Jump to content
IGNORED

Премер / Брод / Бетон 2018 / 2019


Recommended Posts

  • Replies 904
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    148

  • John Coltrane

    72

  • Moća

    71

  • malkin

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

Буквално два минута након што си ово написао противников Лаказет даје гол и брише мени 4 поена Робертсона и 2 капитена Салаха. :isuse:

Link to comment

Ne boli me toliko poraz koji mi sledi u ovom kolu, koliko činjenica da sam precenio odbranu Jedinstva i prodao Wilsona [emoji19]

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment

Саутемптон није дао гол 8.5 сати, Сити није примио гол 5 утакмица, воде 3:0 и Едерсон направи беспотребан пенал на ивици шеснаестерца? Разлог? Дуплирао сам одбрану Ситија. Не вреди.

 

Честитке Мјуриелу и свим следећим противницима.

 

 

Link to comment

Celavi ostavlja Kuna da siluje ove mucenike do kraja i to na par dana pre CL,nemam drugog objasnjenja osim da ga ima i u fantaziju....ili da je na direktnoj vezi sa Ruksinom kao eminentnim fanom :sad:

edit: U celoj prici mi je jos samo nejasna uloga Ingsa :isuse:

Edited by ubibobi
Link to comment
Štovani protivnik me odvaljuje 25 razlike iako uopšte nisam loš (Lakazet, Vilson, Jedlin) :lolol:


Jbg niko ne pobedjuje ove nedelje Martiala, Richarlisona i Sterlinga ©, sorry. Stotka ko iz picke. Jos je ukralo asist Sterlingu kod Silvinog zgoditka.

Napravio sam u petak dupli transfer decenije bez lazne skromnosti - Hazard i Zaha out, Sterling i Arnautara in, 54 poena :wub:
Link to comment

Mene je taj zuti doveo do egala sa Ruksinom koji me zaboleo poput poraza :sad:

 

Ne moze glavonja da odigra jedan obican regularan mec :mad:

 

edit: Ruku na srce,ovo i jeste uobicajeno za njega 

Link to comment

Da se za zelen bor vatim i on bi se zelen osušio.

Koga god sam dovao pada mu cena i forma. Ovo ludilo sa padanjem cena ne mogu više da ispratim života mi. Ja se ne sećam da prošle godine tako padale cene.

Link to comment
1 hour ago, Moća said:

Da se za zelen bor vatim i on bi se zelen osušio.

Koga god sam dovao pada mu cena i forma. Ovo ludilo sa padanjem cena ne mogu više da ispratim života mi. Ja se ne sećam da prošle godine tako padale cene.

Moco sto ti je Biling dobio prednost u odnosu na Lukasa Mouru?

Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...