Jump to content
IGNORED

Премер / Брод / Бетон 2018 / 2019


Recommended Posts

  • Replies 904
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    148

  • John Coltrane

    72

  • Moća

    71

  • malkin

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

14 hours ago, Прслин said:

Убиће ме Фантази једном. 

 

Знате како сам грешком довео Де Брујне и Марија уместо Моуре и Кејна за -4? 

 

Де Брујне са клупе 1 бод, Мари повреда после 15 минута и 1 бод. Са -4 долазим на садашњих 37 бодова.

 

Да су остала она два балвана, имао бих 3+2 од њих, плус 4 јер нисам отишао у минус. Укупно 44. Знам, казаћете "Хтео си Кејна за капитена". Добро, то је 38 ако склоним Агуера и још 2 од Кејна за 40.

 

Што сада рачунам ове глупости? Па јер ми је Редоран пре вечерашње утакмице бежао три бода и има играча више. Јебеног Белерина. Сада ми је на бод, има 38.

 

Да нисам грешком потврдио трансфере које нисам хтео да направим победио бих за два бода, овако губим за два бода.

 

Умрећу, јебеш ми све.

 

Na kraju ne odlučiše ni Gylfi ni brat Arnaut, nego mučeni Hektortm. Tačno sam te dobio za njegove poene, u svemu drugom smo bili egal. On već neko vreme nije asistirao, čekam ga kao ozebao sunce i evo proradio je u kolu u kojem je zglajznuo onaj tvoj iz Wolverhamptona, inače bi se drugačija pesma pevala.

 

Kad je sinoć krenuo da jakotm otapa mojih +2 pomislih u sebi, evo najspektakularnijeg poraza ikad. Dve asistencije su čudo neviđeno, kapiram da će narednih 10 utakmica završiti sa po 2 poena.

 

Moj najpametniji potez u ovom (i ne samo ovom) kolu je bio prodaja Milivojevića. Bolje 3 od Gylfija nego -1 od njega.

Link to comment
14 hours ago, Прслин said:

Убиће ме Фантази једном. 

 

Знате како сам грешком довео Де Брујне и Марија уместо Моуре и Кејна за -4? 

 

Де Брујне са клупе 1 бод, Мари повреда после 15 минута и 1 бод. Са -4 долазим на садашњих 37 бодова.

 

Да су остала она два балвана, имао бих 3+2 од њих, плус 4 јер нисам отишао у минус. Укупно 44. Знам, казаћете "Хтео си Кејна за капитена". Добро, то је 38 ако склоним Агуера и још 2 од Кејна за 40.

 

Што сада рачунам ове глупости? Па јер ми је Редоран пре вечерашње утакмице бежао три бода и има играча више. Јебеног Белерина. Сада ми је на бод, има 38.

 

Да нисам грешком потврдио трансфере које нисам хтео да направим победио бих за два бода, овако губим за два бода.

 

Умрећу, јебеш ми све.

 

Ako treba, povezaću te sa dvojicom ljudi koji su se uspešno skinuli sa fantazija. Jedan od njih je bio i prvak Srbije! Moguće je!

Link to comment
3 hours ago, copkillah said:

 

Ako treba, povezaću te sa dvojicom ljudi koji su se uspešno skinuli sa fantazija. Jedan od njih je bio i prvak Srbije! Moguće je!

 

Ко их јебе, цаве. Мени је океј да рикнем радећи оно што волим.

 

SID-AND-NANCY-sid-and-nancy-28179913-500

Link to comment
On 22.10.2018. at 23:01, copkillah said:

@adasevic i ja ludnica od duela, biće jako tesno!

 

 

Kad je Emeri ostavio Obamejanga na klupi, ja vec uredno otvorio tim za sledecu nedelju... Udje covek, mune 2 komada za 3 minuta, rodila se meni nada da mozda nesto i moze do kraja. Gol, asist, sta god, sve mi donosi pobedu. Jer vidim da i tebi i meni umesto Manea ulaze zamene, al tebi cela 2 boda od Hjuza, a meni krompiric od Dzonija... Naravno, posle 3. gola, glupi Emeri izvadi Ozila i Arsenal umesto da nastavi da tankuje Lester, stane na loptu i ne odigra nista do kraja, tako da se kolo zavrsilo manje vise kako mi je i proteklo - ocajno. 

 

Za utehu mi je sto na klupi nisam imao igraca koji bi mi doneo makar bod :lol:

 

Cestitke na pobedi.

Link to comment

Какво олакшање изгубити коло у 14’. Од битних играча који нам се разликују, Сан Епифанио има Вилсона, Переиру и капитена Салаха, а ја Робертсона, Азара и Фрејзера. :fantom:

Link to comment

Bas si me potcenio. Vec dva sata osluskujem topik da cujem neki lelek, a ti cekas da primis tri komada da bi se oglasio prvim jinxom.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

Link to comment

Какав џинкс, друже? Водиш 37:1 ако рачунамо и тренутне бонусе, а у овом тренутку нам игра исти број играча :lolol:

 

После 14 минута, јеботе. Ово мора да је неки рекорд.

 

Али, све је то последица оне дебилне грешке у прошлом колу када сам грешком довео два играча. Сјебао сам прошло коло, закаснио са куповином Салаха... Катастрофа. Али нећу да искористим дивљу карту, баш ме брига. Само ћу да се свичујем на борбу за опстанак и одједном ћу бити међу бољима у доњем делу табеле уместо најгорег у горњем. :s_d:

 

Link to comment

Boze kakav san ja naivko. Citam ovog Prslina i poverujem da imam 37 bodova. Bas sam se razocarao kad sam otkrio da je skor tek 25 poena.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

Link to comment
9 minutes ago, San Epifanio said:

Boze kakav san ja naivko. Citam ovog Prslina i poverujem da imam 37 bodova. Bas sam se razocarao kad sam otkrio da je skor tek 25 poena.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 

On je vec sracunao 6 bp za Salaha i po 3 za Pereiru i Wilsona ☺

Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...