocekivano da ovo sve ovako izgleda, sa solidnim brojem novajlija koji mahom nisu u formi/treningu

zato se miloje i drzao stare garde koliko je mogao. opet, ostaje jedino nejasno zasto milijas nije dobio priliku

 

i to da nam urgentno treba napadac smo znali jbg. ben to jednostavno nije, zato me i cudi ono cesto guranje njega u spic u raznim kombinatorikama, ako se oslonimo na njegovu realizaciju kao glavnog napadaca, nema nista od nas

 

 

7 dana jeste malo, ali za ekipu u ovakvom stanju ce znaciti

kvalitetnija je zvezda i verujem da ce resiti ovo kuci, mada nece biti lako. 0:0 je prilicno jeben rezultat, ako nam umuvaju nekako gol iz kakve kontre, prekida, greske eto nama solidnog belaja

 

sto se tice dvomeca mogucih protivnika, bez obzira na potencijalni povlasceni status (mada mi se cini da apoel nije nosilac u trecem kolu i da od toga svakako nema nista), ti mecevi dolaze vec za 15-20 dana i zbog stanja ekipe daleko bi bolje bilo da nam dodje slabija ekipa

 

upitna je naravno i forma apoela, rezultat svakako ne obecava, ali opet mislim da su bolja ekipa i potencijalno daleko zajebaniji protivnik od ovih litvanaca

Link to comment

Upravo je Apoel bio dobra lekcija sta se desava kad lelemudni favorit naleti na slabiju ekipu koja je vec u takmicarskom ritmu. Mi smo jos i dobro prosli. Milojevic je pokusao "jeftino" da dobije ovu utakmicu, da razigra neke nove igrace, rastrci "reprezentativce" i usput dobije utakmicu. Nije proslo i to je to. Jedino sto mu zameram je to sto nije poslao Stojkovica u svlacionicu posle pola sata da malo tamo razmisli o tome koliko je jadno to sto se uskurcio i pomislio da je neka igracina.

Link to comment

da, nije nikako zanemarivo sto su ovi na pola prvenstva i uveliko u takmicarskom ritmu

jedino sto ovim nasima bas nesto i ne ide koliko vidim u sredini tabele su

sa druge strane litvanci prvi, a i inace je bolji litvanski od letonskog fudbala, vidim da je ova sudova prosle godine igrala po le

daleko su oni od amatera 

 

i istripovao sam ja, definitvno ako budemo igrali sa apoelom igramo sa nepovlascenim clanom zreba u trecem kolu

posto je apoel i tad nosilac, a izvlacenje je vec posle odigranog prvog kola

u tom slucaju sigurno nismo nosioci u po ls

Spoiler

 

jedini nacin da budemo nocioci u po ls je da sudova izbaci apoel, pa da onda nas par (zvezda-sudova) u trecem kolu dobije za protivnika neku od ekipa koje su povlascene u po, to su salzburg sigurno i vrlo izvesno seltik i ludogorec (pod uslovom da oni posle ne ispadnu u drugom kolu)

ako neko od ove dve ekipe pak ispadne u drugom kolu, onda njihovo mesto povlascenih u po preuzimaju legija, astana, bate; te njih treba "prizeljkivati" za potencijalne protivnike u trecem kolu

:D

 

poenta je da ako igramo sa apelom sigurno smo povlasceni u 3em i sigurno nismo u po

ako igramo sa sudovom nismo povlasceni u 3em, a da bi bili povlsceni u po, zreb za 3 kolo nam vec tad treba dodeliti neku od ovih po koeficijentu najjacih ekipa

Link to comment

pogledao sam juce malo snimak suduva - apoel, drugo poluvreme, i realno su ih kiprani oduvali, iako su dali gol na kraju. verovatno su lelemudno usli, pa se kasnije trgi. realno je da ih pocepaju kuci sa nekih 5 komada

Link to comment

Revanš utakmica prvog kola kvalifikacija između Crvene zvezde i Spartaksa biće odigrana u utorak, 17. jula u 20 časova i 30 minuta.Prodaja karata za ovu utakmicu počeće sutra, u petak 13. jula, a blagajne stadiona „Rajko Mitić“ radiće tog dana do 18 časova.

 

Dan kasnije blagajne će raditi do 15 časova. U nedelju neće biti prodaje.

 

Cena ulaznica:

- Sever 500 dinara

- Istok 800 dinara

- Zapad  1000 dinara.

 

Počevši od petka, 13. jula, karte za utakmicu moći će da se kupe i putem interneta.

 

Sezonske ulaznice za sezonu 2018/19 važe i za kvalifikacionu utakmicu sa Spartaksom.

Link to comment

Bojan Pavlovic prosle godine primio s pola terena, ove s 40 metara za Sarajevo, prvo u Moldaviji, posle u Jermeniji. :D

Ko je po vama najgori gosa koji je ikad branio kod nas? Ja se dvoumim izmedju ovog lika (brzo su ga sklonili doduse) i Smucija (Lacio, prva djana 1 Toni Krosa i Levadija tamo su nerealno bolni golovi za primiti, a bili su i komicni). 

Link to comment
8 minutes ago, Plajvi said:

Bojan Pavlovic prosle godine primio s pola terena, ove s 40 metara za Sarajevo, prvo u Moldaviji, posle u Jermeniji. :D

Ko je po vama najgori gosa koji je ikad branio kod nas? Ja se dvoumim izmedju ovog lika (brzo su ga sklonili doduse) i Smucija (Lacio, prva djana 1 Toni Krosa i Levadija tamo su nerealno bolni golovi za primiti, a bili su i komicni). 

 

 

Link to comment

Izgleda nije neozbiljna prica u vezi Boacija..navodno smo pricali i sa njim i sa Kinezima... mozda do ponedeljka bude gotovo, jer su oni doveli cetvrtog stranca, pa je Boaci visak

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...