Jump to content
IGNORED

Премер / Брод / Бетон 2018 / 2019


Recommended Posts

  • Replies 904
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    148

  • John Coltrane

    72

  • Moća

    71

  • malkin

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

Одмах у првом са Орасима. Он нема никога из Манјунајтеда, што значи да ми је Варди оним голом у 93' избио 5 бодова предности. 

 

Гледам лигу, разликују се тимови неких 20%. Биће ово дуга сезона у којој ће одлучивати ситнице. 

 

Попут Вардијевог гола у 93'. :isuse:

Link to comment

igram s klincem (8.5 godina) malopre pogađanje ličnosti, to baš volimo da igramo, i onda se desilo..

 

klinac: je l sportista?

ja: jeste.

klinac: je l fudbaler?

ja: jeste.

klinac: je l Gilfi Sigurdson?

 

:heart:

Link to comment
2 hours ago, Прслин said:

Одмах у првом са Орасима. Он нема никога из Манјунајтеда, што значи да ми је Варди оним голом у 93' избио 5 бодова предности. 

 

Гледам лигу, разликују се тимови неких 20%. Биће ово дуга сезона у којој ће одлучивати ситнице. 

 

Попут Вардијевог гола у 93'. :isuse:

 

E, mojne odmah sa lelekom, tim mi je poprilična šitina, sklopio sam ga juče na osnovu prvih saveta na koje sam naišao na internetima, krpiću se divljanjem otom potom :dry:

Inače sam imao Shawa do poslednjeg momenta i onda sam ga djorao za mučenog Danielsa da bih mogao napred da si priuštim i Firmina i Mahreza (ovo samo da ispadnem epski glup kad mu Fraudiola da poslednjih 17 minuta sutra).

Link to comment

Јеб’о Кејна, игра Лукас.

 

giphy.gif 

 

20 minutes ago, crtamOrasi said:

 

E, mojne odmah sa lelekom, tim mi je poprilična šitina, sklopio sam ga juče na osnovu prvih saveta na koje sam naišao na internetima, krpiću se divljanjem otom potom :dry:

Inače sam imao Shawa do poslednjeg momenta i onda sam ga djorao za mučenog Danielsa da bih mogao napred da si priuštim i Firmina i Mahreza (ovo samo da ispadnem epski glup kad mu Fraudiola da poslednjih 17 minuta sutra).

 

Данијелс 6 против Кардифа, Марез бар асистенција то је 11, на то још Фирминов гол то је 17... Пардон, 23 пошто је капитен... Мени би било боље да си Шоуа задржао. :mellow: 

Edited by Прслин
Link to comment
6 minutes ago, Прслин said:

Јеб’о Кејна, игра Лукас.

dobro bre jel baš moraš? ćuti, pusti čoveka da u anonimnosti uzme svoj poen-dva i idemo dalje. :isuse:

Link to comment

Дугорочно је Трипије најбољи избор од бекова Тотенхема, нарочито ако Роуз не оде. Орије је дебилчина првог реда. 

Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...