Jump to content
IGNORED

Премер / Брод / Бетон 2018 / 2019


Recommended Posts

  • Replies 904
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    148

  • John Coltrane

    72

  • Moća

    71

  • malkin

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

Čestitke Svarog-kaurinu koji je najzad na jedan megdan uspeo da dođe trezan i održi se u tom stanju do samog kraja.

 

Ja odoh da malo sadim lale ispred sultanove palate, valja se baviti nekim blagim i ravnim mislima tokom predstojeće pauze...

Link to comment
17 minutes ago, Redoran said:

Čestitke Svarog-kaurinu koji je najzad na jedan megdan uspeo da dođe trezan i održi se u tom stanju do samog kraja. 

 

Ja odoh da malo sadim lale ispred sultanove palate, valja se baviti nekim blagim i ravnim mislima tokom predstojeće pauze... 

 

Redorane dilberu, ko će koga ako ne svoj svoga da skine sa vrha tabele? boljima od mene to nije uspelo, al ti ne poznaju slabe tačke ko ja koji sam godine presedio s tobom u Betonu. sledeći put me čekaj negde u sredini tabele pa ćemo zajedno da krenemo ka Premeru i buljuku bezbožnika koji tamo igraju ovu ukletu rabotu. u to ime ja ću sad da naspem sebi jednu, dosta sam se suzdržavao.

Link to comment
23 hours ago, Прслин said:

 

Каква црна победа, има Сане да ме унакази. 

 

Што је најгоре, у друге две лиге играм против тима који има дуплирану одбрану Ливерпула, а пошто знам да све увек изгубим, очекујем и гол Ван Дајка уз Робертсонову асистенцију.

 

Безвезе како ће да ми се заврши ова година. :(

 

(Е, баш ми је драго да се још неком свиђа. :) Случајно сам негде на њу набасао, пре је била - веровао или не - кантри певачица и онда отишла у новом правцу, мени скроз супер. Послушај и Ex:Re, јесте њањавије али скроз ваља. То је она риба из Daughter, само кренула соло.)

 

IskusTan kontradžinks :rolleyes: (mada realno već drugi meč gubim jer ostavljam poene na klupi, ali ono, praznici, pa nek ide :nobles:)

 

Ne znam kako je zvučala sa kantrijem, ali ova varijanta mi odlična, i vokal i muzika.

Skinuo sam i to i one Beths. Jeste malo moody i melanholično, ali je ok. Traži više slušanja

Link to comment

Танка је година, дај шта даш. (Покушавам да останем он топик, али и да одговорим за The Beths... Мада ми се чини да си мислио на Ex:Re, јер су The Beths баш живахне :unsure: Прошла година је имала Sufjan Stevens/Carrie&Lowell, This Is the Kit/Moonshine Feeze, Kevin Morby/City Music, Portugal.The Man/Woodstock, Gorillaz/Humanz, Jens Leckmann/Life Will See You Now и два албума за моје омиљене бендове, чега је све мање: Primus/The Desaturating Seven и The National/Sleep Well Beast

Е, не замерите на офтопику, ФА куп викенд је).

Link to comment
On 3.1.2019. at 22:45, Svarog said:

 

Redorane dilberu, ko će koga ako ne svoj svoga da skine sa vrha tabele? boljima od mene to nije uspelo, al ti ne poznaju slabe tačke ko ja koji sam godine presedio s tobom u Betonu. sledeći put me čekaj negde u sredini tabele pa ćemo zajedno da krenemo ka Premeru i buljuku bezbožnika koji tamo igraju ovu ukletu rabotu. u to ime ja ću sad da naspem sebi jednu, dosta sam se suzdržavao.

 

Vallah je dosta, još od onog poklonjenog svinjokolja na Marici ti govorim da rakija i vojevanje ne idu zajedno. Nije Prorok džabe govorio da je alkohol šejtanova rabota. Sad kad si spoznao istinitost i čistotu tih reči, otvara ti se put da spoznaš i sve druge istine a na kraju tog puta te čekaju spokoj i skut jedine prave vere. Iskoristi ovu priliku pa da sablje, umesto da ukrštamo, zajedno podignemo i obasjani belom svetlošću pronesemo ime i slavu Allaha dž.š. kroz budući Premeristan.

Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...