Jump to content
IGNORED

Премер / Брод / Бетон 2018 / 2019


Recommended Posts

2 hours ago, crtamOrasi said:

Ја, не играм више, бришите ме из евиденције.


Oprostio si se u velikom stilu, pobedivši me bez nameštanja tima (ako se ne varam)!

Link to comment
  • Replies 904
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    148

  • John Coltrane

    72

  • Moća

    71

  • malkin

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja dumam i dalje da li da nastavim.

splasno entuzijazam nemalo tokom sezone tako da sam dosta kola odvezao na autopilotu :(

plus prepucavanje s Redoranom nešto ufitiljilo.

plus banovalo Prslina.

plus rotacija City-ja.

plus sam verovao u Pogbu usranog.

plus sam svima pokvario Holebasa.

izjasniću se do avgusta svakako. možda se izložim opet tokom leta.

Link to comment
4 hours ago, crtamOrasi said:

 

Можда и будеш освојио нешто уз још пар десетина повлачења :fantom:

 

Visestrukom osvajacu Elitne Draft lige bi morao da se obracas sa Vi :nobles:

Link to comment

ja ću verovatno ostati u klasiku da bih mogao pošteno da batalim čim se vreme prolepša smorim, a da ne ispadnem šaban kao ove godine.

 

ali mislim da sam sa h2h definitivno završio, mrzi me više da igram ovo ozbiljno...a pojačano i sve ostale čini mi se, s obzirom kakav nam je topic ove godine. naravno da je onaj peder prslin najviše kriv, ali i ono, omatorili smo... :sad:

 

 

Link to comment
5 hours ago, Daddy Cool said:


Oprostio si se u velikom stilu, pobedivši me bez nameštanja tima (ako se ne varam)!

 

Одлазим из натјецања ко Кјево Верона.

 

2 hours ago, John Coltrane said:

 

Visestrukom osvajacu Elitne Draft lige bi morao da se obracas sa Vi :nobles:

 

:D

Link to comment

Zavrsio kao 3 u betonu,zadovoljan sam.Pastir prvi,ima 19 bodova vise od mene,overall imam 7 poena vise od njega:ph34r:

 

Ne znam sto toliko odustajete,jednom nedeljno menjas ekipu,nije neko cimanje.

Link to comment
Osvojen Brod :fantom:
Svaka cast. Zasluzeno. Odigrasmo jednu neresenu u prvom kolu.
Cestitke i timovima koji su izborili plasman u Premer, a i Prslinu i Sokolovicima koji uz osvajaca lige imaju vise klasik poena od mene. Na kraju me je poraz od Bitlsa kostao promocije, ali valjda ce biti bolje sledece sezone.
Vidimo se u avgustu

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

Link to comment
3 hours ago, Pokojni Ruxin said:

naravno da je onaj peder prslin najviše kriv, ali i ono, omatorili smo... :sad:

 

 

Jebo vas prslin sve,jaka vam je navlaka bila kad vam je on jedan od razloga sto bataljujete :tongue:

 

Inace i on porucio da ne moze vise ali kad sam mu rekao da ce svi pomisliti da je cava jer odustaje zbog toga sto nije izborio promociju...rekao da ce razmisliti do avgusta :D

Pa razmisli i ti...jbg prvo Kalavera pa sad ti...ubijate ozbiljno kvalitet lige...ladno ce Brod biti jaci :isuse:

 

Link to comment
4 minutes ago, ubibobi said:

razmisli i ti...jbg prvo Kalavera pa sad ti...ubijate ozbiljno kvalitet lige...ladno ce Brod biti jaci :isuse:

 

 

posteno.

ja ko pickaMoća da udjem u premer preko zelenog stola necu!

drugari, prastajte sto sam, zbog gomile poslovnih i zivotnih obevaza, bio nimalo prisuta na ovom svetom topicu.

bogz istih sam je i fantazi ove sezone vise puta trpeo. jos kad se sve to lepo iskombinuje sa mojim sveprisutnim nemanjem pojma... masala

na kraju nikad bolji plasman za mene i respektabilno 4. mesto na brodu koje mi donelo baraz i tesan poraz na guzove od 8pts u barazu od @levi kojem ovom prilikom i cestitam na izboren opstanku. cestitke i za sve one koji su osvojili titule. cestitke i za zve vas koji ste se izborili za promocije/ostanke. cestitke i za sve vas koji ne posustajete. i za vas koji odustajete. sve vas volim. vidimo se iznova u avgustu na brodu. :by:

 

 

Link to comment
16 hours ago, cvrlle said:

 

posteno.

ja ko pickaMoća da udjem u premer preko zelenog stola necu!

drugari, prastajte sto sam, zbog gomile poslovnih i zivotnih obevaza, bio nimalo prisuta na ovom svetom topicu.

bogz istih sam je i fantazi ove sezone vise puta trpeo. jos kad se sve to lepo iskombinuje sa mojim sveprisutnim nemanjem pojma... masala

na kraju nikad bolji plasman za mene i respektabilno 4. mesto na brodu koje mi donelo baraz i tesan poraz na guzove od 8pts u barazu od @levi kojem ovom prilikom i cestitam na izboren opstanku. cestitke i za sve one koji su osvojili titule. cestitke i za zve vas koji ste se izborili za promocije/ostanke. cestitke i za sve vas koji ne posustajete. i za vas koji odustajete. sve vas volim. vidimo se iznova u avgustu na brodu. :by:

 

 

 

:thumbsup:

 

8p na celu sezonu, jedan gol kapitena.. znao sam da će mi trebati čudo da se izvučem

 

i dalje mislim da treba razmisliti o tome da se u baražu računaju samo poeni iz poslednjeg kola

kao u pravom plejofu, računa se samo  u kakvoj si formi u maju

 

Edited by levi
Link to comment
On 13.5.2019. at 10:44, Svarog said:

ja dumam i dalje da li da nastavim.

splasno entuzijazam nemalo tokom sezone tako da sam dosta kola odvezao na autopilotu :(

plus prepucavanje s Redoranom nešto ufitiljilo.

plus banovalo Prslina.

plus rotacija City-ja.

plus sam verovao u Pogbu usranog.

plus sam svima pokvario Holebasa.

izjasniću se do avgusta svakako. možda se izložim opet tokom leta.

 

Ako je do mene, imaš garancije da sledeće sezone nećemo vraćati sablje u korice. Allah dž.š. me je ovog proleća kaznio za gordost i nepoštovanje starog neprijatelja koji su me obuzeli nakon uzleta na treće mesto, i vratio me tamo gde realno pripadam.

 

PS bači pogled na Muziku.

Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...